Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 57 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Izabeli Falzmannowej - 09 arrow Nomen omen
Wednesday 16 October 2019 11:43:02.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nomen omen Drukuj Email
Wpisał: IF   
30.10.2009.

Nomen omen

 IF

          Kiedy kilka dni temu w TV zarekomendowano Artura Sporniaka z Tygodnika Powszechnego jako specjalistę od sporu Kościoła z Lefebrystami, nie zwróciłam na to uwagi. Kiedy jednak działacz PZPN Kręcina oświadczył, że w jego związku nie było żadnych przekrętów, a Rzeczpospolita podała informację, że nad ustawą, która okazała się bublem prawnym pracowała poseł Bublewicz, zaczęłam się niepokoić.

            Wczoraj przeczytałam w Rzeczpospolitej, że przeprowadzanie egzaminów w systemie on line w szkołach podstawowych proponuje dr Szaleniec. Wpadłam w panikę.

            Uczono mnie w dzieciństwie, że jakiekolwiek uwagi na temat nazwisk są oznaką złego wychowania. Takich uwag dopuszczał się w moim najbliższym otoczeniu jedynie pewien wujek, traktowany jako „oryginał” (czyli mówiąc po ludzku świr). Zawsze byłam też przeświadczona, że przywiązywanie wagi do zbiegów okoliczności oraz przypadkowych koincydencji czasowych charakteryzuje ludzi bardzo prymitywnych oraz dotkniętych demencją czy nawet starczą paranoją.

            A wiec to już?

Zmieniony ( 30.10.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.