Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow GROZA nad Malezją. Utracono kontakt z samolotem....
Monday 28 September 2020 03:16:13.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
GROZA nad Malezją. Utracono kontakt z samolotem.... Drukuj Email
Wpisał: rp   
28.12.2014.

GROZA nad Malezją.

Utracono kontakt z samolotem linii AirAsia. 162 osoby na pokładzie

[Komu tak zależy na klęskach w Malezji. To Indonezja. ??

Pomódlmy się.

Zemstę którego z Wielkich Potworów Tego Świata ściągnęła na siebie Malezja? I za co? Proszę o teksty, ale bez pustych wyzwisk.. MD]

 

 

 

LIVE BLOG: Missing AirAsia flight QZ8501

============================

 

p.mal 28-12-2014 http://www.rp.pl/artykul/69987,1167483-Utracono-kontakt-z-samolotem-linii-AirAsia--Ponad-160-osob-na-pokladzie.html

 

Pilot samolotu malezyjskich tanich linii lotniczych AirAsia ze 162 osobami na pokładzie prosił o zgodę na lot na większej wysokości - 38 tys. stóp - poinformował przewoźnik. Maszyna straciła łączność z kontrolą ruchu lotniczego lecąc z Indonezji do Singapuru.

Przedstawiciel ministerstwa transportu Indonezji Hadi Mustofa powiedział, że lot QZ 8501 stracił kontakt z kontrolą ruchu lotniczego w Dżakarcie o godz. 6.17 (0.17 czasu polskiego), 42 minuty po starcie i na godzinę przed planowanym przylotem.

Według Mustofy do utraty łączności doszło w chwili, gdy samolot znajdował się najprawdopodobniej nad Morzem Jawajskim, między wyspami Borneo i Jawa. W regionie utrzymywało się wówczas zachmurzenie.

Pilot samolotu zwrócił się o zgodę na lot na wysokości 38 tys. stóp, czyli o sześć tysięcy stóp wyżej, gdyż - jak mówił - chciał uniknąć chmur. Przedstawiciele linii lotniczych zapewniają, że dwaj piloci byli doświadczonymi pracownikami. [BYLI – jakby już wiedzieli, że zginęli.. MD]

Maszyna leciała z indonezyjskiego miasta Surabaya do Singapuru.

Według AirAsia na pokładzie znajdowało się 155 pasażerów i siedmioro członków załogi. 157 osób to Indonezyjczycy, trójka obywatele Korei Południowej i po jednej osobie z Singapuru i Malezji. Na pokładzie było 16 dzieci i niemowlę.

Malezyjski przewoźnik podał, że wszczęto operację ratowniczo-poszukiwawczą. W poszukiwania włączył się też singapurski urząd lotnictwa cywilnego oraz dwa samoloty tamtejszych sił powietrznych i marynarki wojennej.

Mijający rok okazał się katastrofalny dla malezyjskich linii lotniczych - zauważa agencja Reutera. Państwowy przewoźnik Malaysia Airlines stracił dwie maszyny. Jedna z nich, lot MH 370 z 239 pasażerami na pokładzie, 8 marca zaginęła w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach podczas lotu z Kuala Lumpur do Pekinu. Drugi samolot został zestrzelony 17 lipca nad terytorium Ukrainy; zginęli wszyscy ludzie na pokładzie, w sumie 298 osób.

AirAsia nie straciła dotąd ani jednej maszyny.

Zmieniony ( 28.12.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.