Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Publicyści INNI 15 arrow Gazoport czyli fatamorgana
Tuesday 07 April 2020 19:39:41.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Gazoport czyli fatamorgana Drukuj Email
Wpisał: Yagon 12   
02.03.2015.

Gazoport czyli fatamorgana

 

Yagon 12 - 2 Marca, 2015 http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/gazoport-czyli-fatamorgana

 

Nie milkną echa krajowych i zagranicznych popisów lingwistycznych prezydĘta. Coraz więcej osób pyta po prostu - dlaczego człowiek chory, z galopującą amnezją, słabo rozpoznający gdzie akurat go przywieziono i do kogo mówi, ubiega się o reelekcję? Musi .

Szanowni Państwo... Komorowski to filar podtrzymujący układ sitwy złodziei i geszfciarzy z PO oraz ludzi służb specjalnych. Dlatego póki będzie żył me(n)dia nawet nie zapytają o jego kondycję zdrowotną. Po ucieczce Tuska z kraju i całkowitej kompromitacji nie-rządu Kopacz-ki został sitwie tylko on. Jego ewentualna porażka zdestabilizowałaby cały "układ", trwający w najlepsze od ćwierć wieku.

Bez względu na to jak naprawdę się czuje i co z tego wszystkiego rozumie, Komorowski to symbol "układu" podpierany i prowadzony przez resortową żonę. Kompromitacje i językowe lapsusy można zamilczeć byle tylko sitwie ....żyło się lepiej po majowych i jesiennych wyborach. A w drugiej kadencji Komorowski nawet sztuczny i wirtualny wystarczy.

Dzisiejszy raport NIK (kierowanej przez działacza PO przecież) nie zostawia suchej nitki na spółkach realizujących od lat strategiczną inwestycję - gazoport w Świnoujściu. Był on już tematem wyborczym kampanii mega-PO-szusta czyli Tuska, a realnie termin jego oddania jest stale odwlekany. Niemal tak często jak legendarnej już "drugiej linii metra" w Warszawie.

Okazuje się, że poszczególne elementy infrastruktury gazoportu realizują firmy podległe różnym ministrom - inny nadzoruje budowę terminalu, inny nabrzeże, inny gazociąg a inny jeszcze portową infrastrukturę. Wypada mieć nadzieję, że żadnego z elementów tej inwestycji nie nadzoruje MEN albo Ministerstwo Zdrowia. Chociaż w PO-państwie nie takie rzeczy juz oglądaliśmy....skandal międzynarodowy a w me(n)diach cisza.

ojawił się dziś w telewizorze wice-premier Piechociński, który atakowany w sprawie gazoportu, zeznał z rozbrajającą bezczelnością, że i bez gazoportu Polska jest "bezpieczna energetycznie" - to po co ten cały gazoport...?

Premiera Kopacz-ka wypełzła w weekend na chwilę z szafy i pogalopowała do Sopotu, gdzie akurat przebywał "prezydĘt Europy" czyli jej idol. Ten wyjątkowy, nawet na standardy UE, nierób pewnie coś "doradził" wiejskiej lekarce, zobaczymy po jej najbliższych wypiowiedziach, bo działań nie podejmuje ona żadnych.

Wirtualne pacynki realizują wirtualny program, wszystko dzieje się na niby, po włączeniu ogłupiacza. A realne problemy milionów Polaków ? A to już ich sprawa, przecież złodziejska sitwa zajęta planowaniem kolejnych "prywatyzacji" i "restrukturyzacji" nie ma czasu na drobiazgi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.