Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa arrow Bojkot "ORSZAKU TRZECH KRÓLI" w Warszawie! MY i ONI !!
Sunday 23 February 2020 23:26:45.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bojkot "ORSZAKU TRZECH KRÓLI" w Warszawie! MY i ONI !! Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Kniaziewicz   
31.12.2014.

Bojkot "ORSZAKU TRZECH KRÓLI" w Warszawie! MY i ONI !!

 

Grzegorz Kniaziewicz

 

HGW, Herodowi, który zwolnił bezpodstawnie i bezprawnie prof. Chazana z pracy, zechciało się w Warszawie poprowadzić Orszak Trzech Króli !

Czy mamy się temu głupio lub spokojnie przyglądać???

W każdy możliwy sposób rozsyłajmy wiadomości oraz wzywajmy innych do zbojkotowania w Warszawie tego żałosnego widowiska!

Niech sobie HGW pod rączkę idą z kard. Niczem ale po co MY mamy w tym iść?
Niech sobie idą tylko ONI...

MY
i
ONI..................

to dobra rzecz - zbudowanie takiego PODZIAŁU - na początek tak ważnego roku 2015, w którym będziemy musieli stanąć do niejednej bitwy o Polskę, od bitwy o POLSKĄ ZIEMIĘ poczynając (w 2016 roku mają ją dopuścić do "wolnego" handlu", na podstawie dawno nieaktualnych ustaleń i warunków "wstąpienia Polski do Unii Europejskiej", które po drodze już wielokrotnie potrafiły się zmienić! )

Będę głosować tylko na tę partię i tylko na tego kandydata na prezydenta, który zagwarantuje wprowadzenie ZAKAZU sprzedaży polskiej ziemi w jakiekolwiek obce ręce (podobnie jak jest to na Węgrzech, czy na Litwie, czy w wielu innych krajach!!!)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.