Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Izabeli Falzmannowej - 09 arrow Nomen omen
Sunday 09 December 2018 20:34:24.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU.

Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

 URL: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE nam!!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nomen omen Drukuj Email
Wpisał: IF   
30.10.2009.

Nomen omen

 IF

          Kiedy kilka dni temu w TV zarekomendowano Artura Sporniaka z Tygodnika Powszechnego jako specjalistę od sporu Kościoła z Lefebrystami, nie zwróciłam na to uwagi. Kiedy jednak działacz PZPN Kręcina oświadczył, że w jego związku nie było żadnych przekrętów, a Rzeczpospolita podała informację, że nad ustawą, która okazała się bublem prawnym pracowała poseł Bublewicz, zaczęłam się niepokoić.

            Wczoraj przeczytałam w Rzeczpospolitej, że przeprowadzanie egzaminów w systemie on line w szkołach podstawowych proponuje dr Szaleniec. Wpadłam w panikę.

            Uczono mnie w dzieciństwie, że jakiekolwiek uwagi na temat nazwisk są oznaką złego wychowania. Takich uwag dopuszczał się w moim najbliższym otoczeniu jedynie pewien wujek, traktowany jako „oryginał” (czyli mówiąc po ludzku świr). Zawsze byłam też przeświadczona, że przywiązywanie wagi do zbiegów okoliczności oraz przypadkowych koincydencji czasowych charakteryzuje ludzi bardzo prymitywnych oraz dotkniętych demencją czy nawet starczą paranoją.

            A wiec to już?

Zmieniony ( 30.10.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.