Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zdrówko 15 arrow Trochę praktyki. Grypa żołądkowa.
Friday 23 April 2021 04:24:41.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Trochę praktyki. Grypa żołądkowa. Drukuj Email
Wpisał: Jerzy Jaśkowski   
24.03.2015.

Trochę praktyki. Grypa żołądkowa.

 

dr. Jerzy Jaśkowski

 

Szanowny Czytelniku, jeżeli odczuwasz objawy typu: bóle kości, podwyższoną temperaturę i biegunkę, tzw. grypę żołądkową, wypróbuj poniższy sposób.

 

1. Jak tylko poczujesz się źle, weź 10 tabletek węgla medycznego jednorazowo. 

2. Po 5-7 godzinach możesz przyjąć drugie 10 tabletek, jeżeli objawy biegunki będą się utrzymywały.  

3. Po 10-14 godzinach od początku choroby wypij kubek mleka zsiadłego takiego od krowy, a nie zajzajeru kupowanego w supermarketach

4. Po  kolejnych 3 godzinach powtórz kubek mleka zsiadłego, czyli kwaśnego. 

5. Po kolejnych 3 godzinach zjedz miseczkę ryżu.

 

Objawy powinny minąć po około 24 - 28 godzinach.

 

W okresie pierwszych 4 godzin biegunki nic nie rób, potem możesz wypić butelkę pepsi. Pragnienie spowodowane odwodnieniem poczujesz po około 30 godzinach.

 

Uzasadnienie. 

Wydaje się, że zły stan zdrowia, to rozbicie, nie jest spowodowane przez wirusy, tylko przez toksyny, uwalniane w czasie walki naszego organizmu z wirusem. Węgiel absolutnie nie zaszkodzi, ponieważ zasada jego działania polega tylko i wyłącznie na wchłanianiu. Węgiel działa jak odkurzacz, zatrzymując toksyny. Natomiast biegunka [nawet taka, jak wydzielanie strumienia wody] powoduje wypłukanie wszelkich bakterii z jelit.

W tej sytuacji kolonizacja jelita przez bakterie zawarte w mleku krowim, czyli tzw. dobre, spowoduje niedopuszczenie do powstawania stanów zapalnych jelita i pogorszenia stanu zdrowia chorego.

Jest to stary sposób przekazany mi przed laty przez bardziej doświadczonych kolegów. Wypróbowałem go na sobie i  wielu znajomych i nigdy nie zawiódł. Nie jest opisany w piśmiennictwie tzw. naukowym tylko dlatego, że nie korzysta z żadnych lekarstw, a więc nie przyczynia się do wzrostu dochodów przemysłu.

I to wszytko.

 

Oczywiście, nie mówcie o tym w NFZ. Średni „naukowy” czas leczenia takiej choroby to 5 - 7 dni. Spokojnie korzystajcie ze zwolnienia. I tak dorobek waszej pracy jest wywożony za granicę. Jak podano, dzięki odpowiednim przepisom, opracowanym przez aktorów sceny politycznej, aż 50 miliardów złotych wywozi się za granicę. To jest prawie tyle, ile wydaje się na Złużbę Zdrowia.

W stanie wojennym wydawano na Złużbę Zdrowia 10.5% PKB, a obecnie około 6%. Dodatkowo wprowadzono tzw. procedury, co uszczupla budżet o 1.5 - 2 %.

Już rozumiesz, dlaczego musisz czekać w kolejkach?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.