Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie arrow Pytania, na które trudno uzyskać odpowiedź
Wednesday 04 August 2021 03:14:37.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Pytania, na które trudno uzyskać odpowiedź Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
19.10.2009.

Pytania, na które trudno uzyskać odpowiedź  Opublikował/a Marucha 2009-10-19

http://marucha.wordpress.com/2009/10/19/pytania-na-ktore-trudno-uzyskac-odpowiedz 

1. Czy istnieją losowe, anonimizowane badania skuteczności i nieszkodliwości szczepionki na świńską grypę w porównaniu z efektem placebo?
Odpowiedź: nie ma żadnych takich badań.

2. Gdzie są badania naukowe, potwierdzające, iż szczepionki przeciw grypie w ogóle działają?
Żadne rzetelne badania w tym zakresie nie istnieją.

3. W jaki sposób thimerosal (związek zwany też metylanem rtęci) używany w szczepionkach przeciwko grypie, może być bezpieczny dla organizmu ludzkiego?
Nie jest bezpieczny, gdyż jest silną trucizną. W wielu przypadkach u osób zaszczepionych powoduje autyzm lub inne choroby neurologiczne.

4. Dlaczego wciąż pojawiają się raporty o dzieciach i nastolatkach, które doznały uszkodzeń systemu nerwowego, opuchlizny mózgu itp. -  a nawet o przypadkach śmiertelnych?
Ponieważ szczepionki są niebezpieczne. Przemysł farmaceutyczny jednakowoż rutynowo ignoruje takie raporty, określając je jako “przypadki losowe”, bez względu na częstotliwość ich występowania.

5. Dlaczego lekarze nie polecają witaminy D jako ochrony przed grypą, mimo iż aktywuje ona siły obronne organizmu dużo skuteczniej, niż szczepionka?
Ponieważ witamina D nie może być opatentowana i sprzedawana jako “lekarstwo”. Co gorzej, jesteś w stanie sam dostarczyć ją organizmowi odpowiednio się odżywiając.

6. Jeśli ludzie potrzebują szczepionek, aby przeżyć, jakim cudem udało się rasie ludzkiej utrzymać się przez całą swą historię, gdy o szczepionkach nikt jeszcze nie słyszał?
Ponieważ organizm ludzki, jeśli jest wystarczająco zaopatrzony w witaminę D, sam potrafi obronić się przed mikroorganizmami, bo tak ma zakodowane w genach.

7. Dlaczego ludzie zaszczepieni na grypę mimo to często na nią zapadają?
Ponieważ szczepionka działa tylko na te osoby, które jej nie potrzebują, gdyż ich organizmy są w stanie stwarzać przeciwciała, a zatem reagują na szczepionkę.

8. Jeśli szczepionka na grypę naprawdę działa, to dlaczego w roku 2004, kiedy jej zabrakło i liczba szczepień spadła o 40%, nie zanotowano żadnego ogromnego wzrostu zachorowań?
Więcej: nie zanotowano w ogóle żadnego wzrostu zachorowań, gdyż szczepionki nie mają na nie żadnego wpływu: nie działają.

9. W jaki sposób szczepionki na grypę mogą “zredukować liczbę przypadków śmiertelnych” o 50%, skoro tylko jakieś 10% przypadków śmiertelnych w sezonie zimowym jest powiązanych z grypą?
Oczywiście nie mogą. Liczby są kłamliwe i apelują do ignorancji społeczeństwa.

10. Skoro szczepionki działają tak dobrze, to dlaczego ich producenci i urzędy służby zdrowia nie chcą poddawać ich weryfikowalnym badaniom naukowym, porównując z efektem placebo?
Otóż producenci i władze twierdzą, iż było by to “nieetyczne”. Natomiast wstrzykiwanie setkom milionom ludzi bezużytecznych, czy nawet szkodliwych substancji (i robienie przy tym wielkich pieniędzy) oczywiście jest etyczne jak najbardziej.

Celem działania przemysłu szczepionek nie jest oferowanie jakiejkolwiek ochrony organizmu przed chorobami, lecz robienie pieniędzy – jeśli ktoś o tym do tej pory nie wie.

Wg. prisonplanet.co

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.