Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Kopaczka polską Thatcher, Korwin-Mikke idolem Berlusconiego. MEMY DNIA
Wednesday 23 October 2019 21:17:10.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kopaczka polską Thatcher, Korwin-Mikke idolem Berlusconiego. MEMY DNIA Drukuj Email
Wpisał: JKM   
10.01.2015.

Kopaczka polską Thatcher, Korwin-Mikke idolem Berlusconiego. MEMY DNIA

 

2015-01-10 http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/galeria/479840,10,galeria-najlepszych-memow-tygodnia.html

 

Czym Janusz Korwin-Mikke zaimponował Silvio Berlusconiemu, dlaczego Ewa Kopacz jest polską Margaret Thatcher, przed kim Tusk chroni swoją córkę i jaki biznes chciałby przejąć Tadeusz Rydzyk? MEMY DNIA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.