Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow WYBORCZE II arrow Wojciech Cejrowski: gdyby rywalem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko
Friday 04 December 2020 02:45:08.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wojciech Cejrowski: gdyby rywalem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko Drukuj Email
Wpisał: pch24   
21.05.2015.

Wojciech Cejrowski: gdyby rywalem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko

 

2015-05-21 pch24

 

 

Bronisław Komorowski przynosi ujmę urzędowi prezydenta – stwierdził znany podróżnik, Wojciech Cejrowski, w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim. „Gdyby kontrkandydatem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko” – podkreślił.

 Piastuje urząd i nie potrafi się zachować, tak jak poniżał majestat urzędu prezydenckiego pijany Kwaśniewski. Ci goście powinni odpowiadać z paragrafu o poniżanie urzędu prezydenckiego. Nie potrafi ortograficznie pisać, wydurnia się pod skocznią, mówi „ho ho ho!”, jako prezydent poniża swoimi zachowaniami nie tylko obywateli, ale majestat urzędu prezydenckiego – ocenił Wojciech Cejrowski.

 – Po prostu, gdyby to były wybory na jakiegoś wójta gminy, i też z Platformy byłby do kopnięcia w tyłek, w zamian za to, że jest jakikolwiek inny kandydat, gdyby kontrkandydatem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko – podkreślił podróżnik.

 Wojciecha Cejrowskiego irytuje zachowanie głównych mediów, relacjonujących kampanię prezydencką Komorowskiego. Nawet nie starają się maskować swojej stronniczości. Prezydent spotyka się ze swoimi wyborcami, krytykom udziela „porad”, a „autorytety” udzielają wsparcia. – Jak jakaś szmatka do wycierania podłogi bądź nosa załatwi sobie tytuł profesorski, po komunistycznej stronie, to wielkimi literami mówią „profesor” przed każdym wejściem antenowym i w trakcie sześć razy – zauważył.

Źródło: wpolityce.pl

Mat

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.