Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 arrow Cmentarze fanatyków szczepień. Postaw świnię przy korycie, a rozpłynie się w zachwycie.
Friday 18 September 2020 18:27:23.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cmentarze fanatyków szczepień. Postaw świnię przy korycie, a rozpłynie się w zachwycie. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
06.04.2015.

Cmentarze fanatyków szczepień. Postaw świnię  przy korycie, a rozpłynie się w zachwycie.

 

Doktorom K. Radziwiłłowi i P. Grzesiowskiemu ku pamięci. 2

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie”.

 

dr J. Jaśkowski

 

Postaw świnię  przy korycie, a rozpłynie się w zachwycie. Sztaudynger

 

Jak już kilkakrotnie przypomniałem, fanatycy szczepień przystąpili do zmasowanego ataku. Nawet w internecie pojawiło się sporo stron w mniej lub bardziej poważny sposób starających się podważyć informacje o szkodliwości szczepień.

Zasada logiki tych wszystkich fałszywek jest prosta. Jak my coś mówimy, to jest to prawda wykonana z naukową precyzją, a jak oni, czyli antyszczepionkowcy, coś podają, to jest merytorycznie niepoprawne, brak grupy kontrolnej itd.

A proszę pokazać jakąkolwiek pracę wakcynologów, w której wykonana jest grupa kontrolna?

A proszę pokazać np. na stronie PZH, podział zachorowań na szczepionych i nieszczepionych? Przecież nawet ustawę sejmową zmienili w  2012 roku, w sposób uniemożliwiający zgłaszanie powikłań poszczepiennych.

Taka np. p. mgr prof.L.Brydak nawet, po 40 latach pracy w PZH, nie umie rozdzielić zachorowań od podejrzeń zachorowań, zakażeń wirusowych od bakteryjnych i jak się okazuje nikomu z Ministerstwa to nie przeszkadza, nie wspominając o PT Posłach.

A tak na marginesie, były co najmniej trzy bardzo duże eksperymenty przeprowadzone pod patronatem WHO, z grupami kontrolnymi, które bezdyskusyjnie wykazały, że szczepienia nie mają żadnego znaczenia w zapobieganiu chorobom. Wręcz przeciwnie powodują wzrost zachorowań.

Artykuły czy wystąpienia  szczepionkowców, są zawsze anonimowe i najczęściej starają się  występować ad personam. Nie oceniają tekstów czy wypowiedzi ale osobę. Nie podają konkretnych prac ale opierają się na tzw. wytycznych, procedurach. Nie podają  nazwisk autorów przytaczanych publikacji, a jak podają to okazuje się, że na danym uniwersytecie taka osoba nie pracuje. Oczywiście najczęściej wynajmują usłużnych dziennikarzy, podobnie jak w akcji przeciwko dr Wakefieldowi. Nota bene dziennikarz ten nosił wielce mówiące nazwisko „JELEŃ

 Ad rem.

W Indiach przymusowe szczepienia przeciwko polio w 2011/12 r. przerwano po zastrzeleniu 8 fanatyków, lub bezmyślnych wykonawców tego haniebnego procederu szczepień zdrowych dzieci. Powodem wzburzenia ludności był fakt, że po szczepieniach zachorowało ponad 61 000 dzieci. Ile z pośród nich zmarło nie wiadomo. „Normalnie” w Indiach na miliard dwieście milionów ludzi chorowało ok. 220 osób rocznie. Porównaj to z masakrowaniem 61 000 dzieci. Wykonali „normę” trzystuletnią naturalnej choroby w jeden sezon szczepionkarski.

 Takie epidemie poszczepienne nie są niczym niezwykłym. Wiadomo, że dzieci zaszczepione rozsiewają zarazki przez okres co najmniej 4 tygodni. „Instrukcja” w znanym szpitalu Johna Hopkinsa dla odwiedzających, dla rodzin pacjentów, wyraźnie podaje: „Powiedz przyjaciołom i rodzinie, którzy byli szczepieni w okresie ostatnich 4 tygodni na ospę, odrę, różyczkę, przeciw grypie, polio, aby nie odwiedzali chorych”.

 Podobne oświadczenie istnieje na stronie szpitala St. Judy, aby nie pozwalać osobom szczepionym na odwiedziny chorych leczonych na raka. Ten zakaz odwiedzin dotyczy szczególnie dzieci szczepionych szczepionką MMR [odra, świnka, różyczka]

Ostatnia „epidemia” 51 zachorowań,  odry w Disneylandzie: eksperci obwiniają właśnie urzędników zdrowia publicznego, którzy posiadając wiedzę, że dzieci szczepione roznoszą zarazki, pozwalają im po szczepieniach przebywać w dużych skupiskach ludzi.  Sprzyja to wybuchowi epidemii.

Badania wykazują bowiem, że osoby szczepione przeciwko odrze, różyczce, śwince - MMR, rotawirusom, ospie wietrznej, półpaścu i grypie, mogą przez wiele tygodni po szczepieniu zarażać nieszczepione dzieci.

 I tutaj mamy bezpośredni przykład prania mózgów społeczeństwu. Proszę zauważyć, że fanatycy szczepień żądają niewpuszczania do szkół, czy przedszkoli, dzieci nieszczepionych, pomimo faktu, że są one zdrowe. 

Od dwóch tysięcy lat wiadomo, że najlepszym zabezpieczeniem przed chorobami zakaźnymi jest kwarantanna. Współcześni wakcynolodzy [vacca znaczy krowa po hiszpańsku, a nomen omen wiadomo, że tylko krowa...] natomiast zachowują się zupełnie odwrotnie. Nie tylko nie stosują kwarantanny, ale wręcz zalecają jej odwrotność.  Dzieci szczepione, rozprowadzające ZAKAŻENIE, są według wakcynologów zdrowe i mogą przebywać w szkole, zakażając innych. Przytoczę przykład epidemii w żydowskiej szkole w Nowym Jorku w 2012 roku, gdzie zachorowało ponad 3300 dzieci prawidłowo zaszczepionych. Natomiast wakcynolodzy uważają, że dzieci naprawdę zdrowe i odporne, nie mają prawa przebywać w szkołach i przedszkolach i powinno się stosować w stosunku do nich kwarantannę. 

 Ot, taka dwulicowa moralność, w zależności od płatnika.

 Innymi słowy, stosujemy własne postanowienia i przepisy, w zależności od tego, co chcemy osiągnąć. Chcemy wzbudzić strach, jak to było w przypadku eboli, to rozwozimy chorych po całym świecie. Może ktoś się zarazi i będziemy mogli sprzedać więcej szczepionek… A zdrowy człowiek nie daje się zaszczepić, czyli dla nas jest bezwartościowy.

 Zauważ Szanowny Czytelniku, że żadne towarzystwo tzw. naukowe nie opublikowało swoich wątpliwości przeciwko otumanianiu społeczeństwa. Nie będziemy się narażać urzędnikom, jeszcze grantu nie dadzą.

Izby Lekarskie w swoich biuletynach także nie podawały prawdziwych informacji, dotyczących tego eksperymentu wojskowego zwanego ebolą, tylko, nazwijmy to delikatnie, sponsorowanymi artykułami przygotowywały epidemię strachu.

Sam musisz PT Lekarzu wyciągnąć wnioski, dlaczego tak postępowano.

 Do dnia dzisiejszego, pomimo nacisku środowiska lekarskiego, członkowie zarządów Izb Lekarskich nie podali na stronach internetowych,  tzw. konfliktu interesów, czyli kto bierze od firm szczepionkarskich.

 

 Dr hab. n. med. Teresa Jackowska

Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.

Dr n. med. Jacek Mrukowicz*

W okresie minionych 3 lat otrzymałem:

honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych

finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK.

Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD.

Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.

 

Prof.dr.hab Anna Skoczyńska udział w grantach GSK, Novaris, Pfizier. Finansowanie spotkań  naukowych Baxter, GSK, Novaris, Pfizier. HONORARIA Z TYTUTŁU WYGŁASZANYCH WYKŁADÓW: Baxter, GSK, Novaris, Pfizier. Udział w Komitetach Doradczych: Baxter, GSK, Nowaris, Pfizier.

http://www.mp.pl/szczepienia/wyklady/show.html?id=116741

 

Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM

Honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie w uczestnictwach w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK)

Prowadzenie badań klinicznych (GSK)

 

Prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki

Uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki.

Volume 85, Issue 4, JulyAugust 2010, Pages 360370

 

I nie to jest najśmieszniejsze. Najśmieszniejsze jest to, że cała masa użytecznych trolii [Lenin-Goldman określał to dosadniej: „użyteczni idioci] czyli wszelkiego rodzaju dyrektorzy szkół, przedszkoli, czy kuratorzy, postępują dokładnie przeciwnie do wiedzy medycznej i żądają, aby zdrowe dzieci wstrzykiwały sobie zarazki i były chore, ponieważ nieszczepionych dzieci nie będą przyjmowały do szkoły, czy przedszkola.

Jak wiadomo, w większości nauczycielami, dyrektorami, czy kuratorami, są to kobiety, co by przynajmniej częściowo tłumaczyło takie zachowanie i wypowiedzi.

 Wiadomo, że osoby szczepione przeciwko grypie chorują w następnych sezonach bardziej. Przebieg choroby jest cięższy.

I znowu biuletyny Izb Lekarskich o tym milczą.

 Osoby zakażone polio, w wieku dorosłym stają się inwalidami. Znany jest przypadek ojca ze State Island, który zakaził się polio z pieluszek swojego zaszczepionego świeżo dziecka. Obecnie, na podstawie badań daje się ustalić tożsamość wirusa. Sąd wypłacił mu odszkodowanie w wysokości 22,5 miliona dolarów. Odszkodowanie zostało wypłacone z pieniędzy podatnika. Firmy szczepionkarskie posiadają bowiem immunitet prawny i nie odpowiadają za swoje produkty. To było w 2009 roku. Czy słyszałeś Dobry Człowieku, aby kiedykolwiek polskojęzyczne media o tym wspomniały? I nie myśl naiwny człecze, że w Polsce dostaniesz jakieś odszkodowanie.

 To przecież niemożliwe, aby w Polsce uświadamiać ludzi o powikłaniach poszczepiennych. Wszystkie wydawnictwa są własnością niemiecką. A od 2009 roku wiadomo, że do 2099 roku niemieckie mass media będą kontrolowane przez USA. I wiadomo, że producentami szczepionek są firmy z USA.

Chyba nie jesteś tak naiwny Szanowny Czytelniku, abyś nie wiedział, że koszula jest bliższa ciału. A zysk to pieniądz. Nie można działać przeciwko sobie. Po to ma się  użytecznych trolii. 

Żaden podany powyżej przypadek nie został opisany w biuletynach Izb lekarskich. Jakoś dziwnie Izby Lekarskie unikają jak diabeł świeconej wody zajmowania się tematem śmierci i powikłań poszczepiennych i dalej dezinformują swoich członków.

Stworzono nawet specjalne portale dla lekarzy, obsługiwane przez zawodowe zespoły dezinformacyjne, na przykład Kompendium 24, czy Medycyna Praktyczna. Zespoły trolli starają się podać właściwą wykładnię aktualnej wiedzy.

  Izby Lekarskie zrezygnowały nawet z prowadzenia własnych konferencji naukowych. A te, które są prowadzone przez tzw. „firmy”, zawsze reklamują się, że wykłady będą prowadzili znani specjaliści. Potem okazuje się, że specjaliści są dlatego znani, czy wybitni, ponieważ są opłacani jako dwuetatowcy.

 Wnioski.

Masz przykład, jak niski poziom reprezentują obecni etatowi urzędnicy zdrowia publicznego.

Czyli albo nic nie  wiedzą o tych przykładach śmierci poszczepionkowej i tych milionowych cmentarzach, powstałych z chęci zysku małej grupy ludzików, albo z innych powodów nie podają ich do wiadomości publicznej.

Musisz sobie sam odpowiedzieć na to pytane.

 W związku ze szczepieniami nasuwa się jeszcze jeden problem, tajemnicy lekarskiej. Lekarz nie ma prawa podawać nazwiska chorego w związku z jego stanem zdrowia. Dlaczego więc San-epidy nagminnie łamią prawo, żądając z przychodni podawania nazwisk osób nieszczepionych?

I proszę zauważyć, że żadna, ani Okręgowa, ani Naczelna Izba Lekarska, nie widzi problemu w jawnym łamaniu Ustawy.

Podobnie prokuratura, czy rozmaitej maści rzecznicy nie widzą problemu. Ciekawe, nieprawdaż?

Znowu musisz sobie na to pytanie sam udzielić odpowiedzi, Drogi Czytelniku. Może ten artykuł ułatwi to Tobie chociaż trochę.

Przypomnę, że do 1983 roku dzieci dostawały około 10 szczepionek. W 2014 roku dostają już 36 - 38 szczepionek. I znowu żadna instytucja, z Izbami Lekarskimi włącznie, nie obliczyła tzw. indeksu toksyczności, znanego w toksykologii od 40 lat. I znów musisz sobie sam odpowiedzieć, Dobry Człowieku, dlaczego.

 Z innej beczki. Angielski Sąd uniewinnił prof. Johna Walkera-Smitha, skazanego razem z dr Wakefieldem przez General Medical Council, za rzekome nieetyczne postępowanie w związku z badaniami prowadzonymi u dzieci autystycznych. Jak wiadomo, nieetyczne postępowanie polegało na dawaniu cukierków dzieciom. Całość sprawy była nagłaśniana w prasie przez dziennikarza nomen omen, o nazwisku Jeleń. Żaden biuletyn Izby Lekarskiej nie poinformował o tym fakcie uniewinnienia PT Członków Izby. Oczywiście nieprzeprosili za podawanie nieprawdy.

Świadczy to dobitnie, jak są one zaprogramowane. Sprawa ta udowadnia także, jak silne są macki przemysłu, które potrafiły zabrać prawo wykonywania zawodu dwóm lekarzom, pod fałszywym pretekstem. Cała masa użytecznych idiotów brała w tym udział. „Polskie” media wielokrotnie informowały społeczeństwo o rzekomym fałszerstwie dr Wakefielda, nigdy nie podały sprostowania. Także  tzw. wakcynolodzy szeroko nagłaśniali nieprawdziwy fakt. Dzisiaj także milczą. A dr Konstant Radziwiłł to nawet skończył podyplomowe studia Bioetyki. Bez Komentarza.

 http://www.initiativecitoyenne.be/article-vaccins-ce-que-des-medecins-en-disaient-deja-en-1875-112425285.html

http://www.initiativecitoyenne.be/2015/03/degats-du-vaccin-polio-oral-un-fabricant-condamne-a-verser-22-5-millions-de-dollars-a-un-americain.html

 

http://www.thelibertybeacon.com/2015/03/17/once-again-the-fda-deliberately-keeps-us-in-the-dark-about-bad-science/

https://www.youtube.com/watch?v=nmDx17EZVjo

https://www.youtube.com/watch?v=3O0pjqdcHk4

https://www.youtube.com/watch?v=QjwRKYSnY1A

https://www.youtube.com/watch?v=SqmUy1PWKDo

www.initiativecitojenne.be/article-vaccine

www.thelibertybeacon.com/2015/02/25 vaccines

www.noMoreFakeNews.com 25luty2015

www.naturalnews.com/048754

www.naturalnews.com/048735 vaccine propaganda Nazi science

www.nvic.org/nvic-archives

www.whale.to/vaccine/higgins_b.html

www.shtfplan.com.

www.childhealthsafely.wordpress.com

 

Na początku lat 90. mieliśmy ponad 2 mln emerytów i rencistów z KRUS. W rekordowym 1995 r. było ich nawet 2 mln 49 tys. Od tamtego czasu co roku ze statystyk ubywa kilkadziesiąt tysięcy osób. Obecnie (dane z końca 2014 r.) świadczenia z KRUS pobiera już tylko 1,2 mln Polaków.

Na wsi ubywa przede wszystkim rencistów. Teraz jest ich ok. 200 tys. Tymczasem w latach 90. było prawie czterokrotnie więcej - 700-800 tys.

 http://www.farmer.pl/finanse/kredyty-ubezpieczenia/mniej-rencistow-i-emerytow-z-krus,56472.html

 Ministerstwo Zdrowia informuje, o podziale środków finansowych przyznanych na realizację w 2015 r. rządowego programu leczenia niepłodności metodą in vitro. Która placówka dostała najwięcej pieniędzy?

Razem na ten program w 2015 r. przeznaczono 85 877 022,50 zł.

Oto pierwsza piątka, która otrzymała najwięcej pieniędzy:

    Gameta Szpital Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k., ul. Rudzka 34/36, 95-030 Rzgów –  8 779 190,00 zł 

    Provita Sp. z  o.o., ul. Fabryczna 13 d, 40-611 Katowice –  5 610 000,00 zł

    Invimed – T Sp. z o.o., ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa – filia w Warszawie ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa 5 324 590,00 zł 

    Centrum Położniczo – Ginekologiczne „Bocian” G. Mrugacz, P. Pietrewicz Sp. j.,  ul. Akademicka 26, 15-267 Białystok 5 083 800,00 zł 

    Invimed – T Sp. z o.o., ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa – filia we Wrocławiu, ul. Dąbrowskiego 44, 50-457 Wrocław 5 009 170,00 zł.

Pełna lista placówek dostępna: TU

Jednocześnie Ministerstwo zdecydowało o zmianie podziału pieniędzy w związku sytuacją, do której doszło w Szczecinie. Tam w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 im.  PUM  kobieta urodziła nie swoje dziecko.

http://www.medexpress.pl/start/ktora-placowka-in-vitro-dostanie-najwiecej-pieniedzy-ministerstwo-zdecydowalo/58824/

 

Czyli zamiast walczyć i leczyć niepłodność wydaje się społeczne pieniądze na ...?  A jednocześnie stosuje się szczepionki powodujące „samoistne” poronienia co udowodniły badania wykonane na zlecenie PT Biskupów. To jest pytanie, skoro wiadomo, że dzieci z probówki mają znacznie więcej poważnych wad wrodzonych. Czyli następni potencjalni pacjenci? A może chodzi o produkcję janczarów, a to jest tylko zdobywanie doświadczenia?

 Wydrukuj i zostaw w swojej Przychodni.

 jerzy.jaskowski@o2.pl

 Gdańsk 27.03.2015

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.