Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 146 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow owsiki arrow Skundlenie owiec  popis Jurka Słoika i łżennikarzy
Sunday 05 April 2020 14:22:59.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Skundlenie owiec  popis Jurka Słoika i łżennikarzy Drukuj Email
Wpisał: Yagon 12   
09.01.2015.

Skundlenie owiec – popis Jurka Słoika i łżennikarzy

 

 

Yagon 12 - 9 Stycznia, 2015  http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/skundlenie-owiec

 

Od wczoraj trwa "inauguracyjny" popis "wielkiego autorytetu" lemingowej "elity" - Jerzego O. czyli Jurka Słoika, jak go nazywa internet.

62-letni ten młodzieniec wziął juz całkowity rozbrat z realnym światem ogłaszając, że atak na "jego osobę" porównać można ewentualnie z Holocaustem.

Odkąd emerytowany łysol w czerwonych portkach i różowych goglach na nosie skakał po stole szukając mitycznego słoika z pieniędzmi, jest z nim tylko gorzej. Coraz mniej działa na odbiorców jego chamstwo stylizowane na luz i swojskość. Syn milicyjnego pułkownika z KG MO pewnie już w domu uczył się socjotechniki. Jego niejasne kontakty z władzą w latach 80-tych, wyjątkowy koniunkturalizm, dbałość o prywatny interes coraz trudniej zamilczeć .Żeby było jasne - ja nie uderzam w ideę WOŚP, nie krytykuję pomysłu na społeczną zbiórkę środków dla potrzebujących. Cieszy każdy rodzaj sprzętu zakupiony dla służby zdrowia. Wielokrotnie moi uczniowie brali udział w tych akcjach, uczyli sie wspólnego działania, uwrażliwiali na potrzeby innych. Dla nich Owsiak był "guru", Wałęsą przełomu stuleci.

Nikt z nich, a i ja długo także, nie pomyślał, że można z tej szlachetnej puszki brać pieniądze dla siebie. I to kto - sam "Jurek"! Jednak ostatnie dziesięć lat pokazało, że bez państwowego i samorządowego "tlenu" WOŚP by padła. Wielkie środki bezzwrotnie angażowane przez miasta i państwowe firmy, "licytowane" serduszka, internetowe aukcje, bezpłatny czas antenowy w me(n)diach pokazywały, że piękna idea zmienia się w biznes. Dzisiaj suma kosztów poniesionych na "finał" jest równa, a może przekracza to co uda się zebrać z puszek.

Dopiero jednak ostatni rok pokazał drugą twarz "Jurka" .Kilkumilionowe roczne "koszty administracyjne" Fundacji, nabyte nieruchomości, spółki "Mrówka cała" i "Złoty melon" konsumujące pieniądze ze szlachetnej zimowej zbiórki. Po odsunięciu parawanu pajac w czerwonych gatkach okazuje się sprytnym cwaniaczkiem zatrudniającym samego siebie czy żonę, korzystającym ze środków Fundacji WOŚP.

Wczorajsze wyrzucenie z konferencji prasowej dziennikarza TV Republika to już otwarty powrót do czasów PRL-u. Jurek Słoik odkręcił się zupełnie od przyzwoitości... Mnie natomiast oburzyło milczenie pozostałych na sali łżennikarzy! Patrzyli jak "ochrona" ( swoją drogą po co piewcy "miłości" ochrona?) wyprowadza kolegę i nic. Nieodrodne dzieci Urbana, Li(s)za, Olejnik, Paradowskiej czy Michnika. Dodatki do mikrofonów...Według "elity " III RP tak wygląda "demokracja". Tylko nasi i tylko pytania prawomyślne. Zamachnąć się na "symbol"...o to karane będzie niedługo więzieniem. Co siedzi w glistach wystrojonych w garnitury i sukienki, iż nie reagowali ? Milczeli na sali, milczą też dziś w me(n)diach. Co więcej - kapłani kłamstwa - Żakowski i Maziarski z "GW" potraktowali "Jurka" jak ofiarę napaści. Krok dalej zrobił rzecznik TVP!!! - Rakowiecki, piętnując wyrzuconego dziennikarza, odsądzając go od czci i profesjonalizmu.

Odwracanie znaczenia pojęć, znaczenia obrazu oglądanego na ekranie - to lewactwo w czystej postaci. Wczoraj nowotwór pokazał kolejne swoje oblicze. Udowodnił też, że dziesiątki rozsadników zaszczepił już w młodych łżennikarzach płci obojga. Ten zamęt wokół Słoika odwrócił uwagę od tragedii górników. Od okupacyjnego strajku w kopalni "Brzeszcze" zdesperowanych ludzi. Premiera Kopacz-ka rzecz jasna zniknęła za drzwiami, wypchnęła do telewizora swoich mini-strów. Ci, jak zwykle PO-szuści, zaczęli udowadniać, że zamknięcie kopalń to "sukces", a górnicy z "restrukturyzowanych" zakładów "na pewno znajdą pracę".

To kłamstwo identyczne z czasem, gdy Tusk podobne bajki opowiadał pracownikom "restrukturyzowanych" stoczni. Ta sitwa potrafi tylko niszczyć, okradać społeczeństwo, oddawać za bezcen narodowy majątek. Jak długo my Polacy będziemy patrzeć biernie jak nas dzielą, skłócają, potem okradają i śmieją się, bo IM - żyje się lepiej ?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.