Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 99 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" 15 arrow Sztandar Platformy Obywatelskiej wyprowadzić !!!
Monday 25 May 2020 22:01:19.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Sztandar Platformy Obywatelskiej wyprowadzić !!! Drukuj Email
Wpisał: Rajmund Pollak   
22.05.2015.

Sztandar Platformy Obywatelskiej wyprowadzić !!!

Rajmund Pollak

 

Gdy PZPR kończyło swoją kompromitację na śmietniku historii, to na ostatnim zjeździe tej komunistycznej przybudówki sowieckich okupantów padło hasło: wyprowadzić sztandar!!!

W czwartkowej debacie w TVN Bronisław Komorowski potraktował flagę PO z jeszcze większą pogardą bo z obrzydzeniem usunął sztandar Politycznych Oszustów ze swojego stolika i wręczył go dziennikarce, która bez namysłu potraktowała ten emblemat jak śmieć i umieściła go na podłodze na poziomie swoich butów !

Zatem  logo Platformy Obywatelskiej zostało w studio TVN w dniu 21 maja 2015 roku potraktowane jak śmieć, który wszystkim przeszkadzał i został wyrzucony pod stopy prowadzącej debatę.

Ten gest Komorowskiego usuwającego flagę PO był jak ręcznik sekundanta rzucony na ring w geście poddania walki.

Tym zawodnikiem, który sam się poddał był kandydat Platformy Obywatelskiej, który okazał swój wstyd ze sztandaru partii, która go umieściła na ringu jako własnego zawodnika!

Co do faktycznych wyników debaty, to z mojego sondażu wykonanego telefonicznie na reprezentatywnej grupie 100 wyborców jasno wynika, że:

55% respondentów uznało, że zwyciężył Andrzej Duda

30% respondentów uznało, że nieznacznie lepiej wypadł Bronisław komorowski

15% zapytanych stwierdziło, że był remis.


Zatem w niedzielę 24 maja 2015 roku wybory powinien wygrać  Andrzej Duda, na którego zagłosuje również autor powyższych refleksji i inicjator niezależnego sondażu
Rajmund Pollak z Podbeskidzia

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.