Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow "zmiana czasu" - tresura ludzi arrow "zmiana czasu" - Kataryna
Sunday 16 May 2021 14:10:32.32.
migawki
Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

Pocałujta w dupe wójta: 19 mln osób nie zarejestrowało się na szczepienie, chociaż wszyscy mają już wystawione skierowania.

Lekarz: „Będziesz mi tu horbany i simony [pi...] opowiadał..

 
W Y S Z U K I W A R K A
"zmiana czasu" - Kataryna Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
29.10.2009.

Muszę powtarzać, jak Kataryna: Może wreszcie ONI ugną się?

Ocena energo-analityka: Okresowa "zmiana czasu", ponieważ w żadnym stopniu nie poprawia bilansu energetycznego, a zdecydowanie pogarsza samopoczucie milionów "królików doświadczalnych", ma cel nadrzędny: Rządzący nami urzędnicy-poganiacze niewolników wykonują nad nami symboliczne ruchy kopulacyjne mające wykazać ich dominująca pozycję. Co dowodzi, że pochodzą oni od małpy, lub od Darwina, co, również symbolicznie, na jedno wychodzi

 29 marca. Znów tępota biurokratyczna burzy nam sen i samopoczucie. Zmiana czasu. Jako energo-analityk informuję, że uczone badania wykazują zbędność tej zmiany dla energetyki, szkodliwość dla zdrowia i samopoczucia wszystkich, marnowanie czasu podróżnych itp. Ale - moloch UE to-to promuje i popiera, więc tutejsi namiestnicy nie ośmielą sie sprzeciwić. Jak długo jeszcze to  wytrzymamy? (dwuznaczność oczywiście celowa)

Równie nieuzasadnioną brednią jest dzisiejsze światowe gaszenie świateł.  Nie ma żadnego związku z poszanowaniem energii  ani tym bardziej z efektem cieplarnianym. Ale jest groźne, bo uczy owieczki szkodliwych odruchów Pawłowa. Argumenty w artykułach pod Energetyka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.