Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 14 I arrow Defende nos in praelio. Wyszperane 14/12/14
Friday 18 October 2019 00:46:34.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Defende nos in praelio. Wyszperane 14/12/14 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
14.12.2014.

Defende nos in praelio. Wyszperane   14/12/14

 

Jacek Bezeg

za:    http://jacekbezeg.pl/2014/12/14/wyszperane-141214/


Sancte Michael Archangele
defende nos in praelio;
 contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium.
Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque,
Princeps militiae Caelestis,satanam aliosque spiritus malignos,
 qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo,
divina virtute in infernum detrude.    Amen

http://www.eprudnik.pl/


Święty Michale Archaniele!
Wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe,
które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.

http://www.michal.org.pl/3modlitwy.php


W owym dniu przypadała trzecia niedziela Adwentu. Proboszcz Josef Toufar wygłaszał właśnie kazanie; mówił o obecności Zbawiciela w tabernakulum. Nagle 48-centymetrowy drewniany krzyż umieszczony w ołtarzu głównym, nad tabernakulum, zaczął gwałtownie kołysać się w prawo i lewo…
 Ksiądz Toufar sprawiał wrażenie, jakby nie zauważył nadnaturalnych ruchów krucyfiksu. Nazajutrz zjawił się u niego parafianin, kowal Vacláv Pospisil. Potwierdził to, co widziały oczy wielu. Potem napłynęli kolejni świadkowie, ogółem 19 osób w wieku od 10 do 45 lat - mężczyźni, kobiety i dzieci. Siłą rzeczy – wszak zdarzenie miało miejsce w świątyni, w czasie Mszy – przeważały osoby głęboko wierzące, choć nie brakło dwójki parafian znanych jako letni katolicy, a nawet jednego prawie niewierzącego, którego nie wiedzieć co zagnało akurat tego dnia do kościoła. A teraz wszyscy oni, rozgorączkowani, twierdzili, że byli świadkami cudu!
  http://www.pch24.pl/krzyz-w-cihosti,32630,i.html#ixzz3LpRtKH1Ul„Edukacja katolicka, zarówno w szkole, jak i w rodzinie, jest niezbędna, by zmieniać kulturę i stanowi bastion przeciwko dzisiejszemu, coraz bardziej zeświecczonemu społeczeństwu”
– powiedział kard. Raymond Burke w trakcie spotkania z katolikami w amerykańskim Pewaukee.
Hierarcha wezwał wiernych do rozpoczęcia „nowej ewangelizacji” w obronie dobra wspólnego, by zapobiec rozpadowi społeczeństwa. Wskazał na potrzebę zdecydowanego odpierania „ciężkich ataków” świeckiej kultury na małżeństwo i rodzinę, w szczególności ze strony lobby homoseksualnego. Zaznaczył, że „jeśli chce się być chrześcijaninem i żyć uczciwie, trzeba zwalczać obecne trendy kulturowe”.
Duchowny gościł w stanie Wisconsin na zaproszenie Susan i Robina Mitchellów, którzy w Pewaukee prowadzą tradycyjną katolicką szkołę. Hierarcha podczas spotkania odniósł się do ostatnich, kontrowersyjnych wypowiedzi papieża, mówiąc, że to efekt „duchowej choroby morskiej”.
 http://www.pch24.pl/kard--raymond-burke-wezwal-katolikow-do-kontrrewolucyjnej-walki,32669,i.html#ixzz3LpSq1mgA


 
Ulicami Warszawy przeszedł „Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów” zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Przemawiając do uczestników Jarosław Kaczyński podkreślił, że ostatnie wybory samorządowe zostały sfałszowane i stało się to katalizatorem nowego „ruchu obywatelskiego”.
 - W Polsce odradza się duch obywatelski, który był zawsze zaprzeczeniem bierności i apatii – powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości. Marsz, który 13 grudnia przeszedł ulicami stolicy, miał mieć na celu obronę demokracji i wolności słowa. Jarosław Kaczyński ocenił, że rząd wpływa na decyzje sądów, a media prowadzą kampanię dyskredytowania osób mówiących o fałszerstwie.
  Pochód wyruszył o godzinie 13:45 z Placu Trzech Krzyży, a zakończył się o godzinie 16:00. Według organizatorów, wzięło w nim udział ok. 100 tysięcy osób, według obserwatorów – 30 tysięcy. Uczestnicy nieśli polskie flagi oraz róże. Kiedy manifestacja znalazła się w pobliżu Kancelarii Premiera, dało się słyszeć hasła „Fałszerze!”, „Kopacz prawdy nie zakopiesz!” i „Powtórzyć wybory!”.
 http://www.pch24.pl/manifestacja-przeciwko-wyborczym-falszerstwom-przeszla-ulicami-warszawy,32705,i.html#ixzz3LpSR0XgoSprawa ZŁÓŻ MIEDZI przekazanych przez Ministerstwo środowiska kanadyjskiej firmie Leszno Copper budzi duże emocje
. O co chodzi jakie są FAKTY, NAZWISKA i najważniejsze DATY w tej sprawie. Na Se.pl kompendium wiedzy w sprawie AFERY ze ZŁOŻAMI MIEDZI.
  1.     Złoże pod powierzchnią Głogowa (złoże Bytom Odrzański) zawiera 8 milionów ton miedzi wartej od 700 milionów do ponad miliarda dolarów.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14477&Itemid=44


Co trzeba zrobić, by wprowadzić JOW-y?

W Polsce partie są wodzowskie i zhierarchizowane, wejście do Sejmu zależy tylko od lidera partyjnego. Bezpartyjne komitety lokalne powinny zwrócić się do prezydenta przed wyborami z żądaniem, by działał na rzecz zmiany ordynacji wyborczej. Jeśli on się na to nie zgodzi, to trzeba zacząć zbierać podpisy za referendum dotyczącym wprowadzenia JOW-ów i wystawić własnego kandydata.

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/840896,kukiz-referendum-albo-majdan-oddajcie-panstwo-obywatelom.htmlW tak zwanej wolnej Polsce Kazimierz Świtoń został posłem i 4 czerwca 1992 roku wykrzyczał na sali sejmowej informację, że wśród konfidentów, o których informacje dostarczył znienawidzony [przez laicę md] minister Antoni Macierewicz, jest również prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Wałęsa. Na wniosek Jana Rokity, rozpoczynającego wówczas karierę krwistego „państwowca”, ta informacja została wykreślona ze stenogramu sejmowego, zgodnie z zasadami obowiązującymi w Ministerstwie Prawdy – ale ślad po wykreśleniu, ku wiecznej hańbie Jana Rokity, pozostał i pozostanie.
Po zakończeniu kadencji Sejmu Kazimierz Świtoń posłem już nie został, zasłynąwszy później akcją obrony krzyża w Oświęcimiu, za co, podobnie jak za inne działania, bywał skazywany przez niezawisłe sądy, co to jak dostaną rozkaz, żeby skazać – to skazują, a jak dostaną rozkaz, żeby uwolnić – to uwalniają. Te wszystkie udręki musiały popchnąć Kazimierza Świtonia w kierunku mistycyzmu.
Któregoś razu z niepokojem usłyszałem z jego ust rewelację, że zwłoki świętego Maksymiliana Kolbe nie chciały się spalić w oświęcimskim krematorium, toteż Niemcy – to znaczy oczywiście nie Niemcy, jacy tam znowu „Niemcy”, kiedy wiadomo, że w Oświęcimiu żadnych Niemców nie było, tylko sami „naziści” – więc że ci źli naziści zakopali ciało gdzieś na terenie obozu, ale moment odnalezienia tego miejsca jest coraz bliższy – a kiedy już się to stanie, Polska wejdzie w okres wiecznej szczęśliwości.
http://nczas.com/publicystyka/przepowiednia-inzyniera-ossowieckiegoPolska może być energetyczną i surowcową Szwajcarią Europy. Jeśli idzie o miedź, to współczynnik mamy na poziomie 160, podczas gdy dla pozostałej części Unii Europejskiej wynosi on 2,5. Jesteśmy drugim producentem srebra na świecie i piątym czy szóstym miedzi. Mamy szansę na eksploatację pierwiastków ziem rzadkich i to w dużych ilościach, a one teraz są kluczowe. Dziś Niemcy szukają ich w Mongolii, bo w 2010 r. podpisali z nią umowę. W 2007 r. pozostawiłem po sobie wynegocjowaną, gotową umowę, z której jasno wynikało, że Mongolia opłaci polskie poszukiwania w tym kraju i odkryte złoża będą przedmiotem wspólnej eksploatacji. Rząd PO również i to zawalił i do dziś nie ma efektów wówczas podpisanej umowy, oprócz „przejedzenia” publicznych pieniędzy na podróże urzędników, ministrów, naukowców, tłumaczy etc. Umowę, którą wynegocjowałem, miał prowadzić PIG, a potem służba geologiczna.
Podobnie zawalona jest sprawa złóż na dnach oceanów. W obu wypadkach byliśmy przed Niemcami i w obu przypadkach Niemcy nas wyprzedziły. Koalicja PO-PSL nie potrafiła kontynuować działań rządu PiS, aby zadbać nie tylko o dostęp do złóż poza granicami, ale nawet o nasze własne zasoby geologiczne –
będąc najbardziej zasobnym krajem Europy, jesteśmy zarazem jedynym europejskim krajem bez własnej prawdziwej służby geologicznej – wiele innych podmiotów wykonuje zadania służby, ale żaden nią nie jest, nikt tej wiedzy strategicznie nie łączy.
http://www.cire.pl/item,103182,13,1,2,0,256742,0,mozemy-byc-szwajcaria-energetyczna-europy.htmlZ symulacji konfliktu Chiny-USA wynika, że Amerykanie nie mają żadnych szans.
Wojna w Chinami to byłby dla Amerykanów sądny dzień. Z symulacji prestiżowego amerykańskiego think-tanku RAND Corporation wynika, że w przypadku konfliktu zbrojnego USA-Chiny ci pierwsi, mimo przewagi technologicznej, padliby już w pierwszych godzinach wojny.
RAND Corporation przeprowadził symulację konfliktu amerykańsko­-chińskiego o Tajwan. Wynika z niej, że nawet gdyby każda wystrzelona przez Amerykanów rakieta zniszczyła jeden samolot wroga, to Chińczycy nadal mieliby dość samolotów, by zniszczyć latające tankowce i amerykańskie centra dowodzenia.
Amerykańskie lotniska, radary i centra dowodzenia na wyspie zostałyby zniszczone w pierwszych godzinach konfliktu. Zaś o wsparciu z baz na Okinawie czy Guam Amerykanie nie mogliby marzyć bez latających tankowców i samolotów AWACS – bez paliwa i informacji nie zdołałyby dotrzeć w rejon wyspy.
http://www.eprudnik.pl/usa-vs-chiny-konflikt-wisi-w-powietrzu/Why You Should Never Login With Facebook   Dlaczego nigdy nie należy logować się przez facebook? (także przez Twittera czy Google)
http://askbobrankin.com/why_you_should_never_login_with_facebook.html?pcp- Mamy problem z mówieniem o zaangażowaniu w zbrodni na żydach Armii Krajowej
i innych formacji, które mocą patriotycznego, martyrologicznego dyskursu zostały uświęcone i trudno je w jakikolwiek sposób dotykać, a ci którzy próbują dotknąć na własnej skórze przekonują się, jaka jest cena dotykania tych konkretnych instytucji – mówił politolog z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, dr Piotr Forecki.
Jak czytamy w serwisie „Prawy.pl”, stwierdził on, że należy zbadać odpowiedzialność polskiej inteligencji za te zbrodnie.
Ten sam portal twierdzi również, że paneliści podczas dyskusji, zupełnie absurdalnie przyznawali, że nie sposób stwierdzić, czy AK – wykonując wyroki śmierci na szmalcownikach i zdrajcach – nie kierowała się narodowością, która była m.in. żydowska.
http://www.pch24.pl/antypolska-konferencja-w-pan--ak-bralo-udzial-w-zbrodniach-na-zydach--gross-proponuje-genderowe-ujecie-mordow,32688,i.html#ixzz3LpgX5GvA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.