Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow Ukraina przyznaje, że jej złoto przepadło. Bliżej prawdy...
Thursday 04 March 2021 10:30:00.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Ukraina przyznaje, że jej złoto przepadło. Bliżej prawdy... Drukuj Email
Wpisał: BliŻej prawdy...   
03.12.2014.

 

Ukraina przyznaje, że jej złoto przepadło.

 

BliŻej prawdy...

 

 

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11112&Itemid=56

 

 

 

Ukraina przyznaje, że jej złoto przepadło.

 

„W skarbcu Narodowego Banku nie ma prawie żadnego złota”

- Tyler Durden opisuje tajemnicze zniknięcie ukraińskiego złota

 

„Już w marcu, gdy MFW poinformował, że oficjalne rezerwy złota Ukrainy na koniec lutego wyniosły 42,3 tony, czyli 8% całości rezerw, amerykańskie ministerstwo zagraniczne zorganizowało pucz przeciwko ówczesnemu prezydentowi Wiktorowi Janukowyczowi...

… a godne uwagi jest, że za poprzedniego, 'znienawidzonego' prezydenta, ukraińskie rezerwy złota stale rosły i osiągnęły rekordowy pułap tuż przed puczem...

...informowaliśmy o dziwnym incydencie, do którego doszło zaraz po ukraińskim puczu, że według pewnego źródła 'w ramach tajemniczej operacji, pod osłoną nocy, ukraińskie rezerwy złota załadowano na pokład nieoznaczonego samolotu i przewieziono do USA.

A zatem:

Dziś w nocy, ok. 2,oo nad ranem, niezidentyfikowany samolot transportowy odleciał z lotniska Boryspil. Według personelu lotniska, zanim samolot się pojawił, na lotnisko przybyły cztery ciężarówki i dwa ciężarowe minibusy, wszystkie bez znaków rozpoznawczych.

Potem dojechało kilku tajemniczych mężczyzn i również wsiedli do samolotu. Ładunek został przełożony w pośpiechu. Po załadunku nieoznaczone auta opuściły pas startowy i samolot odleciał w trybie awaryjnym.

Pracownicy lotniska, którzy tę zagadkową 'operację specjalną' oglądali, natychmiast powiadomili władzoe lotniska, ale ta poradziła im aby 'nie wtykali nosa w nie swoje sprawy'.

Potem vydavatelé byli sproszeni przez wysokiego urzędnika ministerstwa skarbu, który im oznajmił, że wg niego, dziś w nocy na rozkaz 'nowych władz' Ukrainy wszystkie złote rezerwy państwa zostały przewiezione do USA.

 

Nie trzeba dodawać, że żadnego oficjalnego potwierdzenia wiadomości nie było, a naszą sprawą jest wiedzieć, czy 'ceną oswobodzenia Ukrainy' było oddanie złota FED-owi w czasie, gdy Niemcy usilnie zabiegały o zwrot swojego złota, znajdującego się w piwnicach nowojorskiego FED-u. Takie przypuszczenia były wyśmiewane przez oficjalne media.

 

Aż do tej chwili...

W wywiadzie dla ukraińskiej telewizji to sensacyjne przypuszczenie potwierdził szef ukraińskiego banku centralnego mówiąc: 'W skarbcu centralnego banku nie ma już prawie żadnego złota. Zostało tam tego trochę, ale jest to 1% rezerwy.'

Jak z tego wynika, wypowiedź ta oznacza nie tylko, że Ukraina po cichu w ciągu roku zlikwidowała swoje rezerwy złota, ale że ostatnie oficjalne dane, wg których ilość złota wynosiła 8% były zmyślone i rzeczywista wartość jest o 90% niższa...

 

Wyjaśnić to dramatycznym spadkiem wartości hrywny i sprzedażą złota na jego podtrzymanie się nie da. 92% wszystkich rezerw banku centralnego jest w formie obcych walut, które mogą być łatwiej wykorzystane do utrzymania kursu hrywny i pokrycia obligacjami. Ponadto od marca cena złota na rynku międzynarodowym spadła. Sprzedaż? /…/

 

Jak pokazuje historia, obniżenie rezerw złota w kontekście ostrego politycznego kryzysu zwykle poprzedza upadek państwa.

Dziwne, że nie doszło do oficjalnego obniżenia złota przed czasem, gdy Victoria 'jebiemy EU' Nuland planowała obalenie Janukowycza, wręcz odwrotnie. Jeszcze dziwniejsze, że było to w czasie, gdy Ukraina była 'wspomagana' przez swoich zachodnich sojuszników i wtedy rzeczywiste złoto wartości kilku miliardów dolarów – złoto ludzi – wyparowało.

W każdym razie teraz, kiedy potwierdzono zniknięcie ukraińskiego złota, czas powrócić do „niepotwierdzonych” informacji, że zaraz po tym, jak rodzący się ukraiński reżim stawał silniejszy, większość ukraińskiego złota została przewieziona do USA...”

Za: http://memnon.neon24.pl/post/115953,ukraina-przyznaje-ze-jej-zloto-przepadlo

-----------------------------

Dziwnym trafem nie zanotowano, by ktoś odważył się zaatakować jakąś rakietą np. „buk” ten, wywożący złoto z Ukrainy samolot a lecący do USA???

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.