Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy II arrow "Indeks Funkcji Seksualnych Kobiety - Intymna Strona Kobiety". Oj, pipa w akcji. I w Chełmie!
Friday 10 July 2020 12:11:37.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Indeks Funkcji Seksualnych Kobiety - Intymna Strona Kobiety". Oj, pipa w akcji. I w Chełmie! Drukuj Email
Wpisał: proSALUTEM   
06.12.2014.

 „Indeks Funkcji Seksualnych Kobiety - Intymna Strona Kobiety”.

Oj, pipa w akcji. I w Chełmie!

 

„Uczestniczący w konferencji lekarze będą mogli uzyskać 9 punktów edukacyjnych twardych zgodnie z obowiązującymi przepisami Ministra Zdrowia”.

 

         Otóż OJ PIP w Chełmie zorganizowała

 

II Międzynarodową Konferencję „Indeks Funkcji Seksualnych Kobiety – Intymna Strona Kobiety”.

Warszawa, 4-5 grudnia.

proSALUTEM.

 

Przepisałem co do litery.

 

Ale te „damy” poza zaproszeniem Starowicza (Lew, prof., konsultant krajowy) i oczywiście Szyszkowskiej (prof., Katedra Filozofii Prawa i Nauki o Państwie), też Sekretarza Generalnego /Skarbnika Światowego Stowarzyszenia Zdrowia Seksualnego (WAS)  itp luminarzy ...

 

- zechciały, by im w czasie BANKIETU przygrywał dziecięcy kwartet smyczkowy.

 

Poprosiły więc dyrekcję szkoły muzycznej w Warszawie - o .. dzieci.  Napisała pani AW, koordynator ds. Organizacyjnych z adresu: Indeks-Seksualny-Kobiety.

 

=========================

Świetny pomysł:

- bo to i za darmo,

- i podwójna rozkosz:

-w czasie bankietu (bo trzeba przecież ideowo wypić i przekąsić..)

- i zerwać można te pączki urocze, niewinnej ufności pełne. I pączek przytulić. Albo płatki rozłożyć na bankietowym stole.

 

Widzę jeszcze zachętę: „Uczestniczący w konferencji lekarze będą mogli uzyskać 9 punktów edukacyjnych twardych zgodnie z obowiązującymi przepisami Ministra Zdrowia”.

 

Gdyby wynająć tysiąc wesołków- i obiecać im Wielkie Honoraria – to by TEGO chyba nie wymyślili.

Gdyby wysłać tysiąc atletów – i obiecać im tysiąc kotletów (na tym bankiecie), to by ciężaru tych – mimowolnych przecież - dowcipów Pipy w Chełmie nie unieśli.

Każdemu, kto pomyśli, że „jestem pod wpływem”, lub [co zdarzyło się  posłowi GJ w sejmie], „zaufany doktor” naszprycował mnie amfetaminą, czyli niewierzącym  w „takie kalumnie” - na żądanie wysyłam .jpg tego  „Indeksu Funkcji Seksualnych Kobiety - Intymna Strona Kobiety”.


W rozpędzie postępu  te pipy zafundowały sobie stronę w internecie. Rozpoczyna się „postępowo”: wwww. To czwarte w to zapewne od „woman” .  

Wielbiciele hard-porno itp. mogą sobie ten adres wyguglować. Wujaszek gugl i tak chyba znajdzie.  

 

Zmieniony ( 06.12.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.