Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Smoleńsk - pięć lat walki o PRAWDĘ arrow Szczątki generała pilota Andrzeja Błasika. Pięć miesięcy po Katastrofie - w błocie.
Monday 17 February 2020 13:02:36.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczątki generała pilota Andrzeja Błasika. Pięć miesięcy po Katastrofie - w błocie. Drukuj Email
Wpisał: Wiktor Węgrzyn   
08.05.2015.

Szczątki Dowódcy Sił Powietrznych Rzeczypospolitej Polskiej generała pilota Andrzeja Błasika. Pięć miesięcy po Katastrofie - w błocie.

Przyjacielu,

Zanim polscy archeolodzy otrzymali zgodę na przeprowadzenie ograniczonych i kontrolowanych - w ramach działań prokuratury rosyjskiej - prac (13-27 października 2010 r.), w miejscu Katastrofy Smoleńskiej zatrzymał się Rajd Katyński.

2 września - pięć miesięcy po Katastrofie - na nieogrodzonym terenie, w błocie, pod stopami - motocykliści znaleźli szczątki człowieka.

Z największą starannością złożyliśmy je w pudełku, które zostało owinięte biało-czerwoną flagą. Przywiezione do Polski zostały przekazane Prokuraturze Garnizonowej w Gdyni i zidentyfikowane.

Są to szczątki Dowódcy Sił Powietrznych Rzeczypospolitej Polskiej generała pilota Andrzeja Błasika.

Urna z prochami generała Błasika zostanie złożona na Jasnej Górze w Kaplicy Pamięci Narodu 9 maja 2015 roku. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 16-tej.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Nasza obecność i modlitwa niech stanie się wyrazem hołdu złożonego Generałowi i wsparciem dla jego rodziny - dzieci i małżonki niezłomnie stającej w obronie prawdy i dobrego imienia Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Mocno prawicę ściskam


Wiktor Węgrzyn

Zapraszam www.rajdkatynski.com

===================

[Narzuca się pytanie – kto i po co te szczątki wtedy podrzucił? Bo przecież nie mogły tak sobie, nie zauważone, leżeć...

Choć - jest to żuchwa, jej kawałek, więc „pedanci” po stronie Anodiny i Kopaczowej – mogli nie zauważyć. Dobrze że dzielny Ksiądz przemycił - bo by zarekwirowali.

Obecnie podany komunikat jest wynikiem potwierdzenia genetycznego. Czemu tak późno podano czy uzyskano te wyniki? MD]

 

Zmieniony ( 08.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.