Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Mary Wagner znowu aresztowana!... Święta spędziła w więzieniu - aresztowano ją w Wigilię!
Saturday 31 October 2020 20:16:44.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Mary Wagner znowu aresztowana!... Święta spędziła w więzieniu - aresztowano ją w Wigilię! Drukuj Email
Wpisał: Magdalena Korzekwa   
31.12.2014.

Mary Wagner znowu aresztowana!... Święta spędziła w więzieniu - aresztowano ją w Wigilię!

 

Petycja o uwolnienie Mary Wagner: http://citizengo.org/pl/15128-b

Szanowni Państwo,

Mary Wagner, dzielna kanadyjska obrończyni życia, spędziła już w więzieniu 23 miesiące. Za co? Za modlitwę w intencji poczętych dzieci i ich rodziców oraz rozdawanie białych róż matkom, które rozważały aborcję.

Trudno uwierzyć w to, że za rozmawianie z kobietami, które decydują się pójść do "kliniki" aborcyjnej, można trafić do więzienia.

Piszemy do ambasadora Kanady w Polsce - pani Alexandry Bugailiskis z prośbą o podjęcie jak najszybszych kroków w celu uwolnienia Mary!

Mary Wagner powiedziała, że wsparcie ze strony Polaków jest dla niej bardzo ważne. Działajmy! Podpisując petycję wysyłamy wiadomość do pani Ambasador.

http://citizengo.org/pl/15128-b

Oto relacja p. Szymona z wczorajszej wizyty w więzieniu (z profilu na fb "Mary Wagner w Polsce"):

"Wizyta trwała 30 minut. Szczerze pisząc to moja pierwsza wizyta w więzieniu i czułem się dziwnie - kraty, zasieki, kontrola przed wejściem, rozmowa przez słuchawkę i za szybą. To utrudniało kontakt z Mary, choć bardzo ciepło nam się rozmawiało. Mary zadawała wiele pytań o nas i nasze życie, ale też i nam się udało o niej porozmawiać  Pierwszy cały dzień który spędziła w więzieniu to była Wigilia Bożego Narodzenia. Nie ma kapłana w tym zakładzie karnym ale był pastor z którym mogła czytać Biblię i wspólnie się pomodlić. (...) Powiedziała nam, że przez pierwszy tydzień jest w części więzienia o zaostrzonym rygorze. Jest to stała procedura kiedy testuje się więźnia, jak się zachowuje i czy może trafić do innej części, jeśli sprawuje się poprawnie. Później trafi do innej części wiezienia i wówczas będzie mogła mieć okno w w celi i częściej wychodzić na spacery. (...) Mary mówiła, że będzie miała rozprawę 16-ego stycznia. Obecnie ma dwa procesy - za to ostatnie "przestępstwo" oraz apelacje od wyroku za poprzednie."

Podpisujmy i zachęcajmy do podpisów naszych znajomych: http://citizengo.org/pl/15128-b

Dziękuję za Państwa działanie!

Serdecznie pozdrawiam wraz z całym Zespołem CitizenGO

Magdalena Korzekwa

Campaigns Director

------

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

 

Adresat petycji: Ambasador Kanady w Polsce

Szanowna Pani Ambasador,

ogromny niepokój polskiej opinii publicznej budzą doniesienia o aresztowaniu przez kanadyjskie władze Mary Wagner, działaczki na rzecz obrony życia poczętego. Prokuratura z Pani kraju oskarża ją o naruszenie nadzoru kuratorskiego i zakłócanie "działalności gospodarczej”, jaką w świetle kanadyjskiego prawa jest zabijanie dzieci nienarodzonych.

Piszemy do Pani by prosić rząd Kanady, którego Pani jest przedstawicielem w Polsce, o zaprzestanie prześladowania Mary Wagner za przekonania. Podejmowane przez kanadyjski wymiar sprawiedliwości kroki przeciwko Mary Wagner poddają w wątpliwość, czy kraj który Pani reprezentuje spełnia standardy demokratycznego państwa prawnego, przestrzegającego podstawowych praw człowieka.

Przypominamy, że nie są to pierwsze wątpliwe praktyki władz kanadyjskich przeciwko Mary Wagner. Za swoje przekonania była ona już skazana na karę więzienia, w którym spędziła prawie 2 lata. Pragniemy zwrócić Pani uwagę, że więzienie ludzi za poglądy jest naruszeniem art. 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Domagamy się zaprzestania prześladowania Mary Wagner i zadośćuczynienia jej krzywd, które spotkały ją ze strony kanadyjskiego wymiaru sprawiedliwości.

Zgodnie z przeprowadzonymi przez CBOS badaniami opinii publicznej, 75% Polaków uważa, że aborcja jest złem, które nigdy nie może być usprawiedliwione. Czy w związku z tym w razie przekroczenia kanadyjskiej granicy wielu Polaków powinno się obawiać aresztowania?

Z poważaniem

Kliknij, aby podpisać petycję.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.