Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Szczepienia 15 arrow Kartele farmacji już znów się dobrały do publicznych pieniędzy. Jakie łapówki??
Friday 23 April 2021 03:50:17.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kartele farmacji już znów się dobrały do publicznych pieniędzy. Jakie łapówki?? Drukuj Email
Wpisał: Dorota Majewska   
09.01.2015.

Kartele farmacji już znów się dobrały do publicznych pieniędzy. Jakie łapówki??

Ratujmy polskie dziewczęta!

 

 

Dorota Majewska

 

Właśnie się dowiedziałam, że w niektórych miastach w Polsce (może już wszędzie?)  rakotwórcze, zabójcze i sterylizujące szczepienia HPV są  już "za darmo", co znaczy, że kartele farmacji już się dobrały do publicznych pieniędzy przeznaczonych na leczenie polskich chorych. Jacyś  decydenci musieli wziąć za to wielkie łapówki, bowiem sprzedaż tych szczepionek spada w cywilizowanym świecie. 

W Japonii czy w Chinach zabroniono nawet ich stosowania, a na Zachodzie są one pełnopłatne i coraz częściej odradzane.  

 

Jest to bardzo zła wiadomość dla Polski. Należy oczekiwać, że masowe szczepienia HPV po agresywnej medialnej propagandzie spowodują wiele zgonów i kalectw u polskich dziewcząt. Jedyną obroną przed tym terrorem pseudomedycznym jest masowy opór społeczny. 

Konieczne jest więc szerokie informowanie dziewcząt i młodych kobiet o tym poważnym zagrożeniu dla nich samych oraz dla ich potencjalnego potomstwa.  

 

Jeśli nikt się nie zgłosi na te szczepienia, wówczas nie będzie ich ofiar, ale kartele i tak już zagarnęły pieniądze polskich podatników.  (Tą sprawą powinien zająć się NIK). Będzie to sytuacja podobna do tej z r. 2009, kiedy zachodnie rządy przymuszały ludzi do brania toksycznych szczepień przeciw nieistniejącej epidemii świńskiej grypy. Miliony ludzi nie dały się jednak nabrać na tę propagandę i odmówiły szczepień, lecz kartele farmacji i tak zarobiły na tym „skoku na publiczną kasę” miliardy dolarów/euro i pozostawiły po sobie tysiące śmiertelnych ofiar i kalek.   

 

Zainteresowanym polecam amerykańską stronę internetową poświęconą ofiarom szczepień HPV. http://sanevax.org/

 

Ratujmy polskie dziewczęta!  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.