Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow CzarnaLimuzyna arrow Nienawiść, przystawka obowiązkowa
Thursday 29 October 2020 08:45:31.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nienawiść, przystawka obowiązkowa Drukuj Email
Wpisał: Czarna Limuzyna   
17.05.2015.

Nienawiść, przystawka obowiązkowa

 

Czarna Limuzyna

Nienawiść, przystawka obowiązkowa

 

Od jakiegoś czasu obowiązkową przystawką w mediach światowych jest nienawiść do Polski.

Niby proste danie, ale co to za nienawiść! Gęsta jak śmietana i pachnąca skwierczącymi trupami palonymi w komorach gazowych. W polskich komorach gazowych. No, ale jak się chce być nowoczesnym, to trzeba znać nowoczesną wersję historii – wiedzieć, że Polacy byli wśród sprawców.

W 2011 roku napisał o tym wprost doktor historii Bronisław Komorowski „Naród ofiar musiał uznać tę niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą”. Jego poprzednik magister Aleksander Kwaśniewski celebrował osobiście w Jedwabnem uroczysty moment wprowadzenia antypolskiej narracji do mainstreamu, a kolejny członek komitetu rodzicielskiego III RP profesor Bartoszewski robił dobrą minę do złej gry w żydowskim Knesecie.

Nie dziwię się, że oprócz przysłowiowych idiotów kandydaturę Komorowskiego popierają najgorsi z najgorszych. Proponowana Zgoda ma wiele smakowitych aspektów. Pożywi się przy niej niemała ilość beneficjentów: lokalne sitwy, ponadnarodowe korporacje, funkcjonariusze Przedsiębiorstwa Holocaust, współcześni folksdojcze i genderowi stręczyciele.

Wyhodowany potwór

„Ja Zygmunt Warszawer nie podaję nikogo z Polaków, którzy pomagali mi przeżyć. Wyskoczyłem z pociągu jadącego do Treblinki na spalenie, w pociągu został uduszony mój dzieciak. Zaszedłem do gospodarzy Pielaczki, przetrzymał mnie cztery dni i potem chodziłem od wioski do wioski: Kornacice, Gończyce, Leokadia, Sośninki, Łaskarzew, Izdebko i wsie: Zygmunty, Romanów. Ci wszyscy ludzie mi pomogli. Nikogo nie podałem do nagrody, bo Ameryka by zbankrutowała. Co dzień byłem na innej łasce”. Kłamliwy obraz Polaka, Jan Żaryn

Autor artykułu w Rzeczpospolitej zadaje pytanie:

Problemem nie jest zatem brak wiedzy na temat polskich postaw, problemem jest utrzymywanie się w powszechnym odbiorze kłamliwego obrazu Polaka pod okupacją niemiecką. Kto dba o ten negatywny wizerunek, skoro nikt nie przyznaje się dziś do autorstwa tego bękarta?

Myślę, że wskazałem z imienia i nazwiska trzech z wielu polityków, którzy moim zdaniem, są odpowiedzialni za wikt i opierunek owego bękarta, a który w międzyczasie wyrósł na potwora o nowoczesnej aparycji i niemniej nowoczesnym apetycie wycenionym na 65 mld $.

Jeżeli polityk PiS Andrzej Duda zwycięży w wyborach, to jako Polak będę żądać od nowego prezydenta podjęcia poważnych działań na arenie międzynarodowej m.in. w stosunku do Izraela i Niemiec oraz likwidacji jawnych ośrodków antypolskiej propagandy w Polsce. Działanie lub zaniechanie w tej mierze będzie jednym z weryfikujących kryteriów oceny wiarygodności Andrzeja Dudy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.