Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow JOW-młot na partyjniactwo arrow Rozbić koryto, świnie same odejdą! arrow Efekt JOW - efekt MOTYLA
Thursday 02 July 2020 11:51:34.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Efekt JOW - efekt MOTYLA Drukuj Email
Wpisał: zmieleni.pl   
16.03.2015.

Efekt JOW  - efekt MOTYLA

 

http://zmieleni.pl

 

Drodzy Przyjaciele!

Z dumą oddajemy w Wasze ręce nasze najmłodsze dziecko, nad którym ciężko pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. Przed Wami Efekt JOW, który powstał dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję crowdfunding’ową na serwisie Polak Potrafi!

 

EFEKT JOW

 

Efekt JOW w swojej filozofii nawiązuje do „efektu motyla”. Machnięcie jednej pary skrzydeł wytwarza niewielką lokalną zmianę w powietrzu. Ale w warunkach chaosu ta niewielka zmiana w dłuższym okresie czasu może wywołać HURAGAN na drugim kontynencie. Szczególnie jak motyli będzie kilkaset tysięcy!

Podobnie jest z zaangażowaniem obywatelskim. Pojedynczo jesteśmy skazani na porażkę, politycy nie zmienią państwa za nas. Razem może nam się udać!

Taki ma być Efekt JOW. Chcemy zbudować dużą społeczność, która swoimi działaniami wymusi KONIECZNĄ ZMIANĘ, zmianę systemu wyborczego na Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.

Już dziś wejdź na www.efektjow.pl , zobacz film prezentujący naszą akcję, zarejestruj się i zacznij z nami zmieniać kraj. Niech huragan naszych realnych działań zburzy mury oddzielające obywateli od ich reprezentantów w Sejmie

 

EFEKT JOW

To tylko dwie minuty!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.