Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 14 II arrow W trosce o głowę. Bardzo poważna choroba.
Wednesday 21 October 2020 10:09:10.30.
W Y S Z U K I W A R K A
W trosce o głowę. Bardzo poważna choroba. Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
27.12.2014.

 

W trosce o głowę. Bardzo poważna choroba. 

 

 

Małgorzata Todd

 27 grudnia 2014 r. | Nr 52/2014 (183)

 

Szanowni Państwo!

 

Czy ktoś spotkał się z przypadkiem, żeby zamiast świadek fatygować się do sądu, to Wysoki Sąd fatygował się do świadka? W krajach mniej nawet demokratycznych od naszego, jeśli głowa państwa była sądzona, to nawet w przypadku obłożnej choroby była przywożona przed oblicze sądu.

Jak więc trzeba być chorym, żeby to sąd się fatygował do świadka? Nie spotykane jest też, żeby świadek zeznawał na siedząco. Skąd się to wszystko wzięło? Wytłumaczenie jest tylko jedno – bardzo poważna choroba. 

 

Za takim wytłumaczeniem przemawia też, a może nawet zwłaszcza, treść zeznań świadka. Niczego nie pamięta, nie kojarzy faktów, przeczy sobie w kolejnych wypowiedziach. W świetle tego należałoby spojrzeć na wcześniejsze symptomy choroby. Wszyscy pamiętamy sławetny chichot nad trumnami. A jeśli nie był to przejaw pospolitego chamstwa, jak większość z nas sądziła, a właśnie objaw choroby?

 

Zdajemy sobie sprawę z zapaści resortu zdrowia, ale w tym wypadku, czyli w trosce o głowę państwa, powinniśmy wygospodarować pieniądze na bezpieczny lot do Moskwy, gdzie na pewno z takim przypadkiem sobie poradzą.

 

Życzę wszystkim udanego 2015 Roku
i zdrowego prezydenta

 

Pozdrawiam i do następnej soboty.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.