Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Ziemkiewicz arrow CISZA: W państwie normalnym skończyłoby się nie tylko masowymi dymisjami, ale wyrokami skazującymi
Thursday 29 October 2020 23:28:48.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
CISZA: W państwie normalnym skończyłoby się nie tylko masowymi dymisjami, ale wyrokami skazującymi Drukuj Email
Wpisał: Rafał Ziemkiewicz   
20.05.2015.

CISZA: W państwie normalnym skończyłoby się nie tylko masowymi dymisjami, ale wręcz wyrokami skazującymi na wielokrotne więzienie

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/opinie/news-odliczanie-wyborcze-ziemkiewicza-dzien-6-komorowski-plastiko,nId,1735112

Odliczanie wyborcze ziemkiewicza

Głucha cisza o publikacji "Do Rzeczy". Rozmowa szefa CBA Pawła Wojtunika z ówczesną wicepremier Elżbietą Bieńkowską to coś, co w państwie normalnym skończyłoby się nie tylko masowymi dymisjami, ale wręcz wyrokami skazującymi na wielokrotne więzienie.

Wstrząsające uwagi w tonie kawiarnianej pogaduchy o upadku górnictwa, o kulisach zakupu "pendolino", no i wiadomość, że minister Sienkiewicz kazał podczas Marszu Niepodległości podpalić śmietnik rosyjskiej ambasady oraz budkę policjanta, by zdyskredytować w oczach społeczeństwa opozycję i postraszyć, że PiS wywoła wojnę z ruskimi (tak wyjaśnia się dla wszystkich jasna zagadka, dlaczego policja ambasady nie chroniła, choć ma ustawowy obowiązek).

Ciśnie się na usta: jaki reżim, taki Reichstag, ale żarty na bok.

Rządowe media nabrały wody w usta. Sam Sienkiewicz pofatygował się do Moniki Olejnik i w tonie pogawędki równie miłej, jak ta nagrana przez kelnerów, raczył wyśmiać, że ktokolwiek może go o cokolwiek oskarżać. Nie miał tyle czelności, żeby jasno zaprzeczyć prowokacji, ale nakłamał w oczy, że przecież sprawca jest znany (nieprawda, człowiekowi, którego policja usiłowała w to wrobić, po kilku miesiącach odsiadki za nic wycofano zarzuty z braku jakichkolwiek dowodów, i Sienkiewicz nie może o tym nie wiedzieć), a w ogóle "o czym my tu rozmawiamy, o jakiejś budce sprzed dwóch lat, ha, ha, ha?" - i oboje z panią Olejnik przeszli do tradycyjnego straszenia powrotem do władzy PiS-u.

Ktoś się jeszcze zastanawia, czy jest powód, żeby posadzić w Belwederze kogokolwiek, kto jest spoza tej sitwy, i kto, zamiast podpisywać wszystko, co mu podłożą, od czasu do czasu kopnie ją w siedzenie?

Rafał Ziemkiewicz

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/opinie/news-odliczanie-wyborcze-ziemkiewicza-dzien-6-komorowski-plastiko,nId,1735112#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.