Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje arrow Fakty o pigułce [ellaOne]
Friday 30 October 2020 11:24:00.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Fakty o pigułce [ellaOne] Drukuj Email
Wpisał: masony   
16.04.2015.

Fakty o pigułce

http://www.stoppigulce.pl/#form

Jak działa pigułka „dzień po”? [ellaOne]

 To zależy od tego, w którym momencie cyklu kobiety doszło do współżycia. W założeniach pigułka ma działać jako tak zwana „antykoncepcja awaryjna” i jest stosowana do 120 godzin po odbytym stosunku. Jeżeli do współżycia doszło przed owulacją to pigułka zablokuje owulację, czyli będzie miała działanie antykoncepcyjne. Jeżeli stosunek nastąpił w okresie niepłodnym, po owulacji, tabletka nie będzie miała żadnego działania. Jeśli współżycie odbyło się w okresie około-owulacyjnym, czyli mogło dojść do poczęcia, to wtedy tabletka będzie miała działanie wczesno-poronne.

 Czy jej działanie prowadzi do poronienia?

 Niszcząc procesy fizjologiczne, które umożliwiają odpowiednio utrzymanie ciąży lub jej powstanie poprzez zagnieżdżenie się zarodka w macicy, może mieć działanie wczesnoporonne.

 Czy Komisja Europejska narzuca Polsce obowiązek sprzedaży pigułki „ellaOne” bez recepty? 

Niezgodne z prawdą jest twierdzenie o istnieniu obowiązku Polski, w tym wynikającego rzekomo ze zobowiązań unijnych, do wprowadzenia pigułki post-koitalnej do obrotu bez wypisania recepty, a przede wszystkim bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Polska ma prawo do ustanawiania swoich krajowych praw.

 Jakie skutki społeczne ma stosowanie tzw. antykoncepcji doraźnej bez kontroli lekarza?

 Może doprowadzić do istotnej zmiany kulturowej postaw i relacji międzyludzkich. Propaguje bowiem swobodę seksualną i brak odpowiedzialności za podejmowanie relacji intymnych oraz za drugiego człowieka. Ponadto banalizuje seksualność, niszczy ideał wyłączności relacji między kobietą i mężczyzną oraz pozwala na uwolnienie się od odpowiedzialności za drugiego człowieka.

 Możliwość stosowania ellaOne bez recepty sprzyja rozpoczynaniu życia seksualnego w młodym wieku. [ZA MŁODYM WIEKU. MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.