Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 117 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Ks. Małkowski 15 arrow Dokonała się zbrodnia smoleńska przeprowadzona i zakłamana przez ludzi zaprzedanych piekłu.
Thursday 29 October 2020 09:40:34.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dokonała się zbrodnia smoleńska przeprowadzona i zakłamana przez ludzi zaprzedanych piekłu. Drukuj Email
Wpisał: Ks. Stanisław Małkowski   
12.04.2015.

Dokonała się zbrodnia smoleńska przeprowadzona i zakłamana przez ludzi zaprzedanych piekłu.

 

JEZU, UFAM TOBIE !

 

W sobotę – modlimy się za dusze oziębłe, do trupów podobne.

 

 

Ks. Stanisław Małkowski

 

Warszawska Gazeta 10 - 16 kwietnia 2015 r. KOMENTARZ TYGODNIA

 

Miłosierdzie jest miłością zwycięską w spotkaniu ze złem duchowym i cielesnym, osobistym i społecznym, każdym. Miłosierdzie to współczucie i wierność, wrażliwość na nędzę ludzką, ukazanie się wobec nieszczęścia, nędzy i grzechu, obrona ubogich, skrzywdzonych, słabych, chorych, to wytrwała cierpliwość. Granicą miłosierdzia jest zatwardziałość, pycha, przekonanie o własnej bezgrzeszności i sile. Miłosierdzie wyrzeka się zemsty, żywienia urazy, braku przebaczenia. Święty Łukasz Ewangelista jest szczególnym piewcą Bożego miłosierdzia, „scriba mansuetudinis Christi” będziemy sądzeni u kresu czasów według miary miłosierdzia (Mt 25, 31-46).

 

Druga niedziela wielkanocna zw. Przewodnią jest z woli Jezusa i Kościoła świętem Bożego Miłosierdzia. Słowa Jezusa wyrażające pragnienie ustanowienia tego święta znajdujemy w „Dzienniczku” św. Faustyny Kowalskiej, napisanym w latach 1935-38, np.: „Córko Moja, powiedz, że święto miłosierdzia Mojego wyszło z Moich wnętrzności dla pociechy całego świata (…). Grzesznicy dostąpią usprawiedliwienia, a sprawiedliwi w dobrym utwierdzenia” (nr 1517 i 1520). Pierwsza lekcja w tę niedzielę mówi o wspólnocie miłości uczniów Chrystusa: „Jeden duch, jedno serce ożywiały wszystkich wierzących” (Dz 4, 32). Ta jedność prowadziła do wzajemnej troski i dzielenia się dobrami na zasadzie „każdemu według potrzeb”; tę zasadę wyrwaną z kontekstu przyjął komunizm jako swoje zakłamane hasło.

Ewangelia mówi o ustanowieniu sakramentu miłosierdzia i pojednania: „Którym odpuścicie grzechy są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane” (J 20,23). Święto poprzedza nowenna odprawiana od Wielkiego Piątku. W ósmym dniu nowenny, czyli w piątek 10 kwietnia powierzamy Bożemu Miłosierdziu dusze w czyśćcu cierpiące; a w dziewiątym dniu – w sobotę – modlimy się za dusze oziębłe, do trupów podobne.

W piątek 10 kwietnia czytamy Ewangelię o cudownym połowie ryb na słowa Jezusa: „Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi” (J 21, 1-14). Liczba 153 złowionych ryb oznacza społeczność  miłości. W sobotę 11 kwietnia czytamy Ewangelię o ukazaniu się Jezusa najpierw Marii Magdalenie, „z której wyrzucił siedem złych duchów” (Mk 16, 9-14).

Wspólnoty miłości nie stworzy się bez Jezusa, bez prawdy i prawa, co oznacza prawa strona łodzi. Polska może stać się podobna do św. Marii Magdaleny po jej nawróceniu, jeżeli pozwoli, aby Jezus wyrzucił z kraju złe duchy kłamstwa i zbrodni.

 

W wigilię święta Bożego miłosierdzia 10 kwietnia 2010, pięć lat temu dokonała się zbrodnia smoleńska przeprowadzona i zakłamana przez ludzi zaprzedanych piekłu. Modlimy się o wieczny pokój dla zabitych i o nawrócenie tych, którzy złu służą, na zło się zgadzają i je popierają w kolejnych wyborach złoczyńców, tych oszukanych, którzy na razie gardzą Bożym i ludzkim miłosierdziem, uciekają przed sprawiedliwością i trwają w kłamstwie.

 

Miłosierdzie tak jak każdy dar może być przyjęte albo odrzucone. Polsce potrzebne jest do odrodzenia i odbudowy narodowe nawrócenie, bo tylko ono może dać pojednanie w obronie prawdy i życia. Początkiem i skutkiem nawrócenia jest ufność i posłuszeństwo wobec pełnej dobroci i miłosierdzia władzy Chrystusa, który chce być królem Polski za zgodą Polaków.

Innego wyboru nie mamy: albo panuje nad nami Jezus Chrystus, który skutecznie pragnie naszego dobra, jeżeli poddajemy się Jego władzy, albo ojczyzna umiera i pustoszeje, gdy władzę sprawują wspólnicy złych duchów, podwykonawcy diabła. Złe wspólnictwo bywa kamuflowane fałszywym przyznaniem się do katolicyzmu oraz odróżnianiem sumienia błędnie rozumianego jako pogląd („jestem katolikiem”) od decyzji publicznych sprzecznych z prawdą i wiarą.

Owi obłudnicy są gorsi od Piłata, który był tylko tchórzem skazując Sprawiedliwego, bo odmawiają miłosierdzia i sprawiedliwości ludziom -budując na gruzach Polski państwo okrucieństwa, pogardy i bezprawia. Szczególnie gorsząca jest przy tym udawana pobożność fałszywych katolików u władzy.

 

Zwycięstwo dobra ma dokonać się przy naszym udziale. Nie każdy będzie w nim uczestniczył; nie ten kto tego nie chce. Świadectwo miłosierdzia łączy się w dziejach Kościoła i historii świętych z ukazaniem grozy potępienia zw. wieczną śmiercią. Miłosierdzie ratuje tych, którzy chcą żyć. A ta dobra wola może ujawnić się już miesiąc po rocznicy drugiego Katynia.

Niech rozum i wiara idą w Polsce razem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.