Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Ks. Małkowski 15 arrow Polska ryba psuje się od głowy. [ks. St. M.]
Thursday 29 October 2020 09:02:13.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Polska ryba psuje się od głowy. [ks. St. M.] Drukuj Email
Wpisał: Ks. Stanisław Małkowski   
27.03.2015.

Polska ryba psuje się od głowy.

 

WIARA PASCHALNA CZYNI CUDA, UŚMIERCA ŚMIERĆ, PRZYWRACA ŻYCIE

 

Ks. Stanisław Małkowski

 

Warszawska Gazeta 27 marca – 2 kwietnia 2015 r.  KOMENTARZ TYGODNIA

 

24 marca obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Życia. Uroczystość Zwiastowania, czyli Wcielenia Syna Bożego 25 marca jest Dniem Świętości Życia. Upamiętnia to modlitwa Anioł Pański. W tym uroczystym dniu w wielu kościołach i parafiach rozpoczyna się duchowa adopcja dziecka poczętego – codzienna dziewięciomiesięczna modlitwa odmawiana do Bożego Narodzenia 25 grudnia w intencji dziecka znanego Bogu, zagrożonego śmiercią przed urodzeniem.

Obok aborcji formą ludobójstwa jest metoda in vitro, nazwana kłamliwie „leczeniem niepłodności”, popierana i finansowana przez rząd-nierząd III RP. W wyniku tej weterynaryjnej metody dziecka na żądanie, traktowanego jako produkt, po to, aby jedna istota ludzka przeżyła (obciążona dużym prawdopodobieństwem uszkodzeń i pomyłek), kilkanaście ginie podlegając selekcji i utylizacji.

Podobnie ludobójstwem jest stosowanie środków wczesnoporonnych zw. antykoncepcyjnymi: RU-486 i śmiercionośnej pigułki „dzień po”, dopuszczonej do obrotu bez recepty przez władze UE i III RP. Obrońcy życia apelują do władz o zaniechanie zbrodniczych działań: „w wielu krajach świata wykorzystuje się pigułkę RU-486 produkcji firmy Hoechst do masowego zabijania ludzi przed narodzeniem – poczętych dzieci. Firma Hoechst powstała w wyniku przekształceń zbrodniczej IG Farbenindustrie – produkującej cyklon B do niemieckich komór gazowych.

7 stycznia 2015 decyzją Komisji Europejskiej została dopuszczona do sprzedaży w krajach UE – bez recepty – tzw. „pigułka dzień po”, firmy powiązanej z firmą Hoechst”.

Każdy kto aprobuje i popiera działanie środków wczesnoporonnych jest w stanie grzechu ciężkiego i ekskomuniki, która wyklucza godne przyjmowanie Chrystusa eucharystycznego w Komunii świętej.

Trzeba żądać od władz III RP natychmiastowego, skutecznego zatrzymania dystrybucji pigułki „dzień po”, a od Polaków, zwłaszcza katolików – odmowy poparcia i wybierania szkodników i dzieciobójców, którzy często dla kamuflażu udają katolików. Powstanie nowej istoty ludzkiej w chwili poczęcia nie jest tylko sprawą poglądów, ale zobowiązującej rzeczywistości, jest faktem doświadczalnym, prawdą nie podlegającą dyskusji ani kompromisowi (który wobec aborcji panuje w III RP). Aptekarze i lekarze nie mogą być zmuszani do rozpowszechniania środków antykoncepcyjnych i wczesnoporonnych, które nie leczą, ale szkodzą i zabijają. Tym bardziej tych środków nie wolno propagować w szkołach i w systemie edukacji. Boga trzeba bardziej słuchać niż ludzi.

 

Od niedzieli Palmowej 29 marca rozpoczyna się Wielki Tydzień, poprzedzający święto Zmartwychwstania, uroczystą pamiątkę paschalnego zwycięstwa Chrystusa. Pascha oznacza przejście Boga, przejście Chrystusa przez krzyż do nieba i nasze przejście ze śmierci do życia, z grzechu do łaski. Wielkanoc jest największym świętem i wydarzeniem. Uniżenie Chrystusa prowadzi do wywyższenia.

Zwycięski Chrystus wkroczył w nasze dzieje zaproszony przez Polaków i darowuje nam możliwość przejścia z ziemi do nieba, z ojczyzny doczesnej do ojczyzny wiecznej, a najpierw – możliwość przejścia z niewoli zła i grzechu do wolności dzieci Bożych. Takie przejście potrzebne jest każdemu z nas osobiście i zależy ono od wiary, modlitwy i nawrócenia, od zgody na Bożą sprawiedliwość i zaufania w Boże miłosierdzie. Obok osobistego przejścia potrzebne jest przejście społeczne i narodowe, które w pewnej mierze warunkuje przejście poszczególnych ludzi. Skoro możliwe jest dzięki Chrystusowi osobiste paschalne zwycięstwo każdego, kto w Chrystusa Kapłana, Proroka i Króla wierzy z miłością i posłuszeństwem, możliwe jest też przejście narodu poddanego Chrystusowi Królowi ze śmierci do życia.

Trwa systematyczne i konsekwentne uśmiercanie Polski w znaczeniu duchowym i materialnym. Polska ryba psuje się od głowy. To co jest niemożliwe w przyrodzie, możliwe jest i wskazane w świecie ludzkim: zepsutą i gnijącą „głowę”, czyli szkodliwe władze III RP trzeba skutecznie odrzucić.

Deprawują i demoralizują Polaków ludzie bez wiary i sumienia, którzy zdobyli niegodziwie władzę dla władzy i obce jest im pojęcie władzy jako odpowiedzialności i służby, jako troski o ludzi oraz wspólne dobro. Ci ludzie u władzy odsłaniają zresztą swoje zepsucie, ale sądzą, że społeczne zepsucie (w dużej mierze za ich przyczyną) sprawi, że złodziej poprze i wybierze złodzieja, kłamczuch – kłamcę, złoczyńca – złoczyńcę, niewolnik – niewolnika służalczo uzależnionego od swoich mocodawców na ziemi i w piekle, jawnych i ukrytych.

 

Pascha jako przejście z niewoli do wolności jest dla Polski oraz innych narodów darem i zobowiązaniem, aby z tej cudownej możliwości skorzystać, naśladując świętego Dobrego Łotra (wspominanego w liturgii 26 marca), który pierwszy wraz z Chrystusem wszedł przez krzyż do nieba, tej możliwości nie zmarnować, Chrystusowi Królowi Polski i Maryi Królowej Polskiej Korony ku osobistemu zbawieniu i ocaleniu Polski zawierzyć.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.