Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 49 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" 15 arrow Po co ta Duda na prezia ?
Friday 29 May 2020 07:56:04.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Po co ta Duda na prezia ? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.03.2015.

Po co ta Duda na prezia?

        

Polska została już doszczętnie obrabowana, więcej jeszcze różni „politycyobiecali – a to HEART-owi (ciemniaczku : zobacz w gugle), a to innym „potomkom ofiar” co to już przed wojną (II) sprzedali swój majątek, a teraz ich wnuki chcą po raz drugi (może: KOLEJNY) znów go „odzyskać” czy sprzedać...

Polskie stocznie, zasoby węgla, gazu, gazu łupkowego, kopalnie, elektronika, ziemia, rolnictwo, banki – to spod dużego palca wyliczanka – są już w rękach obcych.

Fala gniewu i odwetu siłowego narasta. Bul-K. i nieszczęsna Kopaczka (to żywy dowód, że Lenin miał rację: „w komunizmie nawet kucharka będzie mogła rządzić państwem”) są powszechnie znienawidzeni. A Donek uciekł („taśmy” z nagrań agentury mu w tym pomogły) na zmywak do Brukseli. Spryciula!!

Lepiej więc , by OBURZENIE i ew. reakcja (ale polaczki - to cierpieliiiiwy narodek... ) skrupiły się na innej marionetce.

Dzielny mąż swojej żony (Kornhauserówny przecież, papuś – wielbiciel Stalina et consortes),  działacz  Unii Wolności, dossskonale się do tego nadaje.

TEST:

Jeśli zauważą Państwo w najbliższych tygodniach w me®diach głównego Ścieku „informacje” o Szczynukowyczu, to znaczyłoby, że WSI-oki chcą Bula-K. rzeczywiście odstrzelić, a na kozła ofiarnego skutków rabunku Polski wyznaczyć... Dudę, tj. „prawicę”, PiS itp.. Chcą, by furia narodu skrupiła sie na łże-prawicy, tej "uchwalonej" w Magdalence przez Kiszczaka i jego agentów, a posadowionej w sejmie przez brataΔ Lewartowa [pseudo: „Geremek”, pseudo-Profesor].

 

[Ta plota o przodku Bula-K. - Szczynukowyczu jest najprawdopodobniej fałszywką. Ale manipulacje me®diami nie troszczą się przecież o prawdę... A nawet "opiekunowie" Bula-K. mówią już o nim "Bredzisław Komoruski"]

Zmieniony ( 15.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.