Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow Michnik przerażony wynikiem Kukiza. "Nadchodzą rządy absurdu i szczujni"
Thursday 28 May 2020 13:34:45.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Michnik przerażony wynikiem Kukiza. "Nadchodzą rządy absurdu i szczujni" Drukuj Email
Wpisał: Michnik   
11.05.2015.

Michnik przerażony wynikiem Kukiza. „Nadchodzą rządy absurdu i szczujni”

 

2015-05-11 pch24

 

BUŹKA!!!

Główny autorytet salonu, Adam Michnik, chwilę po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich ogłosił alarm. Postanowił ostro skomentować sukces kandydatów anty-establishmentowych.


Adam Michnik zdaje się ubolewać, że wyniki wyborów prezentowały się inaczej, niż sondaże publikowane w jego gazecie i zaprzyjaźnionych z obozem władzy telewizjach. Straszy więc powrotem PiS-u do władzy. Przestrzega przed „wszechwładzą służb specjalnych, prowokacjami policyjnymi, kamerami montowanymi w gabinetach lekarskich. To był czas, kiedy Polska wydawała się państwem podejrzliwości i strachu”.


Guru III RP w niezbyt elegancki sposób podsumował świetny wynik Pawła Kukiza: „Głosy oddane na Pawła Kukiza wskazują na to, że wielu z nas chce zamienić porządek demokratyczny na tłum obecny na koncercie rockowym. Paweł Kukiz ma tyle wspólnego z ewentualnym prezydentem RP, ile ja z Elvisem Presleyem”.

„Koalicja Dudy i Kukiza oznaczać będzie rządy Kaczyńskiego z Macierewiczem, rządy absurdu i szczujni” – dodaje redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”.

Kra

Zmieniony ( 11.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.