Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 arrow Histeria ODROWA, czyli jak można doprowadzać do upadku państwo. I o kurwach w XIXw.
Tuesday 29 September 2020 03:50:47.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Histeria ODROWA, czyli jak można doprowadzać do upadku państwo. I o kurwach w XIXw. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
11.03.2015.
Spis treści
Histeria ODROWA, czyli jak można doprowadzać do upadku państwo. I o kurwach w XIXw.
Strona 2

Histeria ODROWA, czyli jak można doprowadzać do upadku państwo.

 

Rewelacje dr Pawła Grzesiowskiego i innych...

 

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”.

dr J. Jaśkowski

 

 

 

 

„Żadne państwo nie upadnie bez wewnętrznej pomocy użytecznych trolli”.

 

„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”.

 

 

 

To, że państwa upadają, jest faktem nie wymagającym udowodnienia. Najczęściej przyczyną końcową upadku konkretnego państwa jest napad zbrojny sąsiedniego kraju. Ale tak naprawdę upadek państwa zaczyna się dużo wcześniej. Metody rozbicia danego organizmu państwowego opisał już znany chiński pisarz około 2500 lat temu. Złoto podawane do środka szybciej niszczy dane państwo i taniej, aniżeli najazd zbrojny. Już Filip Macedoński powiedział, że osioł obładowany złotem otworzy każdą bramę.

 

Ten okupowany ludek może sobie gadać w swoim języku, może chodzić po ulicach i wykrzykiwać tzw. patriotyczne piosenki i hasełka, „które mu sami przygotowujemy”, jeszcze zarabiając na tym. Ważne jest jedno. Ma płacić podatki w możliwie najwyższej wysokość. Vat to przecież łapówka dla urzędnika.

Niestety, upadek edukacji od 3 pokoleń spowodował, że 98% ludności nie może sobie tego uświadomić. Skąd ta dokładność - 98% - o tym później.

 

Upadek Polski w XVIII wieku nie zaczął sie od najazdu zbrojnego, ale od trolli wewnętrznych, zwanych jurgielnikami. Przecież pierwszym, który zwrócił się o pomoc wojsk carskich, był nie kto inny, tylko czartoryski, uchodzący obecnie za patriotę.[Postawiłem kiedyś propozycję aby nazwiska ludzi działających na szkodę rodaków pisać z małej litery].

[dnia 23 grudnia 1763 roku w obecności Kajserlinga, Repnina, ks Czartoryskich, braci Poniatowskich odbyła się narada w celu podjęcia środków wzmocnienia siły zbrojnej i żądania przesyłki jeszcze jednego tysiąca żołnierzy rosyjskich. Na przesłany w tej mierze memoriał ks Czartoryskich, Panin zakomunikował Repninowi, że sprowadzenie obcych wojsk do Polski może spowodować powikłania dyplomatyczne ze strony podejrzliwych dworow i dlatego radził tymczasowo poprzestać na partyi kozakow czugujewskich, i starać się o sformowanie ze sprzymierzeńców poważnego zastępu orężnego , zaopatrzonego należycie w broń i amunicję. „Książę Repnin i Polska  1900”.]

 

Przecież to on wpuszczał swoją żonę Izabelę do łóżka każdego, kto mógł się przydać. A kobietka ta lubiła ten sport bardzo. Jak urodziła mu bękarta z Repninem, to księciu Repninowi przesłał całą kołyskę kwiatów. Cała Warszawa podziwiała, jak lokaje czartoryskiego nieśli kołyskę. Potem ten bękart został ministrem spraw zagranicznych cara Aleksandra.

 

Zresztą ta jego żoneczka była w tym czasie chyba największą k… w Europie, rozkładała nogi pod każdym, który płacił dostatecznie dużo. Oczywiście jak pisze w swoich pamiętnikach robiła to dla dobra rodziny...

 


Zmieniony ( 11.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.