Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 15 arrow Cyborgi z Mostu Łazienkowskiego. Państwo zdało kolejny egzamin.
Wednesday 03 June 2020 01:23:36.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Cyborgi z Mostu Łazienkowskiego. Państwo zdało kolejny egzamin. Drukuj Email
Wpisał: Monsieur B   
17.02.2015.

Cyborgi z Mostu Łazienkowskiego. Państwo zdało kolejny egzamin.

 

Monsieur B 

Wczorajsze manewry na Moście Łazienkowskim w Warszawie pokazały, że gdyby wojska rosyjskie doszły w ciągu dwóch dni do Wisły, kilka drewnianych palet i zapałki zneutralizują infrastrukturę komunikacyjną i cybernetyczną.

W obliczu domniemanego zagrożenia ze strony Rosji wojska NATO przerzucają żołnierzy oraz sprzęt tu i tam. Latem w Polsce stacjonowały samoloty francuskie i brytyjskie. Teraz Niemcy mają przerzucić do nas 1700 żołnierzy. A my mogliśmy zaimponować naszym partnerom w NATO naszym know-how, w najlepszej tradycji polskiej partyzantki.

Ćwiczenia obronne przeprowadzone ostatniej nocy na Moście Łazienkowskim w Warszawie pokazały, że prostymi chałupniczymi metodami można wyłączyć z ruchu jedną z głównych strategicznych arterii komunikacyjnych stolicy ważnego członka NATO ale i jeszcze odciąć połączenia cybernetyczne MON i policji.

 Mamy taki cud nad Wisłą na jaki nas stać. Most Łazienkowski w Warszawie został właśnie zamknięty do odwołania. To taktyczny cios w Putina, gdyby ten chciał użyć Warszawy jako odskoczni do dalszego marszu na Berlin. Polityka spalonych mostów wygląda na zwycięską doktrynę wojenną III RP.

 To nie jedyny nasz sukces. Wcześniejsze manewry pokazały, że w razie potrzeby można też łatwo zalać strategiczny tunel warszawskiej Wisłostrady.

 Gdyby Rosjanie dotarli w ciągu dwóch dni do Warszawy, zostaną nie tylko zablokowani na Pradze ale i do tego pozbawieni dostępu do sieci światłowodów MON. Centrum cybernetyczne NATO znajduje się co prawda nie u nas ale w Estonii, być może generałowie NATO stwierdzili, że nie można za bardzo ufać infrastrukturze cybernetycznej Polski, skoro główne instytucje państwowe zostały okablowane przez resortową spółkę Prokom SA:

 www.act.nato.int/sact-and-the-estonian-minister-of-defence-sign-an-agreement-to-establish-the-nato-cyber-range-capability

 

Ale w razie wojny my też będziemy mieli coś do powiedzenia. Wystarczy jedna dobra siekiera i plan leżących na wierzchu sieci kablowych MON.

 [dalej tytuły zdjęć, które można se obejrzeć w oryginale. MD]

Cyber-obrona czyli taktycznie spalone kable pod Mostem Łazienkowskim

Wczoraj w cybercentrum NATO w Estonii: sojusznicy mogą się od nas uczyć

 Rosjanie zajęli jak na razie tylko serwery Państwowej Komisji Wyborczej

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.