Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow GROZA nad Malezją. Utracono kontakt z samolotem....
Tuesday 19 January 2021 02:24:19.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
GROZA nad Malezją. Utracono kontakt z samolotem.... Drukuj Email
Wpisał: rp   
28.12.2014.

GROZA nad Malezją.

Utracono kontakt z samolotem linii AirAsia. 162 osoby na pokładzie

[Komu tak zależy na klęskach w Malezji. To Indonezja. ??

Pomódlmy się.

Zemstę którego z Wielkich Potworów Tego Świata ściągnęła na siebie Malezja? I za co? Proszę o teksty, ale bez pustych wyzwisk.. MD]

 

 

 

LIVE BLOG: Missing AirAsia flight QZ8501

============================

 

p.mal 28-12-2014 http://www.rp.pl/artykul/69987,1167483-Utracono-kontakt-z-samolotem-linii-AirAsia--Ponad-160-osob-na-pokladzie.html

 

Pilot samolotu malezyjskich tanich linii lotniczych AirAsia ze 162 osobami na pokładzie prosił o zgodę na lot na większej wysokości - 38 tys. stóp - poinformował przewoźnik. Maszyna straciła łączność z kontrolą ruchu lotniczego lecąc z Indonezji do Singapuru.

Przedstawiciel ministerstwa transportu Indonezji Hadi Mustofa powiedział, że lot QZ 8501 stracił kontakt z kontrolą ruchu lotniczego w Dżakarcie o godz. 6.17 (0.17 czasu polskiego), 42 minuty po starcie i na godzinę przed planowanym przylotem.

Według Mustofy do utraty łączności doszło w chwili, gdy samolot znajdował się najprawdopodobniej nad Morzem Jawajskim, między wyspami Borneo i Jawa. W regionie utrzymywało się wówczas zachmurzenie.

Pilot samolotu zwrócił się o zgodę na lot na wysokości 38 tys. stóp, czyli o sześć tysięcy stóp wyżej, gdyż - jak mówił - chciał uniknąć chmur. Przedstawiciele linii lotniczych zapewniają, że dwaj piloci byli doświadczonymi pracownikami. [BYLI – jakby już wiedzieli, że zginęli.. MD]

Maszyna leciała z indonezyjskiego miasta Surabaya do Singapuru.

Według AirAsia na pokładzie znajdowało się 155 pasażerów i siedmioro członków załogi. 157 osób to Indonezyjczycy, trójka obywatele Korei Południowej i po jednej osobie z Singapuru i Malezji. Na pokładzie było 16 dzieci i niemowlę.

Malezyjski przewoźnik podał, że wszczęto operację ratowniczo-poszukiwawczą. W poszukiwania włączył się też singapurski urząd lotnictwa cywilnego oraz dwa samoloty tamtejszych sił powietrznych i marynarki wojennej.

Mijający rok okazał się katastrofalny dla malezyjskich linii lotniczych - zauważa agencja Reutera. Państwowy przewoźnik Malaysia Airlines stracił dwie maszyny. Jedna z nich, lot MH 370 z 239 pasażerami na pokładzie, 8 marca zaginęła w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach podczas lotu z Kuala Lumpur do Pekinu. Drugi samolot został zestrzelony 17 lipca nad terytorium Ukrainy; zginęli wszyscy ludzie na pokładzie, w sumie 298 osób.

AirAsia nie straciła dotąd ani jednej maszyny.

Zmieniony ( 28.12.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.