Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow G. Braun w TOK FM . O Bnai Brith w Polin, o Schnepfie, o Gwieździe Śmierci, Ukrainie, podatkach..
Friday 30 October 2020 20:29:30.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
G. Braun w TOK FM . O Bnai Brith w Polin, o Schnepfie, o Gwieździe Śmierci, Ukrainie, podatkach.. Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
05.05.2015.

Grzegorz Braun w Radio TOK FM . O B’nai B’rith w Polin, o Schnepfie, o Gwieździe Śmierci, o Ukrainie, podatkach...

 

Tylko 36 minut, ważne. Dźwięk niezależny od GW!

 

20-4-2015

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WalNPHPWy0g

 

 

Por. z artykułem Faszyzm na Czerskiej !

 

Dźwięk nagrany jest niezależnie na leżącym w studio recorderze i nie jest zatrzymany, czyli setka bez wycięć. Recorder PCM-D50 :-) Widać go za ciemnym monitorem. Nie braliśmy dźwięku od radia.
Po prostu mamy lepszy dźwięk i
nie tylko to, co już widać i słychać.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.