Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow owsiki arrow Również Ostrołęka rezygnuje z "finału WOŚP". Kolejna porażka Owsiaka
Friday 28 February 2020 01:19:27.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Również Ostrołęka rezygnuje z "finału WOŚP". Kolejna porażka Owsiaka Drukuj Email
Wpisał: owsik   
02.01.2015.

Również Ostrołęka rezygnuje z "finału WOŚP". Kolejna porażka Owsiaka

 

2015-1-2 pch24

 

Co gada i JAK gada Owsiak. Trzy minuty.

-------------------------------

 

Maleje społeczne zainteresowanie dla działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z nim maleją przeznaczane na nie fundusze. Niektóre miasta ograniczają rozmach imprez, inne całkowicie z nich rezygnują. Po Poznaniu i Elblągu do złej passy Jerzego Owsiaka dołoży się Ostrołęka, gdzie nie odbędzie się w tym roku finał Wielkiej Orkiestry.

 

„Nie będzie światełka do nieba, koncertów, nowych rekordów zbiórki pieniędzy, a najprawdopodobniej także wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestujących z puszkami po ulicach Ostrołęki” – czytamy w „Tygodniku Ostrołęckim”. Porażka będzie dla Owsiaka tym dotkliwsza, iż Ostrołęka stanowi strategiczny punkt dla jego działalności ze względu na tamtejszy zakład Stora Enso produkujący puszki dla wolontariuszy WOŚP.

 Do ratusza w Ostrołęce nie wpłynęła jak dotąd prośba o pozwolenie na finał Orkiestry, zresztą termin na zgłaszanie sztabów już minął. Koncert nie odbędzie się również w Poznaniu. Wygląda na to, że akcja kontrowersyjnego filantropa traci dotychczasowych sympatyków... i sponsorów. Przyczynił się do tego zapewne niedawny proces, po którym sąd stwierdził, iż Owsiak gubi się w zeznaniach, raz po raz potwierdzając i zaprzeczając te same fakty.

 Źródło: niezalezna.pl  FO

Zmieniony ( 05.01.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.