Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Pikieta w obronie Mary Wagner! W czwartek  8 stycznia przyjdź pod kanadyjską ambasadę
Tuesday 20 October 2020 01:30:16.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Pikieta w obronie Mary Wagner! W czwartek  8 stycznia przyjdź pod kanadyjską ambasadę Drukuj Email
Wpisał: Fundacja PRO  Prawo do Życia.   
01.01.2015.

Pikieta w obronie Mary Wagner! W czwartek – 8 stycznia przyjdź pod kanadyjską ambasadę

2014-12-30 pch24

W czwartek – 8 stycznia 2015 roku – przed ambasadą Kanady w Warszawie odbędzie się pikieta solidarności z Mary Wagner, kanadyjską obrończynią życia, aresztowaną przed Świętami Bożego Narodzenia. Organizatorem pikiety jest Fundacja PRO – Prawo do Życia.

 

ZOBACZ WYWIAD Z MARY WAGNER!

 

Jak zapowiada Jacek Kotula, szef rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia, pikieta rozpocznie się godz. 10-tej przy wejściu do ambasady od ul. Pięknej. – Będzie to protest przeciwko zabijaniu dzieci nienarodzonych w Kanadzie oraz prześladowaniu kanadyjskich działaczy pro-life, których zamyka się w więzieniach za informowanie kobiet w stanie błogosławionym o tym, czym rzeczywiście jest aborcja – mówi Kotula i dodając, że organizowana w czwartek pikieta nie będzie jedyną. – Chcemy by także obrońcy życia z innych krajów organizowali pikiety u siebie. Musimy okazać solidarność Mary Wagner i pokazać rządzącym w Kanadzie, że nie zgadzamy się na takie traktowanie obrońców życia – zaznacza Kotula.

 Mary Wagner w więzieniu spędziła Święta Bożego Narodzenia. Powód? W pobliżu klinik aborcyjnych rozdawała matkom róże, subtelnie nakłaniając do zrezygnowania z zabicia ich poczętych dzieci. Już prawie 5,5 tys. Polaków [RANO 1 STYCZNIA  14.556 ] podpisało się pod petycją do ambasador Kanady w Polsce w obronie Mary Wagner.

 Pam

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.