Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow Inspiracje, motywacje. DTV - kronika kryminalna.
Thursday 09 April 2020 05:32:41.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Inspiracje, motywacje. DTV - kronika kryminalna. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.12.2014.

Inspiracje, motywacje. DTV - kronika kryminalna.

 

Jeśli czworo młodych ludzi planuje, wykonuje, potem usiłuje tuszować zbrodnię ojcobójstwa, to prawdopodobieństwo, że jest to zbrodnia rytualna, satanistyczna, daleko przekracza 95%. Czy w miarę normalna 18-latka pojechałaby po zamordowaniu rodziców swego „chłopaka” – na promocję swego tomiku wierszy ? A ich znajomi, studenci – usiłowaliby ukryć plecak z zakrwawionymi narzędziami tej zbrodni? To jest możliwe tylko w loży satanistycznej.

         Ale... do Polski przechodzi moda z Ameryki, że „o tym”, o satanizmie w akcji,  nie wolno mówić, nie wolno działać według narzucających się, sprawdzonych dróg i sposobów tropienia, niektórym – nie wolno nawet tak myśleć. Stąd – brak działań śledczych, prokuratorów w kierunku satanistycznych inspiracji.

Sporo uczciwych prawników zrezygnowało z zawodu z powodu tego tabu, najpierw w USA, potem w Europie zachodniej, teraz, ostatnio – nawet w Polsce.

Analizy takich zbrodni i ich satanistycznych motywów powinny być publikowane tylko w specjalistycznych czasopismach kryminalistycznych, a nie – prowadzone powierzchownie w TV.

 

Powinniśmy sobie uświadomić, że w normalnych czasach, we w miarę normalnym społeczeństwie tylko kuchty (i to jedynie niektóre) czytywały z wypiekami na policzkach Kronikę Kryminalną. Była ona na ostatniej, 8-mej czy 12-tej stronie gazety, w kąciku na dole. Jeśli wzmianka o morderstwie kończyła się wyrazami: „wyrok wykonano”, to chętnych do następnych morderstw stawało się z dziesięć razy mniej.

Teraz na pewno będą się rozślimaczać nad prawami ludzkimi poetki . Teraz – „wiadomości” w TV [czyli ,już  jak za gomuły, DTV] usiłują wszystkich widzów w takie kuchty, czy w kryminalistów przemienić. To nie jest przypadek, to jest wykonanie PLANU, poleceń tych ważnych ludzi – kapłanów złego.

Jeszcze gadają o złodziejaszkch grasujących w sejmie, z „marszałkiem” na czele. Cel – „przywyknijcie, że rządzą wami kieszonkowcy. Bo TAK MA BYĆ!!

 

Dlatego piszę, ostrzegam na czołówce mej strony:

-----------------

16. XII. Dziennik TV. Kronika zbrodni, morderstw, ohydy. Nawet w „sporcie”- dalej trwa kronika kryminalistów.. Żadnych wiadomości. To celowe, przyzwyczaić nas, że tylko to – zbrodnia - to jest „normalka. Planują więc duże UDERZENIE w nas w bliskim czasie.

------------------

Mamy jednak wolną wolę – możemy, musimy to, te ataki, deprawacje - bojkotować.

Zmieniony ( 17.12.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.