Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 26 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow ekolo, lasy arrow Tydzień obrony Lasów - podsumowanie
Wednesday 25 November 2020 02:50:29.31.
migawki
 

27/28.11.2020 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

-------------------

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tydzień obrony Lasów - podsumowanie Drukuj Email
Wpisał: Gawrion   
25.01.2015.

Tydzień obrony Lasów - podsumowanie

 

Gawrion - 25 Stycznia, 2015

 

http://niepoprawni.pl/blog/gawrion/tydzien-obrony-lasow-podsumowanie

 

W zeszłym tygodniu wystartowaliśmy z przygotowywaną przez dwa  tygodnie akcją obrony lasów. Tym wpisem chciałbym podsumować pierwszy tydzień akcji oraz zachęcić do dalszego promowania i rozpowszechniania akcji.

Tylko powszechna wiedza o zakusach dotyczących Lasów może powstrzymać rządzących. I nie oszukujmy się - nie spowoduje tego wstyd, wyrzuty sumienia czy honor. Może spowodować to tylko strach. Strach przed tym, że pomimo codziennych manipulacji medialnych, pomimo fałszowania wyborów, ludzie w końcu zrozumieją kto jest "wybrańcem" Narodu. Pamiętajmy że w tym roku mamy wybory.

Akcja od zeszłej niedzieli, od godziny 15-tej, dostępna jest na stronie: http://ratujlasy.niepoprawni.pl  Tu znajduje się strona na FB: https://www.facebook.com/ratujlasy?ref=hl 

 

Aktualny status akcji: Akcję popiera 29 niezależnych podmiotów. Zebraliśmy na stronie akcji 1519 podpisów i maili do ludzi najgoręcej popierających naszą akcję. Licznik odsłon strony wynosi 21 895. Stronę na Facebooku polubiło 2 989 osób. Zasięg posta (ilość wyświetleń posta) na Facebooku wynosi 141 809.

Dziękujemy Wam serdecznie!

Bez Was i Waszego zaangażowania akcja byłaby martwa. Muszę powiedzieć, że już po kilku dniach skala zainteresowania akcją przekroczyła moje dość optymistyczne oczekiwania. Nie spodziewałem się że ludzie tak entuzjastycznie podejdą do tematu. Z drugiej strony mamy jeszcze wielkie pole do popisu. Mówimy o tysiącach ludzi, tymczasem Polska to kilkadziesiąt milionów dorosłych obywateli. Akcja i poparcie dla niej może rozwijać się tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu. Każda osoba zaangażowana w akcję powinna przesłać i zachęcić przynajmniej kilka osób do rozpowszechniania akcji.

Zachęcamy także media, portale, które do tej pory albo nie odpowiedziały na nasz apel o włączenie się do akcji albo nawet odmówiły, z braku wiary w jej powodzenie.

 Dołączcie się do nas.

Prosimy także wszystkie podmioty o umieszczenie podobnego jak to podsumowania oraz zachęcenia ludzi do dalszego rozpowszechniania akcji, informacji o zakusach władzy dotyczących naszych lasów. Wszystkie osoby, które nie przekazały informacji o akcji, nie udostępniły jej dalej, prosimy o wsparcie.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować całemu zespołowi ludzi, który uczestniczył przy tworzeniu strony, tekstów: Leopardzie - dziękuję za inicjację i pomysł - jest matką akcji, Ma - dziękuję za wsparcie akcji swoimi rewelacyjnymi grafikami, Jazgdyni, Satyrowi, Contessie, Małej Mi - dziękuję za poświęcenie, zaangażowanie i sprawną współpracę przy realizacji zadań związanych z akcją, Mind Service - dziękuję za chwytliwe hasło główne, wielu innym osobom, które dołączyły się i aktywnie wspierały akcję. To wielka przyjemność pracować w zespole ludzi, którzy pomimo dzielących je różnic politycznych, światopoglądowych, potrafią złączyć się i działać w jednej, ważnej sprawie. Dziękuję i proszę o dalsze wsparcie!

Gawrion

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.