Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 38 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Uszkodzenia genetyczne [częste] osobników poczętych in vitro przenoszą się na ich potomstwo
Wednesday 05 August 2020 23:55:59.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Uszkodzenia genetyczne [częste] osobników poczętych in vitro przenoszą się na ich potomstwo Drukuj Email
Wpisał: Filip Stankiewicz   
16.03.2015.

Uszkodzenia genetyczne [częste] osobników poczętych in vitro przenoszą się na ich potomstwo

 

Filip Stankiewicz [mail’em]

 

Naukowcy: Dzieci z in vitro są znacznie częściej chore i z różnymi defektami niż dzieci poczęte naturalnie, a nawet te z pozoru zdrowe w dokładnym badaniu są chore i będą żyły znacznie krócej niż dzieci poczęte naturalnie! Co jeszcze straszniejsze badania myszy dowiodły, że uszkodzenia genetyczne osobników poczętych in vitro przenoszą się na ich potomstwo. Uszkodzenie zarodka powstaje, gdy jest on poza organizmem matki z powodu braku odpowiednich ilości potrzebnych zarodkowi substancji.

Ostrzegajmy ludzi przed tym ogromnym zagrożeniem, którego konsekwencje trudno sobie nawet wyobrazić! In vitro to olbrzymi biznes, więc lobby polityków i dziennikarzy związane z klinikami in vitro będzie zapewniać, że nie ma zagrożenia, ale wyniki wielu badań przemilczanych przez główne media są jednoznaczne - przedstawia je w materiale pod poniższym linkiem profesor dr hab. Andrzej Kochański, genetyk i specjalista genetyki klinicznej i laboratoryjnej:


http://www.pch24.pl/tv,medyczne-konsekwencje-zaplodnienia-pozaustrojowego,24802

 

A tam:

Medyczne konsekwencje zapłodnienia pozaustrojowego

2014-8-13

Prof. dr hab. Andrzej Kochański, genetyk i specjalista genetyki klinicznej i laboratoryjnej o medycznych konsekwencjach zapłodnienia pozaustrojowego.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.