Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow Akcja #czerwona kartka# dla systemu szczepień w Polsce
Friday 04 December 2020 20:51:52.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Akcja #czerwona kartka# dla systemu szczepień w Polsce Drukuj Email
Wpisał: Justyna Socha   
01.12.2014.

Akcja #czerwona kartka# dla systemu szczepień w Polsce

 

From: Justyna Socha <juso@stopnop.pl>  Date: 2014-11-30

To: Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>

Akcja #czerwona kartka dla systemu szczepień w Polsce

Dotychczas zebrane czerwone kartki: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.931384650222297.1073741843.206336526060450

Opisz na kartce co spotkało Ciebie oraz Twoje dziecko po szczepieniach oraz w placówkach służby zdrowia i przyślij do nas.

Państwowy Zakład Higieny podaje, że w Polsce ma miejsce tylko ok. 1800 NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych) rocznie na ok.12 milionów podanych dawek szczepionek. Stanowi to tylko nikły procent prawdziwej skali tych zdarzeń. Chcemy to zmienić, jak również zwrócić uwagę na inne problemy związane z łamaniem prawa, co naraża zdrowie i zycie wszystkich pacjentów.


Czy NOP (niepożądany odczyn poszczepienny) Twojego dziecka został zarejestrowany? Czy dziecko otrzymało odpowiednią pomoc medyczną? Czy wykonano badania mogące w wiarygodny sposób potwierdzić lub wykluczyć związek problemów ze szczepieniem? Masz żal do rządu, który przymusza do szczepień, a nie bierze żadnej odpowiedzialności za powikłania? Czy w związku z rezygnacją ze szczepień jesteś źle traktowany w placówkach służby zdrowia, gdzie na Ciebie krzyczą, przymuszają do podpisywania fałszywych oświadczeń oraz straszą śmiercią dziecka?

Opisz krótko swoją historię na czerwonej kartce (lub na białej używając czerwonego pisaka), dopisz nazwę akcji #czerwonakartka, zrób zdjęcie i wstaw na naszą tablicę na Facebooku lub wyślij na juso@stopnop.pl


#czerwonakartka dla złego systemu i odpowiedzialnych za to urzędników i lekarzy łamiących prawa człowieka oraz konstytucyjne prawo do ochrony zdrowia i życia!

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/335153106669793/


Podpisz również nasze petycje i pomóż doprowadzić do koniecznych zmian.
www.petycje.pl/7000
www.petycje.pl/9970
http://petycje.iozn.pl/szczepienia/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.