Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow BROKUŁY w leczeniu autyzmu
Friday 04 December 2020 00:35:19.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
BROKUŁY w leczeniu autyzmu Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
27.12.2014.

BROKUŁY w leczeniu autyzmu

 

Prof. Maria Majewska

 

Jak wcześniej pisałam, autyzm jest złożoną chorobą neurologiczną i ogólnoustrojową, wywoływaną głównie przez toksyczne szczepienia, m.in. zawarte w nich metale (rtęć i aluminium).  

Jest na to bardzo wiele klinicznych, populacyjnych, statystycznych i eksperymentalnych dowodów, których nie można już podważyć  żadną szczepienną propagandą (choć lobbyści nadal tego próbują). 

 

Kartele farmacji, które handlują szczepionkami i generują miliony pacjentów autystycznych, oferują do leczenia autyzmu tylko leki psychotropowe, które nie pomagają, a najczęściej pogarszają stan dzieci, lecz rodzice, niezależni lekarze i naukowcy  eksperymentują z terapiami alternatywnymi.  

Od dość dawna wiadomo, że związki siarkowe pomagają w eliminacji metali ciężkich z tkanek zatrutego organizmu, więc dieta bogata w siarkę jest zalecana w terapii  autyzmu.  Teraz ukazała się publikacja z czołowych uczelni medycznych w USA, która pokazuje, że kuracja przez 18 tygodni sulforafanem (związkiem siarkowym wyekstrahowanym z brokuł) znacznie zmniejszyła behawioralne objawy autyzmu i nastolatków i młodych mężczyzn z autyzmem. 

To potwierdza, że wszelkie rodzaje roślin krzyżowych (kapuściane) są pomocne w terapii tej choroby.  Wyciągi z brokuł można kupić w aptekach naturalnych.

[A same brokuły – w obfitości na ryneczku w okolicy. U nas – doskonałe. I tańsze. md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.