Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 53 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '15 arrow Prawdziwa przyczyna wycofania się Biskupów z Marszu 13.XII ??
Wednesday 08 July 2020 15:22:03.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prawdziwa przyczyna wycofania się Biskupów z Marszu 13.XII ?? Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Kniaziewicz   
13.12.2014.

Prawdziwa przyczyna wycofania się Biskupów z Marszu 13.XII ??

 

03:58 http://naszeblogi.pl/51449-prawdziwa-przyczyna-wycofania-sie-biskupow-z-marszu-13xii

 

Grzegorz Kniaziewicz

 

Na początek informacja:

 

Ks. Stanisław Małkowski zaprasza wszystkich chętnych (zdziwiony brakiem Mszy Świętej na początek Marszu 13.XII.14) na godzinę 12-tą na RÓŻANIEC ŚWIĘTY do Kościoła św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży. Będziemy się modlić wraz z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu... A później idziemy na Marsz 13.XII.14...

A teraz na ten inny temat:

[czyżby „inny” ? chyba ten sam – ale od d... strony.. .md]

Zaskakujące dla mnie było najpierw to, że w tym wydarzeniu organizowanym (przez jakiegoś organizatora ma się rozumieć) na dzień 13.XII wezmą udział polscy Biskupi.

Można wręcz powiedzieć WRESZCIE wezmą udział!!! W nie jednej duszy odezwało się podziękowanie Panu Bogu!

Przy tej właśnie narodowej sprawie i okazji, a była to tak dużego kalibru informacja i sprawa i tak wieka odmiana w naszej kulturze politycznej i obyczajach w sporach o Polskę, że wręcz początkowo nie uwierzyłem w nią...
Tym bardziej teraz (by nie ulec jakiejś na dużą skalę robionej podpusze i histerii), chciałbym się dowiedzieć, jak udało się zorganizować (organizatorowi jakiemuś ma się rozumieć) obecność tylu zacnych Biskupów w Komitecie Honorowym Marszu 13.XII. ???

Przecież to nie są małe dzieci, to są rozważni i ostrożni ludzie, wiedzieli w co wchodzą - to jest bezdyskusyjne, innych ważnych decyzji podejmują mnóstwo na co dzień, więc tym bardziej TA decyzja nie mogła być przez nich podjęta bez świadomości, jakiego jest rodzaju i co ich oraz NARÓD za tę decyzję czeka... (o nią się od dziesiątków lat modlimy!)

A jednak WRESZCIE - podejrzewam, że po jakichś ustaleniach organizacyjnych (z organizatorem ma się rozumieć) - zdecydowali się wejść i swymi nazwiskami współtworzyć to wydarzenie... To coś, co podniosłoby NARÓD na dłuuuugi czas i oni świadomi tego postanowili się włączyć!

Każdy głupek zdaje sobie sprawę, że Biskupi na pewno postawili jakieś warunki swego udziału w tym Marszu 13.XII...
Na jakich więc zasadach nastąpiło ich zaproszenie, kto ich konkretnie zaprosił do Komitetu i w jakim charakterze. NA JAKICH uzgodnionych zasadach mieli nasi Biskupi wziąć udział w Marszu 13.XII?

Czyli zmierzając do kolejnego ważnego pytania, które chcę zadać, zanim zjem podawanych mi na jakiejś tacy Księży Biskupów:


CO TAKIEGO SIĘ STAŁO po stronie organizowanego (przez jakiegoś organizatora ma się rozumieć) Marszu 13.XII, że Księża Biskupi, których najpierw tak ładnie zorganizowano, teraz koniec końców, w czwartek i w dniu wczorajszym, zaczęli się z tego przedsięwzięcia wycofywać???

Zadaję te pytania ponieważ mnie samego zastanowiła od samego początku jedna rzecz:

1. Brak Mszy Świętej w kościele św. Aleksandra na ROZPOCZĘCIE NARODOWEJ SPRAWY - dlaczego organizując (przez jakiegoś organizatora ma się rozumieć) tak ważne wydarzenie i w dodatku mając w Komitecie Honorowym tylu Księży Biskupów NIE ZAJĄKNĄŁ się (organizator ma się rozumieć) na temat MSZY Świętej???

Czy organizator (i jakiego szczebla, a może się włączył jakiś nowy, z boku albo z wyższego piętra drabinki) chciał sobie tylko gębę wytrzeć katolicką hierarchią i katolickim ludem, by sobie tworzyć NOWĄ ŚWIECKĄ TRADYCJĘ?

Taka nowa zagrywka, jak u Wałęsy z wizerunkiem Matki Boskiej w klapie? Tak sobie pomaszerujemy "po świeckiemu"

...(jakież słodkie owoce to nam daje od dziesięcioleci, nieprawdaż? a jakie od 2010 co miesiąc, ależ sprawy się posunęły, nieprawdaż? a kto pamięta marsze po obaleniu rządu Premiera Olszewskiego? Ależ dawaliśmy wtedy czadu! Ależ wtedy zatrzymaliśmy rozpad, rozkradanie i niszczenie Polski, no na prawdę uratowaliśmy już wtedy Polskę, wszyscy od tamtego czasu, już bojąc się tak dzielnej opozycji, budowali już tylko Polskę tylko silną, bezpieczną i taka Polskę naszych marzeń i snów - godną swej ponad-tysiącletniej historii...)

Dalej, śmiało pomaszerujmy "po świeckiemu", po co nam Bóg, Matka Najświętsza Królowa Polski, przecież tak nam świetnie idzie to budowanie Polski bez Boga!

A teraz 13.XII.14 roku, kto - po tylu wyborczych sukcesach i nieustannych zwycięstwach -  będzie się tam byle czego bał ot, zwykła sprawa, trza poprowadzić Polaków na wojenkę ale bez Boga i nie dla Boga. Kolejny raz użyć NARODU a Biskupom nawet nie stworzyć warunków do złożenia Najświętszej Ofiary Mszy Świętej PRZED narodową sprawą - by się z Kościołem niczym nie... dzielić, ani cierpieniem ani zwycięstwem...

Pytam bo osoba, której ufam i która jest wiarygodna, uzyskała informację pochodzącą od Ks. Bpa Antoniego Pacyfika Dydycza, że on NIE dostał od organizatora zaproszenia a chętnie by przyjechał i na pewno by nie odmówił.... Ale organizator nie zaprosił...

Nie śmiem postawić i dalszych pytań o inne ustalenia z Biskupami, które ich tak pięknie do inicjatywy zorganizowały, bo może były jeszcze i inne jakieś ustalenia, o których realizację TEŻ po prostu nie zadbano, "wkręcając" Biskupów tylko na afisz i dla świeckiej draki, jakby powiedziała młodzież.

Cóż pięknych zatem mamy organizatorów, kimkolwiek oni nie są! Bo może jednak są i sprytnie to sobie wymyślają, jak tu w ciągu krótkiego czasu spieprzyć NAJWAŻNIEJSZĄ sprawę

Oto udało się na dłuuuuuuuugie lata odsunąć uczestniczenie ewentualnych śmiałych Biskupów w NARODOWYM zrywie, z jednej strony ich zrażając a z drugiej ustawiając NARÓD w przekonaniu, że Biskupi zdradzili!

Naród znów ogarnięty przygnębieniem i zmęczony zdradami i intrygami, nieufny i zacięty w kroczeniu wytyczoną w XIX wieku ścieżką nowej świeckiej tradycji "żarzenia się i płonącego świeckiego stosu", będzie miał tylko jednego przymusowego zbawcę na czele i zero alternatywy - ale, ale czyż nie o to właśnie chodzi koteczku???

 

Na koniec informacja: Ks. Stanisław Małkowski zaprasza wszystkich chętnych (też zdziwiony brakiem Mszy Świętej na początek Marszu) na godzinę 12.00 na RÓŻANIEC ŚWIĘTY do Kościoła św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży. Będziemy się modlic wraz z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu - a później idziemy na ten świecki Marsz nowej i starej tradycji...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.