Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow Tolerancja dla poglądów katolickich w "Naszym Dzienniku". Neo-Mysia2? "Wielebni towarzysze" z KUL?
Monday 19 February 2018 05:23:30.25.
migawki
Kacyk małego azjatyckiego kraiku, sam oskarżony przez policje o korupcję [żonusia tyż.. ] ośmiela się wzywać Premiera Polski na dywanik za stwierdzenie: „Byli polscy zbrodniarze, tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy”. To nie tylko bezbrzeżna hucpa i pycha. To znak, że kacyk jest wykonawcą woli „międzynarodowego bankiera”, więc też wyraża „Międzynarodową Opinię”. Niejaki Lauder ze Światowego Kongres Żydów (WJC) to potwierdza.

Coraz więcej osób widzi, że to atak „międzynarodowego ZŁA”, pana tego świata.

Custos Poloniae, Regina Poloniae, ora pro nobis!

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tolerancja dla poglądów katolickich w "Naszym Dzienniku". Neo-Mysia2? "Wielebni towarzysze" z KUL? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
11.03.2015.

Tolerancja i życzliwość dla poglądów katolickich w „Naszym Dzienniku”. Neo-Mysia2”?Wielebni towarzysze” z KUL?

 

 

W wyborach prezydenckich mamy jednego, jedynego kandydata, który deklaruje, jak i potwierdza swą wieloletnią walką- poglądy KATOLICKIE. Ukazuje plan ich wdrażania w Polsce. Jest to Grzegorz BRAUN.

Wydawałoby się więc naturalne, przy totalnym bojkocie ze strony me®diów Głównego Ścieku – by pisały o nim i mówiły na antenach – media katolickie. Trzeba przedstawiać dorobek, ukazywać program – komentować. Prawda? Choćby między innymi kandydatami, jak Bul-K. czy Ogórek... Choć – media katolickie powinny promować, to ich OBOWIĄZEK.

 

Tymczasem – dowiaduję się, że nawet PŁATNEGO OGŁOSZENIA na temat kandydata NA PREZYDENTA Naczelna NDz nie pozwoliła umieścić !

Nawet śmieszny wierszyk na ostatniej stronie NDz - o siedmioletniej walce Herkulesa Brauna z pięcioma policajami [a może – pięcioletniej – z siedmioma?? nie pamiętam..] – został wycięty, ocenzurowano, zabroniono !

 

To za Pryl-u nazywało się CENZURĄ, ZAPISEM NA NAZWISKO. Skąd młoda osoba, jak pani Ewa Sołowiej, naczelna NDz nauczyła się takich manier – tolerancji, życzliwości, szerokości horyzontów, [---].?? Tak realizowanego poparcia dla KATOLICYZMU?

 

Czyżby od „prowadzących”?

 

A może z KUL-u?

Bo na KUL-u coraz głośniej skarżą się profesorowie, że coraz mocniej trzymają ich za twarz „wielebni towarzysze”, jak nazywa się tam „nabór leninowski”, na jaki zdecydował się jeden z byłych rektorów Uczelni. „Dla mnie najważniejsze są tytuły naukowe” – mówił on na protesty uczonych – katolików. 

Nie brał pod uwagę, że Jaruzel (Margulis.. itp.) zaraz na początku Stanu wojennego powołał do służby w nauce 1380-ciu (około, nie chce mi się sprawdzić szczegółowo) towarzyszy - na tytuły PROFESORÓW.

A może odwrotnie – wielebny Rektor wiedział, ale wykonywał polecenia? Tak twierdzą bardziej pesymistyczni i głębiej znający kul-isy uczeni na KUL.

 

Ten Król jest nagi – krzyczy naiwny chłopczyk. Tłum milczy. Na razie! Czy WAŻNI to uwzględnią?

=========================

Jacek Bezeg komentarz :

[W sumie to wiadomość pozytywna.

To wiadomość, że zdaniem zwolenników „murowanego kandydata”  Andrzeja Dudy, tak - ich zdaniem, marniutka przecież popularność Grzegorza Brauna może mu [AD] zaszkodzić.

Jeszce bardziej zaskakujący jest, prymitywny atak na Grzegorza Brauna wykonany przez Krzysztofa Osiejuka. 

http://osiejuk.salon24.pl/636160,grzegorz-braun-czyli-o-pasazerach-na-gape 

Myślałem, że to nie tylko człowiek kulturalny, ale i prawica.      

http://jacekbezeg.pl/2015/03/11/tolerancja-i-zyczliwosc-dla-pogladow-katolickich-w-naszym-dzienniku/#more-2154

 

Zmieniony ( 12.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.