Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 15 arrow Szczepienia źródłem epidemii
Sunday 24 May 2020 23:36:55.29.
migawki
 

Michael, Michael of the morning,
Fresh chord of Heaven adorning,
Keep me safe today,
And in time of temptation
Drive the devil away. Amen.

=======================================================

To go jeszcze nie zdymisjonowano ???

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA, do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli.

 

[PORADNIK przewrotny]. Co robić gdy kapłan zmusza do przyjęcia Komunii Św. na rękę?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepienia źródłem epidemii Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Dorota Majewska   
15.01.2015.

Szczepienia źródłem epidemii.

 

Obecne toksyczne i chorobotwórcze szczepienia bardziej przypominają broń biologiczną wymierzoną przeciw całej populacji, niż środki prewencji chorób.  

 

Maria Majewska

Udowodniło to naturalistyczne badanie przeprowadzone przez marynarkę wojenną USA.   Na zamkniętym okręcie wojennym (czyścicielu min)  99 spośród 102 młodych członków załogi zostało zaszczepionych szczepionkami grypowymi  i 25 zachorowało na grypę wkrótce po szczepieniu.  96% osób, które zachorowały było zaszczepionych. To dowodzi, że szczepionki te nie tylko nie chronią przed chorami, ale są głównym źródłem epidemii, bo zawierają aktywne wirusy oprócz innych toksyn.   (http://www.NewsmaxHealth.com/Headline/flu-shot-vaccine-USS-Ardent/2015/01/12/id/618117/#ixzz3Oq4Zhs63 )

Podobne doniesienia pochodzą z Korei Południowej, gdzie po wprowadzeniu obowiązkowych szczepień przeciw ospie wietrznej zachorowalność na te chorobę się potroiła (wzrosła z 23 przypadków na 100 tys., do 72 na 100 tys.  (http://www.greenmedinfo.com/blog/chickenpox-vaccine-when-mandated-increases-disease-outbreak-south-korean-study-0).  

Natomiast w Indiach i Pakistanie masowe szczepienia OPV (na polio) stały się źródłem epidemii tej choroby.

I tak jest z większością chorób zakaźnych w naszych czasach, chorują głownie zaszczepieni i oni stają się ogniskami infekcji dla innych osób w ich otoczeniu. Wg doniesień z Afryki, epidemia eboli wybuchła tam  wkrótce po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa.

Podobnie jest w Polsce, gdzie od lat regularnie wybuchają epidemie lub ogniska chorób zakaźnych wśród dzieci wyszczepionych w 98% .   Obecne toksyczne i chorobotwórcze szczepienia bardziej przypominają broń biologiczną wymierzoną przeciw całej populacji, niż środki prewencji chorób.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.