Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 153 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow PRACA W KOMISJACH WYBORCZYCH - zgłoś się już dziś !!!
Saturday 31 October 2020 19:24:28.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PRACA W KOMISJACH WYBORCZYCH - zgłoś się już dziś !!! Drukuj Email
Wpisał: Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna   
18.03.2015.

PRACA W KOMISJACH WYBORCZYCH – zgłoś się już dziś!!!

http://www.grzegorzbraun2015.h2.pl

Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna poszukuje Kandydatów, których będzie mógł rekomendować do pracy w Komisjach Wyborczych W CAŁYM KRAJU.

[Odpłatna -chyba 300 zł. md]

 


PROSIMY O WYPEŁNIENIE ZAŁĄCZONEJ ANKIETY .
Z zainteresowanymi Kandydatami skontaktują się Szefowie Sztabów Regionalnych Grzegorza Brauna.

Pierwszeństwo będą mieli Kandydaci, którzy do 24 marca dostarczą największą liczbę podpisów poparcia dla Grzegorza Brauna.

Kliknij tu aby się zgłosić

Zmieniony ( 30.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.