Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Historia odkłamywanie VI arrow Kazimierz Świtoń, twórca Wolnych Związków Zawodowych. Msza Święta w poniedziałek.
Tuesday 15 October 2019 15:34:14.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kazimierz Świtoń, twórca Wolnych Związków Zawodowych. Msza Święta w poniedziałek. Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Sokolewicz   
07.12.2014.

Kazimierz Świtoń, twórca Wolnych Związków Zawodowych. Msza Święta w poniedziałek.

 

 Tomasz Sokolewicz  blog Tomasza Sokolewicza

 

Zmarł Kazimierz Świtoń. Jako pierwszy, wbrew władzom PRL, wbrew Kuroniowi i wbrew Moczulskiemu zakładał w Polsce w 1978 roku Wolne Związki Zawodowe. O poziomie jego prześladowania niech świadczy sam fakt wystawienia tylko przeciwko niemu ponad 250 TW i oficerów SB.

[Raczej – tak bardzo się Go bali... MD]

To on otwarcie w Sejmie 4 czerwca 1992 roku ujawnił agenta SB TW „Bolek” Lecha Wałęsę.

Ustawiał krzyże w Oświęcimiu. [Na Żwirowisku bronił też Karmelitanek i ich klasztoru, wyrzucanych przez starszych braci , też tych uplasowanych wysoko wewnątrz Kościoła. md].

Z obcą, pełną kremlowskich sługusów rozmaitej maści, władzą ani przed „Magdalenką”, ani po przejęciu władzy przez partię TW z rąk PZPR nie kolaborował.

Był bezkompromisowym, odważnym i szlachetnym człowiekiem, który z całą pewnością nie życzyłby sobie bycia wymienionym pośmiertnie w jednym szeregu z kolaborantem, znanym z serwilizmu i roli sowieckiego agenta [w filmie i w życiu md] przez marszałka sejmu z ramienia bardzo kontrowersyjnej partii politycznej, której ikony składały hołdy przed i po śmierci gen. Jaruzelskiemu.

 W poniedziałek 8 grudnia 2014 w kościele Św. Szczepana w Katowicach przy ul. ks. Leopolda Markiefki 89  o godzinie 11.00 odbędzie się jego pogrzeb.   [*]

Zmieniony ( 07.12.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.