Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow SKARBONKA...CZYTAJCIEŻ
Friday 07 August 2020 20:03:47.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Migawki 15 I Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
02.01.2015.

Przypominam. W Warszawie 13-go Msza św. o 16-tej w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej [Mater Gratiarum] , po Mszy Świętej [17-ta] comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy, m.in. koło budynków sejmu i senatu, zakończy się w al. Szucha pod budynkiem, w którym dawniej mieściło się Gestapo a dziś jest genderowe ministerstwo deprawacji zwane Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Obecny [sterowany przez globalistów] najazd watah na Europę powinien nas zachęcić do tych modlitw. Mamy już mało czasu na błaganie o zmiłowanie!

 

WYBÓR: Czy dziś pojedziemy do znajomych z wizytą – to biernością umożliwimy GWAŁT ZBIOROWY- czy też pokornie zauważymy, że JUŻ trzeba walczyć.

==============

Było nas z 50 osób- reszta śpi.. ["moja chata z kraja"]

=================

11 września 2001  - NIC SIĘ NIE STAŁO !! – sądząc po tutejszych me®diach. Żadnego zamordowania z zimną krwią trzech tysięcy ludzi, żadnego uprzedzenia „swoich” przed faktem. Żadnej wieży WTC 7.  Żadnych miliardów z UB-ezpieczenia dla przewidującego Larry Silbersteina...

=============

Owieczki i BARANY nie skorzystały z uchylonych bram - pozostały w zapiaszczonej zagrodzie, na gnoju. Reszta jest [----].

 

1 mln 830 tys. osób [z tych, co zechcieli ruszyć d...] opowiedziało się za JOW. Słaba to pociecha - ale dobra psu i mucha.

 

ALE: W badaniach OBOP i podobnych zawsze, od 15 lat na pytanie „Czy chcesz wybierać partię, czy osobę”, od 75 -86  % ludzi odpowiada: OSOBĘ. To dotyczy 100 %, nie 8% . A zatem takie jest zdanie dwudziestu czterech milionów Polaków.

===============================

Przełom sierpnia/września: Me®dia głównego ścieku z całym cynizmem i bezczelnością pokazują, KTO WYBIERA w obecnej, partyjniackiej ordynacji: Szefowie partyj i ich najbliższe gangi – nie zaś wyborcy. To ci pierwsi ustalają „jedynki” i inne miejsca mandatowe. Dlatego tak boją się JOW-ów, gdzie to wyborca wybiera. Dlatego tak piekielnie atakują i rozbijają Kukiza – też „od środka”.

Idźmy na referendum, zachęćmy bliskich (JOW- tak) i na wybory. Możemy "ICH" bardzo osłabić - To wielki krok ! Precz z partyjniactwem!

 

Co typowy Polityk wie o JOW-ach?

===================

 

Niedziela, 6 września:

Ogromna SUSZA ! Nie leńmy się, zamiast iść „na rybki”, PODLEJMY ogrody i POla ! PARTIE warzyw już gniją – od dawna.

Musimy wilgotność  doprowadzić choć do 52%, inaczej będzie klęska SUSZY!!

=============

Me®dia namolnie piszą o „cudzie nad Wisłą”, ale ŻADNE nie wspomina, że 14 i 15 sierpnia 1920 Matka Boża Łaskawa dwukrotnie objawiła się sowieckim sołdatom – i odrzucała ich snarjady! To ten CUD spowodował popłoch sowietów. Są jeszcze po parafiach na prawym brzegu Wisły setki zeznań żołnierzy wziętych potem do niewoli – ale o prawdziwym „Cudzie nad Wisłą”  t.zw. wszyscy wolą milczeć. Nawet pewien proboszcz- niedowiarek z Saskiej Kępy powiedział na kazaniu: "T.zw. cud nad Wisłą"...

 Por.: Matka Boża Łaskawa, "Cud nad Wisłą" a "hordy bolszewickie" i masońskie w Polsce

O objawieniach Maryi, Matki Bożej Łaskawej - bolszewikom 14 i 15 sierpnia 1920. [Video]

===============

TV TRWAM: IV Konferencja RKW Powstań Polsko 8.8.15 http://tv-trwam.pl/film/informacje-dnia-08082015

=======================

Memy tylko o Kopacz Ewie: http://premierkopacz.pl

==================

 

Wrócił 20 stopień zasilania. Polskie Sieci Przes.:: Z komunikatu operatora przesyłowego wynika, że od godziny 10 do 17 będzie obowiązywał 20 stopień zasilania. To oznacza, że firma pobiera ustaloną minimalną moc, niezbędną do funkcjonowania zakładu. Po godzinie 17 będzie obowiązywał 19 stopień zasilania: dalsze ograniczenie poboru energii. Od godziny 22 do jutra, do godziny 10 będzie obowiązywał 11 stopień zasilania: odbiorcy będą mogli pobierać moc określoną w planie poboru. Ministerstwo Gospodarki informuje, że w siedzibie Polskich Sieci Energetycznych o 13.00 rozpocznie się posiedzenie sztabu kryzysowego.

================

Niedziela. 9 sierpnia, Warszawa, Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy. Modlić się będziemy pod Sejmem, ambasadą Kanady i  Ministerstwem „Edukacji”. Msza Święta u Matki Boskiej Łaskawej o godz. 16-tej, początek Marszu ok. 17-tej.

=======================

6 i 9 sierpnia 1945 – ludobójcze, nieuzasadnione militarnie wybuchy bomb jądrowych Little Boy (U235)  i Fat Man (Pu239 ) – atak na Japonię, na cywilów. Nagasaki - bo było to centrum katolicyzmu.  Ilość ofiar, już w następnych pokoleniach, ciągle rośnie.

=============

Grecy 6 lipca zdecydowali NIE. Już po paru dniach UE ich zgwałciła – i to tak, że w TV pokazują Greków tańczących. Jak ogromne majątki im odebrano, jakie zobowiązania za nich podjęto – po to, by bańka EURO pękła jeszcze nie DZIŚ ! Nie mogliście spłacić 1.5 mld. euro, to wam damy 80 (no, lepiej 90!) nowiutkich, elektronicznych  miliardów!

 

Torturowani przez KGB czy GRU wskazują, że w 17-tej godzinie ofiara zgadza się, że 2+2=17. I już szczerze kocha Wielkiego Brata.

 

To jest absurdalne. Ale to PIEKIELNY ABSURD. Bogini demokracji odsłoniła mordę SZATANA . Pomódlmy się teraz za Greków, to jest też modlitwa za Polaków. Modlitwa wiele może.

====================

12 lipca Warszawa – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę u Matki Bożej Łaskawej o 16-tej, od 17-tej Pokutny Marsz Różańcowy pod Sejm, Ambasadę Kanady (będziemy modlić się w obronie Mary Wagner) a na koniec pod Ministerstwo Deprawacji.

[poniedz.: czyżby wczoraj te tłumy na ulicach, w tym zakonnice i księża, to wszystko Japońscy turyści? A KATOLICY wyjechali in gremio na BALI?  A może się bali ? Bo modlących się nawet setki nie było.

=================

W meRdiach króluje głupio- pogańskie „trzymam kciuki”. Namówcie bliskich, by zamiast tego - robili znak krzyża w intencji, dziś ISI ! Aniołowie stróże sami zdecydują, jak mogą jej pomóc. Dziesiątka różańca w intencji jeszcze lepsza!

Krok (Piotr), Solorz (Zygmunt), Żak, TW Zeg - łaskawca pozwolił byśmy obejrzeli półfinał Wimbledonu z Isią ! Zwykle – bronią nam igrzysk, mimo, że  chleb już dawno zrabowali... Durnie!

=======================
Kopaczka zadowolona, bo będzie przyjmować ew. terrorystów dobrowolnie.
Czas najwyższy, by władze wreszcie zapewniły POWRÓT Polaków i ich wnuków z Sybiru, stepów Kazachstanu i podobnych! Naciskajmy, zmuśmy ICH.

======================

Przed paru miesiącami na wszystkich wiatach na przystankach w Warszawie były wielkie napisy, że ratusz przygotowuje  - dla NAS - 1560 nowych wiat. Potem to znikło, bo wiaty się zmieniły. Dziś – siedzę w nowiutkiej wiacie – i czytam, że znów ratusz przygotowuje 1580 nowych wiat. Czy przed wyaresztowaniem zdążą jeszcze raz zwinąć szmal za niszczenie wiat, stawianie wiat, transport wiat w obie strony i za kolejne ogłoszenia o dobrodziejstwach?

 

O „Mamusi” i „lekarzu"

=====================

Papa Franciszek już się wypowiedział o smaku posiłków, miło choć niejednoznacznie o zboczeńcach, teraz napisali mu „encyklikę” o CO2 i węglu. Może by wreszcie wlazł na Fotel Nieomylności? Bo słuchać hadko...

===========================

Od paru dni me®dia nas straszą, ile to osób utonęło. Ale NIC nie mówią o braku nauki pływania w szkołach, ani o potrzebie uczenia opanowywania skurczów i wirów. Mając 12 lat skakałem z mostu na Drwęcy do wiru, bo to tak przyjemnie, gdy on wciąga – poddaję się – i spokojnie wyrzuca mnie dalej. Głęboko w jamach pod korzeniami drzew polowaliśmy na drzemiące sumy. To jest norma, tego można nauczyć wszystkich.

=======================

4 czerwca Merdia przypomniały o „Pierwszych wolnych wyborach”. To ja im przypomnę, że niejaki Adam Michnik, wtedy poseł, zaczął debatę o to która z liczb A czy B jest większa. By jego pupilek Jaruzel mógł zostać p-rezydentem. Oraz – zmienili ordynację w czasie wyborów, gdy „lista partyjna” została skreślona. Uznano jedynie wybór jakiegoś na K i innego na Z, bo byli w rogach listy – i długopis nie u każdego wyborcy do nich sięgnął.. Więc kazano zagłosować jeszcze raz... BY wszyscy partyjni przeszli.

======================

prorok jaki, cy co??

Andrzej Lepper o Balcerowiczu &Co

prorok jaki, cy co? "Nowoczesna"....

========================

Listkiewicz, Blatter, „Fryzjer”, FIFA, PZPN - to ludzie kryształowej uczciwości. Tak TRZYMAĆ !! Pamiętajcie o tym, prokuratorzy!

I ten  słodki Przedpełski ! Też kryształ Uczciwości i Ofiarności. Jest WSPANIAŁY . Pewnie, że jednym może należą się miliardy, a innym – miliony. Ale się NALEŻĄ.

Sepp B. drugiego czerwca podał się do dymisji. Czy przed zakuciem w kajdanki zdąży swym wielbicielom pomachać rączką?? Chyba złapał dwie choroby naraz: Qatar – a od putain, zapewne  francuskiej – syfa.

Kręcina: A tera JA za blatera

====================
O Irlandio! Zielona wyspo NADZIEI! Wyspo świętych, męczenników, apostołów i misjonarzy !! Jak strasznie Cię w tym ćwierćwieczu zgwałcili! Módlmy się o Irlandię czystą, by wyszła z bagna Sodomy, Gomorry i rozpusty - jeszcze przed Sądem Ostatecznym. Widać, czemu musi on być SROGIM !
===================================

Panika oszustów wynikła z zainicjowanego i skutecznie prowadzonego przez Krucjatę Różańcową Ruchu Kontroli Wyborów (RKW). Ponieważ Kontrola ogarnęła cały kraj - łobuzy nie wiedzą, jak to skontrować. I miotają się. Bóg  im rozum odebrał.

===================

 

Przewagi Brąka nad Królową brytyjską   Przewagi Brąka

===================

Ziemkiewicz : Skleroza leśnych dziadków, wojna nerwów czy też rzeczywiście są w stanie poważyć sie na rozwiązania fałszersko-siłowe?

====================

Przed ciszą...

================

 Prowadzący Bula przerazili się Widma Tańczącego Pułkownika, stąd brak debaty u Kukiza.

 =================

Czy Duda wydusi z siebie poważne przyrzeczenie w sprawie JOW w jednej turze i w 100%? - Nie "wydusił". Ale Bul się bardziej odsłonił  - z tymi "kompromisami".. Przeważyła chęć zachowania Wiecznej Władzy Prezesa (por. Miller! -ten zachowuje bezczelnie!)  - nad rozsądkiem. Czemu Duda unikał sprawy WSI i Pro Civili? Czy dlatego, że Leszek Tobiasz się zatańczył? "Zdecydowane zwycięstwo" : Bronek nie wszedł na krzesło ani nie zasnął.
===========================

Na liczne monity i żądania – odpowiadam: Dalsze wyjątki z książki  PRAWICOWE DZIECI CZYLI BLEF IV RP” Leszka Misiaka dopiero w poniedziałek. Zarządziłem prywatną ciszę wyborczą...

--------------------------

Jakiż był aj-waj na temat kilkunastu ruskich, co chcieli na motorach przejechać przez Polskę. A teraz przez wiele miast POLSKI triumfalnie, nachalnie, głośno przewala się czerwona niemiecka zaraza komunistów!! Promuje zbrodniczy system. W merdiach cisza...sza...sza...

====================

Pokorny Marsz Różańcowy w dniu „wyborów” to potężna broń przeciw zakłamaniu, oszustwom i grabieży Polski . Zrozummy to !! Już CZAS !"
=================
"Prezydent naszej wolności" - i dobrobytu. /-/oficerowie WSI

===========================

Pilne! FOTOGRAFOWAĆ! Mam sygnały, iż członkowie Komisji przeszkadzają i GROŻĄ za fotografowanie swej karty. Jest to BEZPRAWNE – proszę skarżyć to w oficj. PKW i w Ruchu Kontroli Wyb. – z nr-em komisji i godziną, by podawać potem w ramach skarg o utrudniane wyboru. Koniecznie należy fotografować – jako dowód w ew. pozwie.

=============

10 maja Warszawa, Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy. Modlić się będziemy pod siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej, pod Sejmem, ambasadą Kanady i  Ministerstwem Edukacji. Msza Święta u Matki Boskiej Łaskawej o godz. 16-tej, początek Marszu ok. 17-tej

===============

"Bezpieczniacka przyszłość” – bo bezpieczniacka przeszłość i teraźniejszość, czyliNiebezpieczne związki”. Czemu taka cmentarna cisza w meRdiach o tej książce?? A „Merlin” zwleka z dostawą – wreszcie odpisuje „Z powodu braku towaru..” . Można jednak zamówić www.platon24.pl [27 zł]

=========

 

Pamięci „profesora”

====================

 

Nie strasz, nie strasz!!.. bo...  Ploty, że 15-go wezmą nas „za mordę”, są puszczane głównie w tym celu, by urzędasy rządowi i funkcjonariusze PO i ZSL, którzy widzą, że już trzeba wybrać innego PANA, jednak zagłosowali – ze strachu – na BULA. Spoko !! On już padł...

==================

Przysyłają mi Dobrzy Ludzie adresy spotów. Dobrych, ciekawych, przekonywujących spotów. To za późno, Kochani! Nie warto wkładać wysiłku w przekonywanie przekonanych. To należało robić w grudniu i styczniu, by zebrać EKIPĘ. Teraz działają już tylko te spoty (programiki), które są w TV i PRadio. Bo to może docierać (potencjalnie) do milionów. Jeśli sztaby pozostawiają na ekranach spoty już widziane, ocenione jako nudne, to kandydat „ma przechlapane”. Jego przydupasy, kapciowi zaś już tylko węszą za prezesurą nowej partyjki, czy miejscem w radzie nadzorczej. Zapamiętajmy im to!

======================

 

Święci się Pierwsza MAJA: Adam Weishaupt 1 maja 1776 roku założył tajne stowarzyszenie  - „Zakon Iluminatów”. Różne gałęzie spadkobierców tego spisku wspominają....

 

 2 maja na Polach Elekcyjnych Królów Polski ELEKCJA VIRITIM:  Błagaliśmy Boga by powrócił na tron Polski.

Smutne i zabawne, iż swych obietnic masowego udziału nie spełnili ani szefowie Ruchu Narodowego, ani ci z innego skrzydła - związani z Solidarnością 2010. Boją się Tego Króla ??

================

W ramach zgody z „Bezpieką” już (na drugi dzień!!) wycofują z hurtowni książkę Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" . Kupcie dla siebie i dla cioci Zosi, póki jest!! I pożyczać chętnym i „wahającym się” !!

==============

 

Dowiedzieliśmy się z niesmakiem, że „rząd” zakazał przejazdu rosyjskim motocyklistom przez Polskę. Wśród nich ogromna większość to zwykli ludzie, nie żadne „wilki”. Uznajemy to za anty-polską prowokację tut. „rządu”.

==============

 

 

De mortuis nil nisi bene. Żałuję, lecz chcę się do tej zasady zastosować. Tfu!! Chcą subito kanonizować?

==============

Oglądałem z obowiązku pierwsze spoty wyborcze. Zalew sloganów, kłamstw, bredni – jednak porażający. Jakby już wiedzieli, że ludzie wszystko zapomnieli, że już są bezwolna masą. Że przełkną wszystko... Te kłamliwe slogany już nawet nie walą na odlew, jak maczugą, raczej jak miotłą unurzaną w szambie.

===================

Nagłaśniają porwania I okropne morderstwa dzieci, nie mówiąc, że np. ten morderca z Gdańska to wariat i narkoman, a ten spod Szczecina, to nie Polak, lecz cygan, już ZNANY POLICJI. Słyszę z PR, że też recydywista...  A ten morderca we Francji, to właśnie wypuszczony z więzienia zboczeniec i znany policjom w wielu krajach zbrodniarz. To za co tym policajom płacimy?? Sędziowie powinni być za to karani, prawda? To więc CELOWE.

=================================

 

Grzegorz Braun 2015 - spot wyborczy https://www.youtube.com/watch?v=-vZ1h19iqPI&feature=youtu.be  pięć minut

====================

Fluor jest głównym składnikiem trutek na szczury. Fluor jest głównym składnikiem Sarinu, silnie toksycznego gazu. Fluor niszczy mózg (gromadzi się w szyszynce), kości, narządy i powoduje raka.

Hitler i Stalin używali go w obozach koncentracyjnych i gułagach, jako instrument kontroli masy, aby więźniowie byli posłuszni.

Zgadnij, dlaczego naprawdę fluor jest dodawany do wody pitnej?

=====================
Gdy oni zaś wieczerzali, wziął Jezus chleb, błogosławił, łamał i dawał swoim uczniom, i rzekł: Bierzcie i jedzcie, to jest ciało moje. Mt. 26, 26.
=======================

Drugi dzień Wielkiej Nocy. W dzienniku TVP: O Zmartwychwstaniu Pana - NIC. Za to:  wiadomości” i „kultura” a la Josif Stalin, pod zezikiem resortowego dziecka - Kraśki: O sikaniu śmigusowym - 12 minut.  O pewnej błędnej diagnozie – 5 minut. O Kapsydzie (jej gęba??) - 3 minuty. O 420 miliardach euro w Grecji (dostali, czy nie oddadzą  - nie wiem). Wreszcie, na koniec –jakiś tłusty kaszalot z Belwederu – znów o laniu wody. To wszystko – w najgorszej oprawie anty-plastycznej w historii Dziennika TV. Trwa (mać) od miesięcy. Brutalna, długa, nudna, kończona po każdej migawce obowiązkowym najazdem na Pałacyk Stalina. I ciągle ten zegar pałacowy w tle – byśmy se „nie myśleli”. Obrzydliwa, landrynkowa czołówka „sportu” i – jeszcze gorsza - pogody. Przecież jakiś łobuz i baran w mundurku w TV 13 grudnia ’81 i Margulis –Ślepak dukający swe orędzie, to wysokie loty prawdy, smaku i profesjonalizmu w porównaniu z TYM... obecnym. Brrrrr... apokaliptyczne.

=======================
Niedziela  28 III po poł.: KBW zweryfikowało 109 tys. podpisów pod kandydatura Grzegorza BRAUNA. Odrzucili jedynie ok. 800, co jest podobno najniższą wartością w tej kampanii. Przestali liczyć -  nie potrzeba. Żadne PRadio, czy TVN, TVP1, TVPInfo „nie dotarło” do tej informacji. Może mnie zatrudnią? Cóż, młodość...

Poniedz. Wieczór: Donoszą z Państwowej Komisji Wyborczej: kandydatowi na Pretendenta zadano spiżowe pytanie: „A gdzie pracuje??” I tu go mają!! Zasugerowałem, by napisał, że na krześle REŻYSERA – a gdzie krzesło postawią – to już rzecz administracji. Поживём - увидим...

Wtorek wieczór: dłużej zwlekać nie mogli - podali o rejestracji GB oficjalnie.. ================
Absolutna anonimowość szkodliwych decyzji: Czy o regularnym co pół roku uderzaniu w psychikę , tj. o absurdalnej ekonomicznie „zmianie czasu” zadecydował Bul-K.? Czy Kopaczka? W Polsce – nieeeeee. Nikt...To samoooo... Jest to wynik decyzji...  cesarza Niemiec Wilusia z 1916 roku. ====================
Czwartek, 26 marca godz. 22-ga. Zawieźli do Komisji Wyborczej ok. 125 tysięcy 500  sprawdzonych podpisów poparcia Grzegorza Brauna. Jeszcze ludzie czekali pod Komisją z dodatkowymi listami poparcia. Trudno będzie oficjelom to sponiewierać... Piątek: Dziękuję wszystkim, którzy w tej pokracznej batalii wzięli udział z nami. Mirosław Dakowski
=====================
Wpis z czwartku, 26 marca: 
 
Dostarczajcie  podpisy  !
KŁAMALI Wam mówiąc, że "podpisów jest dość".

Relacja od osób liczących: Ludzie w wieku 25-30 w ogromnej części nie potrafią wpisać poprawnie swego nazwiska, ani miasta czy kodu. ANALFABETYZM.

Czwartek rano: Jest już ponad 105 tysięcy. O 13-tej było policzonych 114 tys. Piszę by zachęcić: zróbmy szpas tym z TV i ich podopiecznym z Bandy Czworga: Zbierzmy jeszcze z kilkaset!! Tylko mówcie tym alfanabetom, że mieszkają w WARSZAWIE! – stąd APEL:

Warszawiacy i mieszkańcy okolic – Jeszcze prosimy o stoliki na ludnych ulicach! „Utarg” do rąk własnych Komandora Węgrzyna, do wieczora. Rozwiązanie zagadki: "czy wystarczy podpisów" - zależy od Was. ==================
Ludzi, którzy Was zapewniali, że „przecież wystarczy posłać podpisy we wtorek, a nawet można dostarczyć we czwartek” - gońcie od siebie. To AGENTURA. Jak widać - bezczelna. - Teraz uczciwi ludzie liczą i porządkują. Środa, południe: Jest duża szansa!
===============

Sondaż CBOS - ceny promocyjne !  http://kwejk.pl/obrazek/2276757/sondaz-cbos.html

 

Defilada wojskowa strzelców w Rzeszowie A w Rzeszowie potrafią...

====================

Na Święty Józef zawsze sialiśmy owsy, do ciepłej, rozpulchnionej ziemi. A teraz  - ziemi tyle, co w doniczkach, a co na dworze – to suche i zimne. Teraz ziemię mają nowi - Jan Krzysztof Bielecki, Balazs i tam-takie, a ci siać nie muszą, fortuny im przecież rosną z dopłat UE. EFEKT CIEPLARNIANY.

================

Panie Szczurek: Chcemy pieprzyć w Barach Mlecznych!emeryci i studenci

==================

Co jest ważne? Dla Ciebie, dla rodziny, dla Polski, dla świata, dla Kościoła........

Co jest ważne? Dla Ciebie, dla Polski, dla Kościoła. Klub ‑Polonia Christiana: spotkanie w Łomży

 

=====================

DZIŚ !!  TO WAŻNE!! 8 marca 2015, godz. 16-ta – Warszawa, Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy. Początek u Mater Gratiarum, wymarsz ok. 17-tej. Przy ambasadzie Kanady modlić się będziemy o uwolnienie Mary Wagner.

=========================

 

Bul-K.: Wybierz Zgodę z BEZPIEKĄ. JA wybrałem.

==================

 

Warszawa Jest Kobietą –orzekła BUFETOWA za swymi propagandystami. I święta jej racja: tylko kura (toć też jest kobietą?) ucieszy się, gdy za jej zmarnowane dziesiątki miliardów – „otrzyma” wreszcie kawałek opóźnionej o trzy lata linii metra. I nawet pół dnia może się nią przejechać za darmo! Bravo ta damska logika Bufetu!

=========================

Cała Polska śmieje się z p-rezydentem

http://naszeblogi.pl/53062-po-wizycie-w-japoniiresume-memowo

 

=======================

„Ida” powiela kłamliwą wersję historii - impresje morderczyni prokurator UB Wolińskiej Heleny [naprawdę Fajga Mindla Danielak] . Za polskie pieniądze – zrobili ludzie o polsko brzmiących nazwiskach. Me®dia pieją. To jest interes... A jaka kultura... A kiedy wreszcie te LASY, Bulu??

POlska POsucha. „Nie ma wody na pustyni bo wypili jĄ murzyni”.

==================

Postęp medycyny

================
„Niezależni” sędziowie z UE ukarali „stare kiejkuty” – za tortury na niewinnych terrorystach. Świetnie! Poznamy więc nazwiska tych, co „stali na świecy”, gdy złowrogi CIA torturował. I wzięli za to swoje 15, czy 25 melonów (dolców, nie ZŁOTYCH MELONÓW, Sp. z o. o.). Pewnie zapłacą kary Kwaśniewski, Miller, czy jak ich tam. Z osobistego majątku, oczywiście. A ile zapłacili za samą pracę  torturanci z CIA? Mam nadzieję, że też osobiście – nie zaś „naród amerykański”...
 
====================
Odczuwając już niektóre utrudnienia, a przewidując następne, apeluję do Polaków chcących zobaczyć i usłyszeć w Państwowej TV program Grzegorza Brauna dla Polski: Wydrukujcie listy poparcia, weźcie krzesełko, składany stoliczek i parę długopisów – i w niedzielę pod kościoły! Po KAŻDEJ MSZY ŚW.! Sprawdzać precyzję wpisów!! Sposób dostarczenia wypełnionych list podamy później -  bo mogą się znaleźć na poczcie chomiki zjadające niektóre listy...

Pomóż zebrać podpisy pod kandydaturą Grzegorza Brauna !

==================

Mija 75 lat od 10 lutego 1940 roku, gdy nas nocą wzięli NKWD-yści, sprowadzeni przez sąsiadów - Żydów – ci już z czerwonymi opaskami. Na Sybir. Matkę, nianię i mnie, z Białowieży. Ilu Polaków wtedy wywieziono – ciągle „nie zbadano”. Wróciło ok 25%.

====================

Eeeee tam, wolimy iść na spacerek, dzieci potrzebują świeżego powietrza, a nie miejskich widoków. Zresztą - nie ma na tych waszych Marszach biskupów – to chyba nie jest z nami, z POlską tak źle. ONI przecież trzymają rękę na pulsie.. I mają bliski kontakt z Patriarchą, a on już prosto od Putina dostaje polecenia - nic nam chyba nie zrobią, to dobry naród.. Pa!

Patetyczne, wstrząsające. Cicer cum caule.

=======================

Polacy! Katolicy! Czy jesteście jeszcze wśród tych, którzy pocieszają się, że „to idzie jeszcze jakoś przeżyć” - jak mówią moi krewni znad Drwęcy? Czas przejrzeć na oczki! Swoje, nie tefałenu! Nie patrz też przez sprytne oczki Bul-a (Dąb) K. ! Comiesięczny Marsz Pokutny (to nie demonstracja!)  w Warszawie w niedzielę, 8-go lutego , od Matki Bożej Łaskawej (też Custos Poloniae, Mater Gratiarum) od 17-tej. Msza św. o 16-tej. Modlimy się na Trakcie Królewskim idąc pod budynek GESTAPO (teraz Min. Deprawacji). Czas, byś poważnie pomyślał o swej rodzinie, o Polsce, o świecie.

===========================

Meskel Square, the nerve center of Addis Ababa, Ethiopia.

www.youtube.com/embed/UEIn8GJIg0E?rel=0

=====================
Prokuratura: Wielce czcigodny Senator Aleksander Gawronik na Prezydenta. A wykonawcy – jeden kandydatem na Ministra Sprawiedliwości, drugi - na Ministra Spraw Wewnętrznych.

==========================

 

Poznaj Boga, zgłębiaj wiarę.

biskup wrocławski na trzynaście liter?

===================

Naciesz się tymi NEUTRALNYMI ŻYCZENIAMI ŚWIĄT ZIMOWYCH!

...ty poganinie.

Memy katolickie. 

https://www.facebook.com/memykatolickie

  ====================

 

Mając na uwadze losy meczów Kataru z Austrią i Niemcami... – Czy polska ekipa będzie przed meczem na pewno jadła tylko produkty przywiezione z Polski, najlepiej konserwy? Oczywiście żadnych drinków w barze, fundowanych przez rozentuzjazmowanych Eskimosów czy Francuzów. Żadnej tamtejszej wody! By nie cierpieć na nagłą niedyspozycję żołądkową. Może ktoś potrafi ekipie przekazać te rady? Bo z sędziami muszą sobie sami poradzić.

[Jednak Szmal kontra dolary okazał się słabszy...  ]

===================

Pozatem: http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/497493/zemsta-bieleckiego-biegler-jak-agent-007-memy-po-awansie-do-polfinalu-ms

 

Przekażcie swym bliskim - neo-poganom: Nie „trzymać kciuków” za nasz mecz w Katarze: Modlić się do Aniołów Stróżów, do patronów Polski!! I w podobnych sytuacjach w przyszłości – też !

====================

Zajmuję się polityką. Naprawdę. Poważnie.

Zwrócono mi właśnie uwagę, że Dudy są dwa... Ahaaaa... A Ogórków ile? Dwa czy trzy? Czy wszystkie małosolne? Czy można sklonować Kopaczki, by każda dała Polsce po 100 milionów, jak ta -  Czekoladowemu Królowi? Kukuniek dawał przecie po 100 milionów "na ryło"!  Opary absurdu.

====================

Humor, kawały, satyra, zdjęcia, obrazki, teksty. 

http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=6&t=11063&start=1095

 

Dobry zbiór. md

========================

 

Nikt, żadna „strona” w „debatach" o zamykaniu kopalń nie żąda znacznego zmniejszenia podatków od wydobywanych kopalin. To wystarczy dla zachowania polskich kopalń. Polski węgiel jest "za drogi" przez nadmierne opodatkowanie .  Skandal sądowo- wyborczy na Śląsku. Może ktoś z PiS obudzi prezesa? W obu sprawach może dużo ugrać! Dla POLSKI !!

=========================

 

- Chciałbym zapisać się na rehabilitację. - Wolne terminy są za rok.

- Ale ja nie wiem, czy dożyję! - To zapiszę pana ołówkiem i najwyżej zmażę.

==============

 

Nigel Farage masakruje Tuska. NAPISY PL - 13.1.2015

=======================
Je ne suis pas Charlie ! Nous ne sommes pas Eloj, non plus!
--------------------------------------------

Kochamy Cię, Justysiu! I modlimy się za Ciebie. Tylko wredna część żurnalistów „robi kwasy”. Ileż życzliwych i mądrych uwag przeczytałem dziś, po tym zemdleniu pod górę, z której zwykli tylko zjeżdżają! Dałaś nam bardzo dużo prawdziwej radości. Z Bogiem!

===========================

Po Mszy Świętej za Ojczyznę w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie na Starym Mieście o g. 16-tej, 11 stycznia wyruszy [ok. 17-tej] comiesięczny niedzielny Pokutny Marsz Różańcowy. Zatrzymamy się pod Ambasadą Kanady by modlić się o uwolnienie z wiezienia Mary Wagner, która od 23 grudnia znów jest w areszcie, zatrzymana przez policję pod pretekstem utrudniania działalności przedsiębiorstw aborcyjnych. Pokutny Marsz Różańcowy zakończy się pod budynkiem dawnego GESTAPO, obecnie bezbożnego Ministerstwa Edukacji Narodowej, gdzie modlić się będziemy w intencji powstrzymania seksualizacji i deprawacji naszych dzieci oraz przeciwko planowemu obniżaniu poziomu nauczania w szkolnictwie służącemu pogańskim ideologiom i antyrodzinnej dyktaturze nowego totalitaryzmu

=======================

 „To pewne, przecież sam widziałem w telewizji!!”

 

 ================================================

Człowiek rozsądny, szczególnie, jeśli został wybrany na "WŁADZĘ",  robi zmiany sprawdzone, poprawiające sytuację. Tylko dureń i jednocześnie pełen poczucia bezkarności bandyta robi „reformy” szkodzące tak lekarzom jak pacjentom. I jeszcze pokrzykuje i szantażuje. Zasada: "Najpierw liczymy, a później może leczymy".
==============================

Co gada i JAK gada Owsiak. Trzy minuty.

=========================

 

To teraz po latach daje dużo do myślenia !

 http://youtu.be/A2EFjHIyD-Y

 Andrzej Lepper - Służby specjalne, politycy i mafia - PEŁNA WERSJA

 

======================

Co gada i JAK gada Owsiak. Trzy minuty.

==========================

 

Lux fulgebit hodie super nos quia natus est nobis Dominus et vocabitur Admirabilis, Deus, princeps pacis, Pater futuri saeculi: cuius regni non erit finis.

Światłość wielka zabłyśnie dzisiaj nad nami, albowiem narodził się nam Pan. Imię Jego Przedziwny, Bóg, Książę Pokoju, Ojciec przyszłych wieków. A królestwu Jego nie będzie końca.

Zmieniony ( 15.09.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.