Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow ekolo, lasy arrow Sprzedaż lasów - dla zaspokojenia żydowskich roszczeń wobec Polski
Wednesday 14 November 2018 07:36:56.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAhttps://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sprzedaż lasów - dla zaspokojenia żydowskich roszczeń wobec Polski Drukuj Email
Wpisał: anty bolszewik   
22.01.2015.

Sprzedaż lasów - dla zaspokojenia żydowskich roszczeń wobec Polski

 

 anty bolszewik - 22 Stycznia, 2015

http://niepoprawni.pl/blog/anty-bolszewik/sprzedaz-lasow-dla-zaspokojenia-zydowskich-roszczen-wobec-polski

 

Prezydent Bronisław Komorowski powinien wyjaśnić sprawę notatki ambasadora USA w sprawie lasów państwowych – mówi prof. Jan Szyszko, były minister środowiska. Z opublikowanej przez portal WikiLeaks notatki wynika, że pieniądze ze sprzedaży polskich lasów miały trafić do Żydów w ramach „odszkodowania” za mienie utracone w czasie II wojny światowej w naszym kraju. Taką obietnicę miał złożyć w styczniu 2009 roku ówczesny marszałek sejmu Bronisław Komorowski. O sprawie napisał tygodnik „wSieci”.

Profesor Jan Szyszko mówi, że w tej sprawie sam prezydent powinien zabrać głos, bo faktem jest, że rząd PO-PSL dążył i wciąż dąży do destabilizacji Lasów Państwowych. Pierwszą próbę podjęła Unia Wolności przy akceptacji Jerzego Buzka – dodał poseł.

Druga taka próba była zrobiona w roku 2010 przez pana premiera Tuska, który wspólnie z panem ministrem Rostowskim postanowili włączyć lasy do sektora finansów publicznych, a więc w gruncie rzeczy do budżetu. To się również nie udało dzięki temu, że społeczeństwo zareagowało błyskawicznie i zebrało ponad milion podpisów, domagając się w tej sprawie referendum.

Rząd z tego po cichutku się wycofał i związku z tym referendum również nie było aktualne. No i ostatnia próba to w zeszłym roku, właśnie w styczniu – zabranie polskim lasom państwowym pieniędzy na działalność bieżącą czyli obciążenie haraczem – powiedział Jan Szyszko.

Kolejną próbę rząd PO-PSL podjął w grudniu ubiegłego roku. Chciał umożliwić sprzedaż lasów w sytuacji gdy uzna, że wymaga tego interes państwa. Ostatecznie i ta próba nie powiodła się. Szybka akcja i zebranie w krótkim czasie 2,5 miliona podpisów przeciw sprzedaży lasów, doprowadziła do fiaska zmiany Konstytucji i przeprowadzenia kolejnej złodziejskiej prywatyzacji wspólnego dobra narodowego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.