Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow ZAPROTESTUJ PRZECIWKO LEGALIZACJI ABORCJI FARMAKOLOGICZNEJ W POLSCE !!!
Saturday 24 October 2020 06:03:32.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
ZAPROTESTUJ PRZECIWKO LEGALIZACJI ABORCJI FARMAKOLOGICZNEJ W POLSCE !!! Drukuj Email
Wpisał: Polska prawda   
19.01.2015.

ZAPROTESTUJ PRZECIWKO LEGALIZACJI ABORCJI FARMAKOLOGICZNEJ  W POLSCE !!!

Ministerstwo Zdrowia chce dopuścić do swobodnej sprzedaży tabletek „ellaOne”. Jest to środek o działaniu wczesnoporonnym, a nie „antykoncepcja awaryjna” – jak to przedstawia medialna propaganda. Jeśli plany Ministerstwa wejdą w życie, w Polsce wprowadzony zostanie powszechny dostęp do tego niebezpiecznego specyfiku nawet dla niepełnoletnich dziewcząt! Będzie to oznaczać poważne zagrożenie dla ich zdrowia, a dla dzieci poczętych w ich łonach – śmierć... Nie możemy na to pozwolić!

Na szczęście nie jest jeszcze za późno, aby zablokować ten nieodpowiedzialny zamach na podstawowe wartości moralne oraz zdrowie polskich dziewcząt i kobiet. Za pomocą serwisu www.protestuj.pl  chcemy dostarczyć Ministrowi Zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi oraz Premier Ewie Kopacz list protestacyjny w dziesiątkach tysięcy kopii! Pokażmy, jak silny jest społeczny opór przeciw atakowi na fundamentalne wartości oraz przeciw arogancji władzy, która nie zważa na obowiązujące w Polsce prawo!

ŁAMIĄ POLSKIE PRAWO, A ZASŁANIAJĄ SIĘ UE

Ministerstwo – chcąc usprawiedliwić swoje poczynania – powołuje się na decyzję Komisji Europejskiej z 7 stycznia 2015 r., która dopuszcza ten środek do sprzedaży bez recepty. Prawo unijne jednocześnie wprost stwierdza, że nie może modyfikować przepisów krajowych, które ograniczają lub nie dopuszczają środków wczesnoporonnych do obrotu – o tym jednak Minister Zdrowia nie chce pamiętać. Podobnie jak o Konstytucji RP, która zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia, a ustawa precyzuje, że ta reguła dotyczy również życia poczętego...

SPRZECIW TO NASZ OBOWIĄZEK

W obliczu tak bezpardonowego ataku nie możemy pozostać bierni. Obrona tych, którzy sami nie są w stanie się obronić – w tym wypadku nienarodzonych dzieci – jest naszym obowiązkiem i jako katolików, i jako Polaków. Dlatego nie zwlekaj i podpisz naszą petycję – zatrzymajmy ten projekt, nim będzie za późno!

NIE ZWLEKAJ

Im szybciej zbierzemy imponującą liczbę podpisów i przekażemy petycję w ręce odpowiednich władz, tym większe mamy szanse na powstrzymanie Ministra Zdrowia i Premier Kopacz przed dokonaniem wielkiego błędu. Jeśli prace legislacyjne ruszą – możemy już nie zatrzymać rozpędzonej biurokratycznej machiny.

Razem możemy zdziałać wiele!  Dlatego wejdź na www.protestuj.pl 
i wyślij wpis protestacyjny !  Dziękujemy bardzo też w imieniu trupów!

Z poważaniem,  www.Protestuj.pl


Polska Prawda = Niech Będzie Pochwalony Intronizowany Jezus Chrystus i Matka Maryja!
http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1 + http://gloria.tv/?user=48386&videos 

  
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.