Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow Kryzys czy RABUNEK II arrow Jo je górnik z kopalni Bytom i jo sie pytom....
Sunday 24 January 2021 10:19:56.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jo je górnik z kopalni Bytom i jo sie pytom.... Drukuj Email
Wpisał: naszeblogi   
12.02.2015.

Jo je górnik z kopalni Bytom i jo sie pytom....

 

Jeffrey David Sachs

Jo je górnik z kopalni Bytom i jo sie pytom – znacie to? Pewnie, że znacie, stare jak PRL. No to jo sie dziś pytom – po jaką cholerę ta władza chce wywołać krwawe zajścia na Śląsku? I odpowiadam spokojnie – bo ta władza zgłupiała do szczętu, a co ona może, to najlepiej pokazuje odpowiedź ze strony JSW na żądanie ze strony ministerstwa >
 „W związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego i przejęciem nadzoru właścicielskiego nad spółkami górniczymi Minister Skarbu Państwa podjął kroki przewidziane przez kodeks spółek handlowych, w celu zwiększenia efektywności nadzoru nad Jastrzębską Spółką Węglową” - czytamy w komunikacie resortu. 


Otóż ten biedny minister zażądał, co by zrobili audyt i zwołali walne zgromadzenie akcjonariuszy, żeby zmienić radę nadzorczą, a w efekcie ewentualnie wywalić tego ich prezesa Zagórowskiego, o którego idzie cała zadyma. To walne zgromadzenie w przypadku spółki Skarbu Państwa to de facto jest przedstawiciel ministra właśnie. A JSW mu odpisała, że w związku z zapisami kodeksu handlowego itp. najwcześniej mogą zwołać to „zebranie” za miesiąc – cudne, no nie? Czyli, wal się, rządzie, z panią Kopacz na czele, bo my tu robimy, co chcemy i możecie nam skoczyć. Może za miesiąc posłuchamy, czego tam chcecie – a może nie.

Z tego jest wniosek prosty, że policja to powinna wejść do JSW i wyaresztować zarząd firmy za działanie na szkodę właściciela i tym samym państwa polskiego. A tymczasem policja strzela do górników, którzy próbują uratować kopalnie przed „twórczością”  zarządu.

Ja przepraszam, mogę zrozumieć, że jakiś rząd kradnie razem z zarządem firmy państwowej, ale żeby kierownictwo tejże rozwalało firmę, rządowi pokazywało środkowy palec, a władza na to strzelała do ludzi, którzy próbują obronić tę firmę – to ja nie rozumiem. I żadne tu już tajne spiski niczego nie wyjaśniają – ta władza straciła kontrolę nad państwem. Po prostu. Tu już nikt nie rządzi, to jest totalna rozwałka wszystkiego. Pan Zagórowski życzy sobie strzelania, to policja strzela, a pani minister katechetka może sobie co najwyżej zdrowaśkę odmówić, tyle ma władzy. Właśnie się nam na naszych oczach państwo rozpada na „księstwa autonomiczne” lokalsów, mające głęboko w doopie jakiś tam rząd. Właściwie nie tyle rozpada, co ujawnia rozpad, który zaistniał już jakiś czas temu, ale był pokrywany bełkotem  lokajów, zwanych dziennikarzami.

Tak to bywa, szanowna pani premier – zaczęło się od kopania metr w głąb, a skończyło na paprotce jako symbolu władzy. A na końcu to panią premier wsadzą – za całokształt, w końcu trzeba kogoś wyznaczyć na kozła ofiarnego, czyż nie?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.