Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow Do antysystemowych kandyd.: G. Brauna, J. Korwin-Mikke, M.Kowalskiego, P. Kukiza i Jacka Wilka
Friday 30 October 2020 02:52:49.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Do antysystemowych kandyd.: G. Brauna, J. Korwin-Mikke, M.Kowalskiego, P. Kukiza i Jacka Wilka Drukuj Email
Wpisał: OBURZENI   
05.03.2015.

Apel stowarzyszenia OBURZENI do antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP: Grzegorza Brauna, Janusza Korwin-Mikke, Mariana Kowalskiego, Pawła Kukiza i Jacka Wilka oraz do członków i sympatyków OBURZONYCH

 

 Szanowni Państwo,

 

jako stowarzyszenie grupujące zwolenników obalenia pomagdalenkowego systemu, domagających się m.in. zmiany obecnej tzw. „proporcjonalnej” ordynacji wyborczej na większościową z jednomandatowymi okręgami wyborczymi, zastąpienia funkcjonującego w Polsce wymiaru niesprawiedliwości na sprawiedliwy system prawa (z faktyczną odpowiedzialnością urzędników, sędziów, prokuratorów za popełnione błędy) oraz obligatoryjności referendum, a także autentycznej wolności człowieka i suwerenności narodowej,

- apelujemy do wszystkich, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny o udzielanie pomocy każdemu z w w/w  antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP (np. przy zbieraniu podpisów, organizowaniu kampanii wyborczej etc.) oraz oddanie swego głosu na jednego z tych kandydatów 10 maja.

 

Równocześnie apelujemy do pp. Brauna, Korwin-Mikke, Kowalskiego, Kukiza i Wilka o współpracę i racjonalne wykorzystanie czasu antenowego w sposób, o jakim mów np. p. Konrad Daniel w PODZIEMNEJTV – patrz:

https://www.youtube.com/watch?v=WdjWEKivVwg

 

Jeśli nawet nie doszłoby do porozumienia w/w kandydatów na Prezydenta RP w czasie tej kampanii wyborczej, mamy nadzieję, iż wszyscy oni bez wyjątku zawrą porozumienie przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, które umożliwi

wystawienie jednej antysystemowej listy wyborczej

- i wprowadzenie do Sejmu RP liczącej się grupy osób, które będą w stanie zmienić nie tylko rząd, ale przede wszystkim szkodliwy dla Polski system, zainstalowany w naszym kraju po zdradzie narodowej w Magdalence.

 

Apelujemy do pp. Brauna, Kowalskiego, Korwina-Mikke, Kukiza i Wilka o wzięcie udziału we wspólnej debacie, którą zaproponował już Konrad Daniel (np. w najbliższą sobotę lub niedzielę 7/8 marca albo 14/15 marca 2015). Deklarujemy gotowość pomocy przy organizacji takiej debaty i spotkania wyborców z w/w kandydatami na Prezydenta RP. 

 

Antoni Gut – Przewodniczący Rady Koordynacyjnej stowarzyszenia OBURZENI

Barbara Berecka – Wiceprzewodnicząca Rady

Marek Ciesielczyk – Wiceprzewodniczący Rady

Paweł Połanecki – Sekretarz, członek Rady

Jan Szymański – Skarbnik, członek Rady

 Warszawa – Lublin – Tarnów, 4 marca 2015

 www.oburzeni.pl

oburzeni1@gmail.com lub stowarzyszenie.oburzeni3@gmail.com

tel. 531 825 787  lub 601 255 849

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.