Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" 14 arrow KOLEJNA FARSA SĄDOWA. W Gdańsku.
Monday 17 December 2018 20:14:26.26.
migawki
 ---- Jest już później, niż myślisz -----
Mosbacher Żorżeta – persona non grata. W mediach - przykro rzec – reżimowych - CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o petycji do Białego Domu. By każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU [do 27 grudnia]. 11 grudnia jedynie 5600 podpisów !!

====================

 Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia

Książki zamówione  do niedzieli -Poooszły ! Z dedykacją autora. Teraz wszystko jest w rękach konia [poczty].  Powinny dojść przed Wigilią.

=======================

Nasz korespondent terenowy donosi: Ksiądz Predykant oznajmił wiernym, że teraz najgroźniejsze dla człowieka są gazy AZOT I CEODWA. I trzeba z nimi walczyć.

===================

 

19.12. OPOLE, Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
KOLEJNA FARSA SĄDOWA. W Gdańsku. Drukuj Email
Wpisał: Anna Kołakowska   
28.12.2014.

KOLEJNA FARSA SĄDOWA.

 

Kolejny wyrok sądu w Gdańsku w trybie nakazowym dla młodego człowieka za protest.

Piątego  marca 2015 r. przed Sądem Rejonowym w Gdańsku odbędzie się rozprawa dwudziestoletniego studenta Krzysztofa Przyborowskiego.

We wrześniu sąd w Gdańsku skazał go, podobnie jak Marysię Kołakowską w trybie nakazowym  na 40 godzin prac społecznych.

Wyrok zapadł w lipcu, ale Krzysztof dowiedział się o tym dopiero po trzech miesiącach, gdy otrzymał pismo z sądu.

Po odwołaniu się od wyroku nakazowego sąd wyznaczył termin rozprawy z udziałem oskarżonego. Młody człowiek, działacz ONR został skazany za zorganizowania protestu przeciwko demonstracji feministek i środowisk homoseksualnych, która miała miejsce w dniu 11 marca.

Trudno było nie zaprotestować skoro feministyczna demonstracja odbywała się na Placu Poległych Stoczniowców pod pomnikiem zamordowanych w grudniu 1970 r. robotników. Wobec tej jawnej profanacji młodzież, zorganizowana w czternastoosobowe, oddzielone od siebie  grupy wyrażała oburzenie, skandując hasła adekwatne do adresatów czyli "Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!" itp.

Przy czym ich spontaniczna reakcja była w pełni uzasadniona ponieważ zgromadzeni lewacy mieli na transparentach hasła antykatolickie i proaborcyjne. Krzysztof został oskarżony przez policję o zorganizowanie nielegalnej demonstracji choć prawo dopuszcza spontaniczne protesty, a demonstrowania w grupach do czternastu osób nie wymaga legalizacji.
Anna Kołakowska

==============================

...Trzeba pamiętać iż w takich przypadkach, najpierw obecna ubecja czyli policja stara się pozyskać nowych swoich informatorów... 

Niektórzy się łamią inni nie. Warto też przyglądać się wyrokom sądowym bo one z reguły są powiązane z "ustaleniami" podczas przesłuchań

Piotr Z

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.