Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 6 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow sztuczki i sztuka... arrow Film Open Group bankrutuje  ratujmy! (twórcy m.in. Towarzysz Generał i Transformacja 1-3)
Thursday 09 July 2020 02:55:32.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Film Open Group bankrutuje  ratujmy! (twórcy m.in. Towarzysz Generał i Transformacja 1-3) Drukuj Email
Wpisał: Film Open Group   
18.12.2014.

„Film Open Group” bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3)

 

 

 Film Open Group bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3) . Wesprzyj nas  . Szanowni Państwo! Od wielu lat mamy problem z rozpowszechnianiem filmów naszej produkcji. Dla jednych dystrybutorów nasze filmy są po prostu zbyt kontrowersyjne, dla innych – zbyt niszowe. Rozwiązanie sytuacji upatrujemy m.in. w internetowej sprzedaży filmów, czemu także służyć […]

 

 Film Open Group bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3)

.

Wesprzyj nas

 .

Szanowni Państwo!


Od wielu lat mamy problem z rozpowszechnianiem filmów naszej produkcji. Dla jednych dystrybutorów nasze filmy są po prostu zbyt kontrowersyjne, dla innych – zbyt niszowe. Rozwiązanie sytuacji upatrujemy m.in. w internetowej sprzedaży filmów, czemu także służyć ma nasz portal. Jeżeli którykolwiek z poniżej opisanych celów jest Państwu bliski – wśród wielu form poparcia (do współtworzenia naszej internetowej społeczności, po kupowanie filmów).

.
Na tej stronie mogą Państwo obejrzeć film “Transformacja część 1“. Jeśli uznają Państwo że warto produkować takie filmy to prosimy o wpłatę za dostęp do tego filmu w dowolnie wybranej kwocie. Środki ze sprzedaży będą przeznaczane na produkcję kolejnych filmów.

Jeśli pragną Państwo zobaczyć ostatnią część 4 filmu “Transformacja od Lenina do Putina” – to prosimy o wsparcie. Koszt produkcji jednej część, to około 200 000 PLN.

 

Kwota jaką zebraliśmy to 12 154 PLN

Brakuje nam jeszcze 187 846 PLN

 .

Bardzo prosimy o powiadomienie swoich rodzin, przyjaciół oraz  znajomych o tym, że istniejemy i tworzymy ten film. Na youtubie jest umieszczony bezpłatnie nasz film Transformacja część 1, być może cześć osób po obejrzeniu filmu będzie chciała nas wesprzeć

W tym roku wyprodukowaliśmy tylko dwa filmy, dlatego jesteśmy zmuszeni zwrócić się do Państwa o wsparcie – inaczej grozi nam BANKRUCTWO

 

http://www.ahaaa.pl/pl/downloads/wesprzyj/

Filmy tworzymy m.in. po to, by odkłamać historię… istniejemy już od 2006 roku. Wyprodukowaliśmy już kilkadziesiąt filmów, m.in. Andrzeja Gajewskiego, Anny Ferens, Ewy Stankiewicz, Grzegorza Brauna, Joanny Czarneckiej, Mariusza Malinowskiego, Roberta Kaczmarka, Tadeusza Śmiarowskiego, Zbigniewa Kowalewskiego czy Łukasza Wylężałka.

Lista filmów które wyprodukowaliśmy: http://www.filmpolski.pl/

Podczas festiwalu Filmów Dokumentalnych „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” w Gdyni 2014 nasz wkład w niezależne kino zostało doceniony po przez mianowanie laureatem platynowego opornika producenta i twórcę firmy FILM OPEN GROUP Roberta Kaczmarka, więcej na ten temat na stronie: http://festiwalnnw.pl

.

Od początków swego istnienia Film Open Group ma dwa wielkie cele. Pierwszy z nich dotyczy historii. Chcemy rzucić więcej światła na najnowszą historię świata i Polski – na okres, który chyba jak żaden inny jest zmitologizowany i fałszowany. Nasze filmy, a wśród nich przede wszystkim Grzegorza Brauna, Anny Ferens czy Roberta Kaczmarka pokazują, że wiele zastygłych twierdzeń potrzebuje oględnie mówiąc – reinterpretacji. Ale nie chcemy być antykwariuszami – interesuje nas również opis teraźniejszości. Tutaj prym wiodą produkcje Ewy Stankiewicz („Solidarni 2010”), czy najnowszy projekt będący właśnie w trakcie realizacji poświęcony powodzi w Polsce, która miała miejsce w 2010 roku.

Nasz drugi wielki cel dotyczy samej sztuki filmowej i systemu dystrybucji filmów w Polsce. Chcemy pokazać, że także dziś da się robić świetne filmy dokumentalne poświęcone historii – które wcale nie muszą trącić myszką, a idąc na kompromis z panującymi układami tracić siłę przekazu. Wreszcie które potrafią porywać także młode pokolenie Polaków! Więcej – chcemy, by dyskusja na ten temat wreszcie z pokątnych rozmów przeniosła się na areopag i zawrzała. Mamy nadzieję, że owym areopagiem będzie nasz portal. Z tym też wiążą się nasze ambicje zmiany na rynku dystrybucji filmów.

“Transformacja – od Lenina do Putina” – dyskusja po filmie Grzegorza Brauna

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.