Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" III arrow Naciski na Brąka. Przepchnie jeszcze ustawę o in-vitro? PO: przegrany musi.....
Friday 03 April 2020 02:05:33.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Naciski na Brąka. Przepchnie jeszcze ustawę o in-vitro? PO: przegrany musi..... Drukuj Email
Wpisał: pch24   
25.05.2015.

Naciski na Brąka. Przepchnie jeszcze ustawę o in-vitro?

 

PO zapowiada, że przegrany musi jeszcze podpisać kilka ustaw...

 

2015-05-25 pch24

Odsunięcie Bronisława Komorowskiego od władzy nie nastąpi jeszcze dziś. Mimo zwycięstwa Andrzeja Dudy, miejsce ustępującego prezydenta zajmie dopiero 6 sierpnia. Do tego czasu Komorowski może jeszcze w Polsce namieszać, czego bardzo chcieliby politycy PO.

Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Rafał Grupiński udzielił wywiadu radiostacji TOK FM. W rozmowie z Dominiką Wielowyejską komentował porażkę Bronisława Komorowskiego w wyścigu o prezydenturę. Dziennikarka zapytała polityka także o plany na najbliższe dwa miesiące, kiedy to w pałacu prezydenckim urzędował będzie nadal dotychczasowy prezydent.

- Jedno czego na pewno nie należy robić, to oferowanie wyborczych cukierków i zmieniać zasady dotychczasowego działania. Ale trzeba dokończyć pracę nad ustawami, które są szczególnie istotne. M.in. chodzi o prawo podatkowe. Musimy przejrzeć te projekty i zająć się tymi, które Andrzej Duda może zawetować w sierpniu czy wrześniu, a które z naszego punktu widzenia są ważne i jak najszybciej je przeprowadzić.

Słowa Grupińskiego po raz kolejny pokazują arogancję, butę i niegodziwość tej władzy. W tak uwielbianej przez siebie demokracji Platforma otrzymała od wyborców czerwoną kartkę, Polska wyraźnie przechyliła się na prawą stronę, ale politycy tej partii i tak chcą przeforsowywać odrzucone przez społeczeństwo szkodliwe projekty.

Posłowie z sejmowej podkomisji zdrowia już w ubiegłą środę przyjęli projekt ustawy „o leczeniu niepłodności”. Całkowicie zlekceważyli uwagi opozycji i ekspertów, w tym prawników z Instytutu Ordo Iuris. „Pośpiech nie ma w tej sprawie żadnego uzasadnienia poza kalendarzem wyborczym. Prace nad rządowym projektem nabrały szybkiego tempa po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich” – informował wówczas „Nasz Dziennik”.

Źródło: TOK FM

Kra

Zmieniony ( 25.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.